Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз снощи съм заспал пред компа с едно одеало и слушалките на ушите, печката не бях заредил... в резултат на което съм премръзнал и ме цепи глава. Иначе добро утро! :)

Напомняш ми, че и аз трябва да си направя кафе амаааа май няма и това не е много хубаво.

:/

Link to comment
Share on other sites

В една от другите теми се похвалих за гмурканията които направих в началото на месеца. Ето сега и част от клипчетата:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

В една от другите теми се похвалих за гмурканията които направих в началото на месеца. Ето сега и част от клипчетата:

 

 

 

 

На колко метра дълбочина е това?? Изглежда много яко :)

Link to comment
Share on other sites

На колко метра дълбочина е това?? Изглежда много яко :)

От 20 до 50 метра. Зависи за кое от всичките гмуркания. Направихме общо 22. Клиповете са компилация.

Link to comment
Share on other sites

Mного готино изглежда!

 

Впрочем... диагноза, премръзване на дясната ръка, отичане на пръстите, просто трябва да седя постоянно с ръкавици за да ми се оправят ръцете сега.

Link to comment
Share on other sites

Странно защо хората се плашат от света, който Оруел описва в '1984'.

Много по-стряскащ е 'Прекрасният нов свят' на Хъксли. Особено, когато е на път да се превърне в реалност...

Еми, аз мога да ти отговоря за себе си. Защото не знам, какъв е "Прекрасният нов свят" на Хъксли. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми, аз мога да ти отговоря за себе си. Защото не знам, какъв е "Прекрасният нов свят" на Хъксли. :bgrin:

 

Те хората са направили хубава съпоставка [цък]

 

Може би е за темата с оплаквания: изкълчих си езика. Успях да произнеса 'шемсийелериниз' и 'арабаларъмъз'. Напредвам с турския :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Странно защо хората се плашат от света, който Оруел описва в '1984'.

Защото е имало време когато е бил почти реалност, може би !?!

Link to comment
Share on other sites

[Вчера, 23:48] масата: По случай 4 юли националния празник на Щатите да им направим подарък един милион цигани. Безвъзмездно. Това е един милион работна ръка това са един милион мозъци. При това не използвани 4исто нови. Това е един жест към щатите на добра воля който пък ще реши и при нас много проблеми с престъпността и джепчийството. Както и с продажбата на гласове. А същевремено ще помогне на щатите да преборят кризата. една кукла за краш тест струва околу 250 хиляди долара а за целта в условията на криза с цел икономия ще се използват мангали. Това е само малко предложение ина4е има толкова много места и неща където могат да ги използват.
Link to comment
Share on other sites

трябва да сготвя ,трябва да чистя,трябва да оправям , много неща трябва да свърша днес,но толкова много ме мързииии .

Link to comment
Share on other sites

Странно защо хората се плашат от света, който Оруел описва в '1984'.

Много по-стряскащ е 'Прекрасният нов свят' на Хъксли. Особено, когато е на път да се превърне в реалност...

 

На път? На мен ми се струва че в момента си е баш така... Има накъде още но е доста близо...

Link to comment
Share on other sites

Хора, Весела Коледа! Желая ви на първо място здраве, много усмивки, паричката от питката и много парички в джобовете, щастие, любов, хора, които да дават всичко за вас!

Може да не е снежна Коледа (поне в Хисар и Пловдив), но нека ни направи по-добри хора... Мислете позитивно, радвайте се на малките неща.

Предлагам всички да се поздравим с настъпващите празници... И ако има нещо от мен, извинявам се!

Ето и една хубава снимка от Хисар :

 

1240799b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...