Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

шшшш... тоя анонс по телевизията... с момиченцето и Пинокио, дето му се удължава носа всеки път като й отговаря... скъса ми сърцето, честно. а се правя на корав уж... който е измислил концепцията си е заслужил всяка стотинка от хонорара. най-доброто което съм гледал до сега в този жанр, ако може да говорим за жанр де... някой ако го е срещал по youtube, vbox7, vimeo и прочие - нека хвърли линк тук...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
шшшш... тоя анонс по телевизията... с момиченцето и Пинокио, дето му се удължава носа всеки път като й отговаря... скъса ми сърцето, честно. а се правя на корав уж... който е измислил концепцията си е заслужил всяка стотинка от хонорара. най-доброто което съм гледал до сега в този жанр, ако може да говорим за жанр де... някой ако го е срещал по youtube, vbox7, vimeo и прочие - нека хвърли линк тук...

Мисля, че говориш за този клип на кампанията "Българската Коледа" май... нали за него става въпрос?

Ето линк към клипа:

Българската Коледа 2009

Link to comment
Share on other sites

В тоя клип трябваше да е Гоце вместо Пинокио.

 

 

мда... ти за какво му говориш, той на къде го избива... българска работа.

 

и ако трябва да сме точни: такива клипове изобщо не би трябвало да има... в един идеален свят...

 

от друга страна сещам се какво роди Бойко Борисов преди дни по повод едни други деца: "Който е правил деца, да си ги гледа..."

Link to comment
Share on other sites

мда... ти за какво му говориш, той на къде го избива... българска работа.

 

и ако трябва да сме точни: такива клипове изобщо не би трябвало да има... в един идеален свят...

 

от друга страна сещам се какво роди Бойко Борисов преди дни по повод едни други деца: "Който е правил деца, да си ги гледа..."

 

Хахахах, той друго искаше да каже, но се осра в изказа (както обикновено), после се опита да замаже, разбира се вместо това размаза и така :laughing:

 

Иначе да ме прощаваш ама ти ако си баща - здрав и прав - ще си зарежеш ли детето в дом за изоставени деца?

Link to comment
Share on other sites

Иначе да ме прощаваш ама ти ако си баща - здрав и прав - ще си зарежеш ли детето в дом за изоставени деца?

Има всякакви серсеми !

Link to comment
Share on other sites

аха, и какъв е извода? - понеже едно дете има здрави и прави родители, които обаче не искат да се грижат за него - да му дадем една граната и да го оставим да се взриви... така де - като не искат да го гледат тия дето са го правили... да мре там. няма ние да ги гледаме тия копилета, нали така... яко.

 

аз знам какво ще направя, ако стана баща един ден, дай Боже... но никога не бих се изказал така по повод изоставени деца, без значение как и от кого изоставени. те не са виновни. те имат нужда от грижа.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се така е, но в този случай според мен детето го е метнал там след като се е развел - типична често срещана схема. И като стане беля с това дете, оставено на произвола, изведнъж се сеща читака че било всичко за него - е не на мене тия.

 

Прав си за Бойковото изакване. Пак ти казвам тотално се осра, защото ги стреля на юруш без да мисли. Той няма никаква култура на изказа извън махленския, защото в пожарната не ги учат на това. И естествено изсра и размаза.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, кви жени има - една свирка да не щат да напраат на мъжа си...

Тва не са жени бе, тва са изроди некви....

Link to comment
Share on other sites

Мдам....щяла да забременее и да роди през устата, видиш ли...

М'даа...., ми уцели я в The brown point, та ако вземе да забременее от там, поне ще и е по-лесно да го изака......

Link to comment
Share on other sites

Жената трябва да угажда на мъжа си (във всякакво отношение), но все пак и възвръщаемост се иска. Само че не от гъза, устата и тем подобни. Хм, сега се замислих, и аз много не си поплювам в изразите, ама адаша го удари на бруталия, тцтцт, но хайде, като си търсите отдушник, кажете направо и по колко секс правите, къде, кога, с кого, защо...

 

Утре правя 2 години във форума. Оцелях :laughing: (засега)

 

Честит Рожден Ден на Психозовица (kopche). Жива, здрава, весела, засмяна и само положителни емоции. Весело изкарване! :)

Link to comment
Share on other sites

Mного странна работа .... откакто си пуснах "редовен" нет тряя да рескам юторента по 1-2 пъти докъто почне да сваля .... защо защо........и тия бирени фъстъци са много яки >:)

Link to comment
Share on other sites

Mного странна работа .... откакто си пуснах "редовен" нет тряя да рескам юторента по 1-2 пъти докъто почне да сваля .... защо защо........и тия бирени фъстъци са много яки >:)

i аз съм така и нямам идея защо

Link to comment
Share on other sites

В петък бяхме на Маркус Шулц, и ми минава през главата, че главата ми е още отворена, мноо хард го даде :)

 

25k2adk.jpg

 

vhgnsi.jpg

 

Кейса тежи сигурно 10 кила :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не успях да намеря хора :/. Ама... то след Гарет Емери едва ли е имало смисъл да ходя :D. Тоя Гарет... 15 кинта дадох за билет, човекът ми спретна шоу като за 60 лв билет, направооо...

 

C++ кошмарииии :Д.

Link to comment
Share on other sites

Да имам видеота от мой познат на Гарет, доста по класики имаше, докато Маркус не беше точно така, но ми хареса де :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...