Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не стаа въпрос за мойта, аз такъв дзвер нема да държа.

Такава направо я трепи и заравяй....

 

Жената трябва да угажда на мъжа си (във всякакво отношение), но все пак и възвръщаемост се иска.
Абсолютно! Един вид - Ако ми покажеш тво'йто, ще ти покажа мо'йто
Само че не от гъза, устата и тем подобни.
Що пък, не? Тази концепция даже си има и име - Шоколадена близалка....
Хм, сега се замислих, и аз много не си поплювам в изразите, ама адаша го удари на бруталия, тцтцт....
Абе, да ти кажа... като за след "N" брой часове безсъние и мнайси стотин, навъртяни километри - даже много деликатно съм се изразил.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
мда... ти за какво му говориш, той на къде го избива... българска работа.

 

и ако трябва да сме точни: такива клипове изобщо не би трябвало да има... в един идеален свят...

 

от друга страна сещам се какво роди Бойко Борисов преди дни по повод едни други деца: "Който е правил деца, да си ги гледа..."

А ти разбра ли какъв е бил контрола над изразходваните средства от предишните "коледи"? Щото аз не разбрах. Социалната ориентация на човешките строеве от какъвто и да е тип е постоянен проблем, а това много често се ползва от знайни и незнайни "социални" Гоцета и други приказни герои - това не е само в България.

Дали трябва или не да има такива клипове... ами по-скоро сме на едно мнение. Който има възможност и разбира нуждата да помогне би трябвало да го прави... впрочем ако всеки си прави каквото трябва много малко неща ще са на този хал - най-общо да се изразим.

Link to comment
Share on other sites

Тази концепция даже си има и име - Шоколадена близалка....

 

Не си ме разбрал правилно. Една двойка може да прави каквото и се иска в леглото. Нямах предвид да не се *** отзад или в устата, а че мъжът не трябва да и връща жестовете, която тя прави за него през тези две дупки (пр./ повръщане, акане и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм до 00 00 след това ме няма!

Иначе интересна тема е тая за кафявата близалка :laughing: и за повръщането,акането и други.

Link to comment
Share on other sites

Тъй... почнахме с :

после...

Van Halen - Ain't talkin' 'bout love

и

 

Обаче... сега минах към >>>

Ориент Експрес - Тез' Очи Зелени

и

орк. Мелодия - Бира без мезе

 

Сигурно е защото ми се събират 3-4 дни без пиене :D

Link to comment
Share on other sites

Аз днес мисля по-кротко че вчера пак правих глупости и цял ден ме боли главата... хем знам че не трябва да се мешат коняк, уиски и бейлис хем пак свърших тая глупост.... ама пусто всичките бяха хубави и ми се усладиха...

Link to comment
Share on other sites

Да беше пил поне нещо свястно! Ми то - коняк, уиски, бейлис...Помия връз помия... Дедо!!! Стегни се, ей!

Link to comment
Share on other sites

Да беше пил поне нещо свястно! Ми то - коняк, уиски, бейлис...Помия връз помия... Дедо!!! Стегни се, ей!

 

Нямаше мезе... а и ми се пиеше нещо сладко... в интерес на истината кафе ми се пиеше ама беше късно та реших да е бейлис.... после реших че бейлиса тъй и тъй е уиски със сметана (ужким) дай да продължа с малко уиски... после пак ми се прииска нещо сладко... пък и зяпах един филм... ааа имаше и една бира по едно време че забелязах малко чипс... после и коняк малко... то от всичко по малко беше ма като се смесиха.... мъка мъка... ай стига че стана за другата тема (чудех се за темата с оплакванията ли съм или за другата)...

Link to comment
Share on other sites

Нямаше мезе... а и ми се пиеше нещо сладко... в интерес на истината кафе ми се пиеше ама беше късно та реших да е бейлис.... после реших че бейлиса тъй и тъй е уиски със сметана (ужким) дай да продължа с малко уиски... после пак ми се прииска нещо сладко... пък и зяпах един филм... ааа имаше и една бира по едно време че забелязах малко чипс... после и коняк малко... то от всичко по малко беше ма като се смесиха.... мъка мъка... ай стига че стана за другата тема (чудех се за темата с оплакванията ли съм или за другата)...

Сладичко, та сладичко...., ми пий сироп за кашлица, бе майна - така поне хем ще си начешеш крастата, хем нямаше да ти е свинско цял ден, пък и файда щеше да има някаква! Детешки работи правиш и ти.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Как може да съм такъв гадняр, да държа толкова на някой и все за другите да намирам време, а за човека на който държа... нищо... няколко пъти го направих този номер!

Може ли да има по-гадно същество от мен, такъв непукист да съм, че да бутам всичко на страна.

Хахаха даже не мога да се депресирам като нормален човек ами се хиля в момента и си пия кафето. тцтцтц

Link to comment
Share on other sites

Сладичко, та сладичко...., ми пий сироп за кашлица, бе майна - така поне хем ще си начешеш крастата, хем нямаше да ти е свинско цял ден, пък и файда щеше да има някаква! Детешки работи правиш и ти.... :wacko:

Абе то и сиропа е гаден.Най-добре компотче поне знеш от какво е направен и няма толкова химия.Пък и ако изцокаш едно шипенце сигурно ще има бързо посещение в кенефа.

Link to comment
Share on other sites

Сладичко, та сладичко...., ми пий сироп за кашлица, бе майна - така поне хем ще си начешеш крастата, хем нямаше да ти е свинско цял ден, пък и файда щеше да има някаква! Детешки работи правиш и ти.... :wacko:

 

gado, не ми трий сол на главата - вчера достатъчно съжалявах цял ден за въпросната тъпотия дето я свърших... просто се чудех в коя тема да се оплача и Grimjaur като попита не можах да се сдържа

Link to comment
Share on other sites

Как може да съм такъв гадняр, да държа толкова на някой и все за другите да намирам време, а за човека на който държа... нищо... няколко пъти го направих този номер!

Може ли да има по-гадно същество от мен, такъв непукист да съм, че да бутам всичко на страна.

Хахаха даже не мога да се депресирам като нормален човек ами се хиля в момента и си пия кафето. тцтцтц

В момента си във фаза на непукизъм,ще почне да ти пука по-късно,тоест ще е късно вече.Но не се притеснявай,вътрешният ти инстинкт никога не греши.

И с мен се е случвало това нещо,не съжалявай за нищо което си направил.Все още съм непукист,много малко неща могат да ме трогнат.

Link to comment
Share on other sites

A добро да е ... аз запразнявам... с едно доста странно питие или поне ме изненада с толкова силен мирис на пушек това уиски :) Ай наздраве от мен

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...