Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Под обичаме имаш ли предвид че правите любов и ако да кой е отгоре? Ей тъй си питам аз за обща култура :lol:

Ти па' си мно'о любопитен бе!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

А, мен след похапване на прекрасна бурания, поднесена ми от милото ми булче и добра доза червено винце ме изби на разни философски размисли -

Защо зеленчуците се наричат така, след като огромна част от тях са с цвят различен от зеленият? Какво по-точно си превръзват дамите с дамските превръзки. Кой по дяволите е Жорко... и други такива екзистенциални хави.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Под обичаме имаш ли предвид че правите любов и ако да кой е отгоре? Ей тъй си питам аз за обща култура :lol:

По-важният въпрос е: "Кой е вътре?"

Link to comment
Share on other sites

То програмистите трезвени не знаете какъв код натворявате, смятай на няколко какво ще е :)

 

Няма майтап. Малко колеги могат да ти обяснят защо точно така са направили нещо ако ги попиташ. В най-добрия случай отговора ще бъде - ми така ми беше кеф. Най-вероятно е да чуеш обаче "не знам" или "ами това беше първото което ми дойде на акъла". Човек с под 10 години опит изобщо не трябва да се брои програмист... вместо това като направят 4-5 години стаж колегите почват да си мислят че са майстори джедаи...

 

 

 

Ти па' си мно'о любопитен бе!

 

:lol:

 

По-важният въпрос е: "Кой е вътре?"

 

То аз и още мога да го бъзикам ама ме знае къде живея...

Link to comment
Share on other sites

Няма майтап. Малко колеги могат да ти обяснят защо точно така са направили нещо ако ги попиташ. В най-добрия случай отговора ще бъде - ми така ми беше кеф. Най-вероятно е да чуеш обаче "не знам" или "ами това беше първото което ми дойде на акъла". Човек с под 10 години опит изобщо не трябва да се брои програмист... вместо това като направят 4-5 години стаж колегите почват да си мислят че са майстори джедаи...

 

 

В това не мога да се усъмня даже :) Имал съм такива преживявания преди време, та още ми държи влага.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е баш днес, просто когато трябваше - ме мързеше още повече... и ся като опря **** в **** последните седмици съм се напънал...

Link to comment
Share on other sites

Не, не е баш днес, просто когато трябваше - ме мързеше още повече... и ся като опря **** в **** последните седмици съм се напънал...

Мм и аз съм точно така... :) Учебника е до мен, а аз съм навсякъде другаде :)

Link to comment
Share on other sites

.....нещу 'ич не ми е празнично... :unsure:

даже ми прави впечатление,че изпълненията с пиратките преди 31-ви са доста скромни

Link to comment
Share on other sites

Абе тия пиратки :) 2 кутии миньонки добре ще дойдат на махалата :D

Аз си взех 3 кутии ;) Много съм доволен. Иначе да слаба работа си е , ама децата в момента са пред компютрите. Аз помна едно време как сме обикаляли по 3/4 човека и сме гърмяли :) АЙде весело посрещане на Новата 2010 година :) До догодина :)

Link to comment
Share on other sites

То аз и още мога да го бъзикам ама ме знае къде живея...

 

Ахам..., умен пич си. Пък и то, сега покрай празниците съм бая въоръжен и леко опасен, таа..... :sayjin

 

П.с. Ти пък ако си мислиш, че аз не мога да ръся глупости и да се лигавя...., чак до хоризонта и обратно.........

Link to comment
Share on other sites

Весело изкарване довечера! И нека 2010 г. ни донесе здраве, много щастие, успехи и любов!

:love :punk :beerchug :hump: :heart: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, същото и на теб и на всички останали!

 

Аз сега трябва да се оправя за час и половина, а трябва да тренирам и да се къпя, знаете как е, все едно ако не отидеш в уреденият час на купона ще изпуснеш новата година!

Ама съм си такъв непукист! :)

Станах преди час и нещо, още не съм се събудил.

 

Иначе... май това е първата нова година без сняг тук?

Link to comment
Share on other sites

Ахам..., умен пич си. Пък и то, сега покрай празниците съм бая въоръжен и леко опасен, таа..... :sayjin

 

Умен съм я... все с нещо трябва да компенсирам мързела :lol:

 

 

 

П.с. Ти пък ако си мислиш, че аз не мога да ръся глупости и да се лигавя...., чак до хоризонта и обратно.........

 

Именно... то ако всички сме сериозни през цялото време щеше да е егати скуката

 

 

 

 

ПС: Кожените мебели са хубаво нещо особено когато някой ги наповръща... лесно се чистят...

Link to comment
Share on other sites

Умен съм я... все с нещо трябва да компенсирам мързела :lol:

Мдаа..., мързелът е оста около която се върти човешкият прогрес (във всяка една насока). То и аз на моите хора все им повтарях, че трябва да се научат да ги мързи, ама те все грешно ме с'фащаха.... (щот май така им оттърваше....)

 

п.с. Сега отивам да ручам мървя и да пийвам винце.....

Приятно прекарване на празника и Весела и Честита нова 2010 година на всички!

Link to comment
Share on other sites

И аз ще пожелая приятно прекарване на всички тази вечер и леко с пиратките и бомбите. Бенгалски огън FTW (For the win).

 

Пък утре живи и здрави, ще си честитим.

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова 2010 година на всички! Живи, здрави, усмихнати!

 

И ако има нещо от мен - извинявам се. Нека започнем всичко начисто и да сме приятели! Весело изкарване! :punk

Link to comment
Share on other sites

Честита нова година.

 

Не знам за вас, но годината започна динамично за мен от първите часове. В добър аспект. :) Дано за всички ви да е било така.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...