Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пак ми се ходи на селска сватба. Брутално забавно е. :woot :woot

 

Да ви имам проблемите-на всичките...които сте писали тук :D

Ти пък намери какво да поискаш :inqn

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пак ми се ходи на селска сватба. Брутално забавно е. :woot :woot

га беше?

Link to comment
Share on other sites

Да не е в момче :P :D :P :D :P

шеичка ;)

 

Мноу ма впечатляяш рабийш ли ? :>

 

Не е в момче..ама харабия тия които се разхождат по главната в тъмното с тия коси могат да се объркат. :angry1

 

Е и?Така е по-интересно...Да ви имам проблемите-на всичките...които сте писали тук biggrin.gif

 

Много е интересно. Изключително даже! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Трева. Ужасната и смрад, но така хубавия ефект, който има. И как ми се "пробва" пак. Също така ми минават през главата и мисли за ласките(не само френски) на една толкова прекрасна жена. Общо взето, все хубави работи :). Какво сте се занапивали тука? Жените нищо не ви правят, сами си го правите ;).

И се чудя защо този раздел не е преименуван на Кош/Спам. Тази тема сама по себе си е покъртителен пример за наложащата промяна :>.

Ако сложиш табела на вратата на тоалетната си ‘Кошче за човешки екскременти’ дали ще влизаш по-често или по-рядко от преди :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Finntroll - En Maktig Har :music :punk

 

Няма такава зарибена песен :D!!!

Link to comment
Share on other sites

аааааа искам навъннннннн

Link to comment
Share on other sites

Искаш някой от форума да те изведе? :)

да това е мечтата на живота ми :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми еб'х му майката вече.Сеее някой недоволен.И то за кфо-за простотии.Тфа жените сте много опаки създания-вие ако се сърдите ние тряа да ви вървим по-гъза,обаче ние кажем ли нещо-айдеее края на света.Само сръдни и цупни :angry1

Link to comment
Share on other sites

Анти Май Спейс - емо кампанията рулира :laughing: . Аз си мислех, че съм единственият, който мисли Myspace за тъпня :woot .

Link to comment
Share on other sites

Анти Май Спейс - емо кампанията рулира :laughing: . Аз си мислех, че съм единственият, който мисли Myspace за тъпня :woot .

myspace пък си е супер якк емотата също :love

Link to comment
Share on other sites

MySpace найстина е глупав. Ако не беше MySpace Music никога нямаше да се регистрирам.

силно съм впечатлена или по-точно разбирай ме огорчена,смутена,объркана и не мога повече да мисля :) от 16-17 и-18 годишните,преобладаващи с адрес град Пловдив ,момиченца :wacko: радостна също така,щото както казва кака ви Pink-"i'm so glad that would never be me" :zzz

Link to comment
Share on other sites

Гледам и не вярвам на Ошите си! Какви индивиди се разкарват по главната само. Скоро мисля да емигрирам към Чукотка.

 

Я разказвай... аз вече не им обръщам внимание и съм изтървал нишката :D. Последно видях новата мода дънките завряни зад езика на обувките ( който в случая е ОГРОМЕН )...

Link to comment
Share on other sites

Garden_of_Eden.png

 

Този pattern се нарича Garden of Eden. Опитвам се да намеря synth или drumkit който да звучи добре подавайки на входа му midi track настроен по дадената схема и .. да става за нещо на практика. Но за съжаление нито мога да уцеля темпото, нито октавата за момента... да не говорим за самия звук :( Продължавам с опитите...

Link to comment
Share on other sites

Гледам и не вярвам на Ошите си! Какви индивиди се разкарват по главната само. Скоро мисля да емигрирам към Чукотка.

 

Хмм. Това не помня да съм го писал :D Но е вярно де. Губят ми се някакви моменти от снощи. Много странно, а не съм пил нищо.

Link to comment
Share on other sites

Усещам, че американските ми познати се опитват да развалят и без това неправилния ми английски. Така например, покрай тях изучих целия http://www.urbandictionary.com , което има полза само като гледам тъпите им колежански ( и не само) филми. И сега един ми спори, че се пишело would of been there, вместо would've been there. Е добре, звучат си еднакво, same shit, но не можеш да пишеш едното - вместо другото. Все пак си е въпрос до писмена култура... Но всъщност и испанския, и португалския, и който и да е друг ползван от мен език за чат се осакатява. Че и руски, че и български...

Link to comment
Share on other sites

Пусни го тоя с would of been на мен, ще го полея с толкова граматика, глаголни парадигми и таксономии, че после няма да знае къде се намира.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...