Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Обади ми се когато вън светлината се докосне с мрака...Или извикай "Свободно" като се откачиш от въжето, твойта мама!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честит Рожден Ден на ZGAN! Жив, здрав, усмихнат и всичко най-хубаво! Весело изкарване! :)

Link to comment
Share on other sites

Малко от архива - форумна среща в Хъшове 13.06.08 - УНИКАЛЕН КАРАМАН!!!

Любима снимка!!! :laughing:

 

 

Ммдаа, Караман докосна стълба и лампата угасна. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pasxalis Terzis - Thimisou и едно голямо или чаша вино... и пустите експертизи :D

 

Мхм...аз отварям доматеното сокче и си сипвам ракийчич :rolleyes:

 

Дай си бележеника да ти пиша един Отличен 6: http://vbox7.com/play:3dbe5a30 хиххихихи

Link to comment
Share on other sites

btw като им изцепя, че оригинала и на Томи Стораров вересията почват в началото с KRS One - Sound of da police ме гледат като теле. Аз ли одъртех ебаси.

 

__________

 

Осъзнах, че човек като чете или пише дълго време трябва редовно да поема по-малко водичка или друга течност. Тоя бъркоч мозъка си иска водичка.

Link to comment
Share on other sites

Не си. И от тук много народ няма да знаят ... KRS 1

и аз не го знам...питай ме за гръцко обаче :laughing:

 

btw като им изцепя, че оригинала и на Томи Стораров вересията почват в началото с KRS One - Sound of da police ме гледат като теле. Аз ли одъртех ебаси.

 

__________

 

Осъзнах, че човек като чете или пише дълго време трябва редовно да поема по-малко водичка или друга течност. Тоя бъркоч мозъка си иска водичка.

Аз курсова щях да пиша за PLC-ta....ама не и било писано да е днес :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Спряха ме "в града", тоест на Асеновградско на влизане в Пловдив преди надлеза със скромните 96 km/h, след това се оказа, че книжката ми е изтекла и... катаджиите ми писаха само фиш за каране без документи, за да ми спестят разправиите и глобите... :blink:

Като ме спряха казах да ми пишат акт. Въобще не съм се пазарил за нищо... Егаси, супер странно... Очаквах да ме разкатаят...

Link to comment
Share on other sites

+1 и аз от мои познати чувам за все по-нормално и човешко отношение. Един го бяха спряли за да му кажат, че не му свети единият стоп и му предложили да пусне и мигачите и светлините и да му кажат дали няма още някакъв проблем. Нито глоби, нито нищо.

Link to comment
Share on other sites

Като ме спряха казах да ми пишат акт. Въобще не съм се пазарил за нищо... Егаси, супер странно... Очаквах да ме разкатаят...
+1 и аз от мои познати чувам за все по-нормално и човешко отношение. Един го бяха спряли за да му кажат да, че не му свети единия стоп и му предложили да пусне и мигачите и светлините и да му кажат дали няма още някакъв проблем. Нито глоби, нито нищо.

Абе не знам колко е странно, но ми напомня за филма на Чарли Чаплин "Великият диктатор", когато Хитлер имаше временен интерес да е в добри отношения с евреите (заради парите им) и в гетата започнаха да се отнасят много любезно към всички....та и на ония им се видя доста странно тогава... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето, да вземете да направите нещо полезно с празните цикли на компютрите си:

 

http://boinc.berkeley.edu/

 

Аз лично се записах за програми и проекти, свързани с медицински изследвания, предимно около рак и спин, но има и други проекти, кой каквото го влече. Просто смятам, че е по-полезно да се бори рака отколкото да се търсят нови пулсари на майна си Райна из космоса.

 

Вярвам, че има много хора, които не гасят компютъра си вечер. Нищо не пречи да пуснете това нещо и докато спите да помогнете по някой проект.

Link to comment
Share on other sites

Не, несериозно, ей така, да се намирам на работа... :angry: Какъв беше тоя тъп коментар?

 

А като си купуваш нещо по ebay не даваш ли по $1 за благотворителност всеки път? На всякакви подобни глупости ли се връзваш? И въпреки че звучи добре мислиш ли че като не прави нищо компютъра ти си намалява консумацията докато като го натовариш със сметки и се вдига? На лаптопа поне се чува разликата по вентилатора. И пак ей тъй между другото колко компютъра мислиш че имат въпросните лаборатории и дали нещо сериозно ще опре да го смята твоята машина? Общо взето само загубени каузи са това но ти си знаеш

Link to comment
Share on other sites

Curunir, айде не обиждай хората на коментар де... бъди вежлив и учтив. Между другото - оправи си профила, частта за интересите ти сериозно обижда всеки, който я прочете. :) Във връзка с изявения от теб там интерес да попитам - аз ли да ти доведа майка си, или ти ще дойдеш у нас?

 

 

Antares, какво те тормозят събнет-овете, сподели? Да ти подскажем нещо?

Link to comment
Share on other sites

Let me extend my apologies t____________ot

 

Ако се чудиш какво е, това е човече, което ти протяга една дълга ръка със среден пръст.

 

Дядо Мраз, разсъжденията ти са потресаващи, продължавай в същия дух! Харесва ми как сравняваш 1 долар за благотворителност по ebay с изследвания на големи медицински институти! :D

Link to comment
Share on other sites

Let me extend my apologies t____________ot

 

Ако се чудиш какво е, това е човече, което ти протяга една дълга ръка със среден пръст.

 

Дядо Мраз, разсъжденията ти са потресаващи, продължавай в същия дух! Харесва ми как сравняваш 1 долар за благотворителност по ebay с изследвания на големи медицински институти! :D

 

скромно благодаря за човечето. а на въпроса ми - ти ли ще дойдеш у нас или аз да ти доведа майка си - не разбрах какво отговори?

Link to comment
Share on other sites

а това какво е? две човечета, които ми протягат две дълги ръце със среден пръст ли? благодаря отново.

 

имаш ли още такива картинки?

Link to comment
Share on other sites

Не, това е май човече с разперени ръце, с по един среден пръст на всяка... :D

 

Всъщност, ти защо се захвана така за майката?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...