Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
мне, до колкото ми е известно на мен този бисер не е на Светлия (а би могъл да бъде, в стила му е)... иначе филма е Аватар, да.

 

Много ясно, че ще е Аватар. Може ли да не е. Това е филма с отговорите на всички въпроси. Кой каквото се сети, Аватар има отговора.

Link to comment
Share on other sites

Не сигурно е Шерлок Холмс, защото той намаза една хубава филийка за хапване на Аватар в боксофиса в САЩ.

 

__________________

 

От в. Дневник

 

"Шерлок Холмс", в който Робърт Дауни-джуниър пресъздава аскетичния викториански таен агент като енергичен супергерой, донесе 24.9 млн. долара само в деня на премиерата си.

 

От своя страна "Аватар" на Джеймс Камерън донесе 23.5 млн. долара в първия си ден по кината."

Link to comment
Share on other sites

шерлок смятам да го гледам днес в арена.

 

 

Sherlock Holmes (2009) $65.4M

 

и е предпремиера все още... за сравнение - АВАТАР е направил същия уикенд $75M

Link to comment
Share on other sites

NEW YORK - It was a memorable and merry Christmas in Hollywood as moviegoers shattered box-office records, responding in droves to a diverse array of high-profile releases over the holiday weekend.

 

The estimated $278 million in weekend box-office revenue broke the previous record of roughly $253 million set in July 2008, the weekend "The Dark Knight" was released.

 

"Avatar," the 3-D epic, topped them all, earning $75 million for 20th Century Fox, according to studio estimates Sunday. Remarkably, that was only a 3 percent drop from its opening weekend total of $77.4 million. (Blockbusters typically drop 30-50 percent in the second weekend.) In its 10 days of release, "Avatar" has made $212 million domestically — and could be on its way to a worldwide gross of over $1 billion.

 

2009 still has several days to go, but the year is already a record for domestic ticket sales with more than $10 billion at the box office. That surpassed the $9.7 billion mark of 2007.

Link to comment
Share on other sites

да, убеди ме... АВАТАР е най-добрия филм правен до момента в цялата история на киното... каква актьорска игра... какъв режисьорски шедьовър...

Link to comment
Share on other sites

Кой пък изобщо ти говори на тебе или пък те убеждава в нещо? Прави каквото знаеш - твоя си работа.

 

извинявай. заблудил съм се. не ме бий.

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц,

Чудя се, дали липсата на внимание в реалния живот обуславя почти фанатичното натрапване на лично мнение у форумите :P

 

Знам само, че не е нормално, а мъъъъничко мизерно :)

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден на Иво (Aquila). Да не повярваш, че сме една зодия... Луда работа!

Желая му да е здрав, супер усмихнат, весел и щастлив. Хубаво изкарване!

 

Edit for lil_stenly : Не ти е работа да се заяждаш с мен, повярвай ми! Имах предвид, че сме адски различни с Иво по характер, пък се оказва, че не е примерно зодия скорпион (което си е страшничка зодия, питай Пешо, той ще ти разясни), а моята. А аз многоооооо уважавам хора със зодията козирог.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички... или "hello nullforum!" хах!

 

Иначе да не повярваш, то има толкова много зодии, че трудно може да срещнеш човек със същата! хаха

Айде честито да му е, здраве и късмет!

Link to comment
Share on other sites

Снощи го гледах Шерлок Холмс в МОЛ-а , доста ми хареса. Като цяло не е като на трейлъра супер динамичен дори действието се развива малко бавно но определено е много добре измислен.

 

Лично на мене ми хареса страшно много и определено не разбрах как изтекоха 2та часа.

Link to comment
Share on other sites

да, убеди ме... АВАТАР е най-добрия филм правен до момента в цялата история на киното... каква актьорска игра... какъв режисьорски шедьовър...

 

Чудя се дали да те предложа за изключване за дето забрави сюжета или да ти го простя.

 

Чесно казано, истерията покрай филма ме дразни повече от прехвалената реклама и тоталната липса на иновативна история.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички... или "hello nullforum!" хах!

 

Иначе да не повярваш, то има толкова много зодии, че трудно може да срещнеш човек със същата! хаха

Айде честито да му е, здраве и късмет!

 

Стенли не се заяждай с нея, че страшно :rofl:

 

Аватар е абсолютен пример, че многото реклама прави борбЪтЪ :)

Link to comment
Share on other sites

Да смачкам Овъра би било като да си правя гавра с труп. Не, мерси. :lol:
Айде сега да си признаят освен мен колко още човека се изхилиха на този пост :D
Link to comment
Share on other sites

Айде сега да си признаят освен мен колко още човека се изхилиха на този пост :D

 

Не съм аз. :)

 

Еей,и от мене ЧРД на Aquila , той май винаги си е усмихнат,поне така ми се стори на срещата. :) Да е жив и здрав и много щастлив :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...