Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ехе, край на жиците... едно 3ком модемче и три уай фай карти на линксис, няма да се зоря повече, "увързвам" всичко без жици и кеф ти безжичие. хаха

 

Впрочем... its (уай фай) wi-fi, not (уифи) yiffy... get it, got it, good!

 

Smartguys got smartphones with dem yiffy connection! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Днес официално по документ -

 

Топлофикация EVN Пловдив ви дължи 333 лв.

 

:) 6 месеца се борих с тия лъжци. Искрено благодаря на целия персонал на Бруната - Пловдив, които отговарят за отчитането. Толкова разбрани и любезни хора рядко съм виждал в администрации. Благодарих им и днес на място.

 

Това за мен е уникално постижение.

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.com/googlephone/tour/ това определено ще го обмисля като видя в БГ какви жълтици ще е.

 

В момента е $600. Сам можеш да си направиш сметката колко ще струва тук като се появи след месец. За справка виж цената на HTC HD2. Дали можеш да ми кажеш обаче каква е разликата между HTC Google Nexus one и HTC G1/Hero/Magic, Motorola Droid.

 

Едит: Аз знам каква е разликата. Въпроса ми е към теб лично. Дали ще я усетиш в сравнение с изброените 4 телефона или за това което очакваш и някой от моделите сега на пазара ще ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

В момента е $600. Сам можеш да си направиш сметката колко ще струва тук като се появи след месец. За справка виж цената на HTC HD2. Дали можеш да ми кажеш обаче каква е разликата между HTC Google Nexus one и HTC G1/Hero/Magic, Motorola Droid.

 

Едит: Аз знам каква е разликата. Въпроса ми е към теб лично. Дали ще я усетиш в сравнение с изброените 4 телефона или за това което очакваш и някой от моделите сега на пазара ще ти свърши работа.

 

Трябва ми за документи на крак да ги отварям и свалям, да си пускам музика и качеството на звука да ми е много добро (крайно важно).

 

Този телефон ме блазни заради резолюцията и WiFi n стандарта. Но ако имаш идея за нещо по евтино с тия неща те слушам.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми за документи на крак да ги отварям и свалям, да си пускам музика и качеството на звука да ми е много добро (крайно важно).

 

Този телефон ме блазни заради резолюцията и WiFi n стандарта. Но ако имаш идея за нещо по евтино с тия неща те слушам.

 

Телефоните, които съм споменал са всичко това, което си описал, с изключение на резолюцията на екрана и n стандартът на мрежата, на който честно казано не знам защо държиш. Според мен b/g биха били достатъчни за телефон. А освен това, тези телефони са и още много повече неща.

 

Разгледай ги.

 

HTC Hero

HTC Magic

HTC G1 (Dream)

 

Motorola Droid (резолюцията на този е 480 x 854 с 3.7 in екран).

 

Естествено не са по-добри, но са почти двойно по-евтини.

 

Аз също най-вероятно ще си взема Nexus One, но едва след като му стане допустима цената или излезе някаква изгодна оферта. В момента, това са прекалено много пари за телефон, който след 3 месеца ще е поне с 40% по-евтин.

Link to comment
Share on other sites

аз бих извадил Motorola Droid от списъка...

 

Защо? Защото е Motorola? Аз също не ги харесвам много, но Droid се радва на доста добри отзиви. А и хардуера му е по-добър от на HTC-тата.

Link to comment
Share on other sites

Оу, спокойно. Аз не съм "фенче" или да тръгна заслепен да купувам. Мен ми е максимата "работи ли, не го поправяй/сменяй". Просто напоследък много трафик си правя на тарифния план и все повече документи отварям и качеството на обаждането ме изнервя понякога на е51. Но както и да го погледна тоя телефон е едно от малкото неща за които не ме е яд, че съм дал пари. Всеки един от недостатъците му има поне две предимства да го контрират. За времето си беше прекрасен и още ми изпълнява много важни задачки.

 

Пък и мисля даже да се "завържа" на план с нет-ец в него. Хем може и да ми свалят от цената ама да видим колко. Иначе от чужбинско ще си го купя.

Link to comment
Share on other sites

zlobile, избърза с кафе-машината..... http://www.techno-mix.com/KAFEMASHINI/KAFE...CAPPUCCINO.html

 

Не знам откога е тази промоция но като я взимах моята гледах тази че беше по-високия клас и тогава по каталог беше 2400лв или нещо такова но ми се стори прекалено излишен разход... още повече че пия кафето с мляко а не с млечна пяна...

 

Чесно казано в момента ме е яд..... и то доста.... :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Оу, спокойно. Аз не съм "фенче" или да тръгна заслепен да купувам. Мен ми е максимата "работи ли, не го поправяй/сменяй". Просто напоследък много трафик си правя на тарифния план и все повече документи отварям и качеството на обаждането ме изнервя понякога на е51. Но както и да го погледна тоя телефон е едно от малкото неща за които не ме е яд, че съм дал пари. Всеки един от недостатъците му има поне две предимства да го контрират. За времето си беше прекрасен и още ми изпълнява много важни задачки.

 

Пък и мисля даже да се "завържа" на план с нет-ец в него. Хем може и да ми свалят от цената ама да видим колко. Иначе от чужбинско ще си го купя.

 

Моя също работеше, но го смених. Не съжалявам.

 

С подобен телефон, ще се чудиш аджеба какво си харесвал на E51. Има и дразнещи моменти, но в момента не ги помня даже какви бяха. И кога "за времето си". Някой ще помисли, че е на 5 години, а той е на 2.

 

Ако на някой от тия телефони му пуснеш и дата план, направо няма да можеш да си намериш място от задоволство. Толкова е улеснен и опростен, че скоро ще започнат и сами да набират.

 

Преди подкрепях Symbian, но мисля, че Android са по-добра система. По-динамична и интерактивна. В едно ревю Symbian хубаво го бяха сравнили с Volvo. Надеждно, но скучно.

 

Колкото до купуването от чужбина, цените навън за телефоните са в повечето случаи по-високи от тези в България. Причината е, че там всички телефони се предлагат на безценица от операторите и за отключени просто няма търсене. Може да си направиш справка и за конкретните модели.

Link to comment
Share on other sites

Ако си говорим за операционни системи макар че съм заклет фен на нокия , сменил съм доста модели , разглеждал съм Андроид , МАЕМО и т.н.

АЙФОНА за мене остава най-доброто нещо , много по-просто е от симбиън и дооооста по-бързо.....

Дори в момента съм се навил да си взема 3ГС просто цената все още ми се вижда леко височка

Link to comment
Share on other sites

Ако си говорим за операционни системи макар че съм заклет фен на нокия , сменил съм доста модели , разглеждал съм Андроид , МАЕМО и т.н.

АЙФОНА за мене остава най-доброто нещо , много по-просто е от симбиън и дооооста по-бързо.....

 

И какво си му гледал на Андроида след като iPhone-а ти се струва по-бърз? А и не става въпрос само за това. Става въпрос за нещата, които можеш да направиш с един телефон, а не да си свалям приложения, за да мога да си слагам собствени тапети, да си сменям мелодията и т.н. Някакви съвсем основни неща, които трябва да са вградени.

 

Няма да започвам спор iPhone vs Android отново. Само казвам.

Link to comment
Share on other sites

На Видьов ден, ти пък ебахти въпроса :)

Сиреч...когато цъфтят налъмите ли? :lol:

 

А иначе 'икебаната' кърти мифки - като гледам фона, това трябва да е в на Томата предаването...той пуска всякакви. :P

Link to comment
Share on other sites

Виден може да си прай квот си иска..., и да си празнува ИДто когато си поиска! Къф е Пешо....., че да му държи сметка !?

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Иначе през главата ми минава, че е от критична важност да направя набег към околните села от Родопската яка за да си набавя читаво вино.... лошото е, че миналата година беше кофти за гроздето и успехът ми в начинанието е доста съмнителен да го е*а....

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано в момента ме е яд..... и то доста.... :angry1 :angry1

 

Мен хич. Винаги има по-добра оферта. И обикновено след като си проучил всичко (дори да си го направил аз напоследък не се хабя особено) се намира нещо по-добро при това на по-ниска цена... само че обикновено има и някаква уловка... затова взема ли нещо му се радвам и хич не гледам какво е можело и как да взема. :)

 

 

 

PS: Учудвам се че толкова хора харесват телефони като iPhone, Android-ите и подобни... за мен няма ли копчета не става. Хем съм програмист...

Link to comment
Share on other sites

Дедо дедо, голямо момче си вече, а още не си разбрал как работят нещата в нашите мили форумни и не само форумни среди. Всеки отива в магазина, купува това за което има пари и после почва да ти разправя как е направил ебахти якия удар, купувайки си каквото там си е купил. Тва е като с колите, същата работа. Караме не знам си колко годишни таралясници, ама ако чуе човек как ги хвалим, ще рече че караме коли за по половин милион евра поне. Затова са тия спорове, за да не би някой да си помисли, че нямаме пари за по-скъпо нещо си. Щото е много срамно това, да знаеш. Ужасно направо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...