Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

След 2 годишно прекъсване, в главата ми отново бе пуснат любимият ми сериал -> "Сериозна зарибявка по Легендата за Зеления Дракон" ( сезон 2-ри ). Кой от вас плЬОщи? :laughing:

 

 

Ще си спестя коментарите по горните постове, но все пак съм си ги сейвнал на Notepad, ако е нужно за после :].

Link to comment
Share on other sites

Като си малък не разбираш :D .Добре Сашо.За 3 години човек може да получи повече житейски опит от един 15 годишен млад момък,но тфа не значи,че малките не разбират :D .Па и ти кат си на 18 да не си голям :wacko: :ph34r: .

 

Пък и нали знаеш,че човек се учи докато е жив-тфа,че прабаба ми примерно е на 86 години а аз на 15 не означава,че няма на какво да я науча :rolleyes: .Или пък майка ми като е на 42-също има на какво да я науча и така :) .Изразът малките не разбират е много глупав :laughing:

 

Абе виж кво ти пиша! Идеята ми беше, че е едно през периода от 15 до 18 например, а коренно различно е например от 30 до 33... вниквай малко в нещата...

 

И израза малките могат да научат нещо големите е за некви крайни оптимисти... ти баща ти може да го научиш на неща, които са характерни за твоето поколение, обаче за него това не са толкова важни неща, при положение, че той до сега е живял без тях, не виждам какво му пречи да продължава да го прави. ;) Та... нещата са относителни.

Link to comment
Share on other sites

вън може да умреш от задух баси !

Link to comment
Share on other sites

вън може да умреш от задух баси !

Верно ли бе? Тъкмо да си стоиш у вас и да четеш за хромозомите :zzz

Link to comment
Share on other sites

Абе виж кво ти пиша! Идеята ми беше, че е едно през периода от 15 до 18 например, а коренно различно е например от 30 до 33... вниквай малко в нещата...

 

И израза малките могат да научат нещо големите е за некви крайни оптимисти... ти баща ти може да го научиш на неща, които са характерни за твоето поколение, обаче за него това не са толкова важни неща, при положение, че той до сега е живял без тях, не виждам какво му пречи да продължава да го прави. ;) Та... нещата са относителни.

Ето със Сашо съм напълно съгласен вече :punk .Истина е,че нещата не са важни,но пак са си неща :D .Весо ти моля ти се не се намесвай тъй като и ти не си големия батко-10 клас си все пак :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много е фън да гледаш как лапета си доказват едни други какви мъже са хех. Айде да спрете с тоя смешен спор, че да не ставате повече за смях.

 

Не ги кОпай така. Тъкмо стана интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Е па и аз така ще направя, въпреки че днес пушнах две цигари. Постепенно започнах пак да се побирам в една кутия за два дни, а не две кутии за три или дори една на ден.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата върпоса: Кой ли мод ми изтри мнението по темата за кендзпапира на афекс ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

лелее мн яко беше :love

Link to comment
Share on other sites

Какъв глупак съм, та да се дразня на постовете във форума. вероятно се дължи на това, че нервичките са ми опънати с наближаването на заветните дати 15-и и 21-и юли.

Link to comment
Share on other sites

Какъв глупак съм, та да се дразня на постовете във форума. вероятно се дължи на това, че нервичките са ми опънати с наближаването на заветните дати 15-и и 21-и юли.

Значи моите нерви трябва да са като корабни въжета, щом са още наред с наближаването на заветните дати 9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20 и 21-и юли.... май никой не е чак толкова ненормален да държи 9 изпита. А на 15 ще пробвам да държа 2, обаче не знам дали разрешават, много тъпо направиха в УНСС като всиките езици ги натряскаха в 1 ден... ако бях поучила и един месец по немски пък направо на 3 щях да се явя :P

...дано... дано само не ме блъсне нещо до 21-и или не си чупя ръце или нещо от сорта :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...дано... дано само не ме блъсне нещо до 21-и или не си чупя ръце или нещо от сорта :unsure:

Да.. или стомашно-чревна инфекция .. мии си ръчичките преди ядене! :P

 

Успех на изпитите.

Link to comment
Share on other sites

Значи моите нерви трябва да са като корабни въжета, щом са още наред с наближаването на заветните дати 9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20 и 21-и юли.... май никой не е чак толкова ненормален да държи 9 изпита. А на 15 ще пробвам да държа 2, обаче не знам дали разрешават, много тъпо направиха в УНСС като всиките езици ги натряскаха в 1 ден... ако бях поучила и един месец по немски пък направо на 3 щях да се явя :P

...дано... дано само не ме блъсне нещо до 21-и или не си чупя ръце или нещо от сорта :unsure:

Извинявай, но това е глупаво. В повече от 1 университет е почти невъзможно да се кандидатства на редовните изпити. за тоя пиниз си имаше предварителни. за да можеш да разредиш нещата. При мен се получава глупаво, защото на Вана руският и английският са на 19-и и 20-и, а ЕПИто в УНСС на 21-и. Трябва да се направят предварителни изпити и по език. това е решението.

Link to comment
Share on other sites

Значи моите нерви трябва да са като корабни въжета, щом са още наред с наближаването на заветните дати 9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20 и 21-и юли.... май никой не е чак толкова ненормален да държи 9 изпита. А на 15 ще пробвам да държа 2, обаче не знам дали разрешават, много тъпо направиха в УНСС като всиките езици ги натряскаха в 1 ден... ако бях поучила и един месец по немски пък направо на 3 щях да се явя :P

...дано... дано само не ме блъсне нещо до 21-и или не си чупя ръце или нещо от сорта :unsure:

И аз като теб,ама съм на 7 изпита. :wacko: Ще ни е яко,а :inqn

Link to comment
Share on other sites

хехее аз пък съм на 6 нека вии :lol:

Link to comment
Share on other sites

В УНСС задължително ли е да са явяваш на редовния ако ти стига оценката от предварителния ? Аз тая КСК карах само един изпит и евентуално редовния ако не мое без него :D

бтв Moon Light ти си моя герой 9 изпита за десетина дена :woot

Link to comment
Share on other sites

Ако лунна=светлина изкара средна оценка на всичките 9 изпита повече от 4.50, ще заколя 2 кокошки и ще ходя да питам тяхните за зестра!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...