Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

FROSTY IS BACK!!! :laughing:

 

Скоро и още нови скинове за ваше развлечение и удобство. Не се притеснявайте, по пуснатите скинове се доработват логата, дайте ни малко време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добре де, само на мене ли ми дреме за тая коледа? Т'ва коледно настроение е толкова пропито с маркетинг, че няма на къде повече...

Дори помолих гирлянда, оформент като елха да бъде премахнат от стаята ми.

 

Живота ти ще стане значително по-лесен когато схванеш че маркетинга го има където може и пари се правят от всичко стига да има начин. Можеш ли да оцелееш без ренде Вьорнер (или както там беше), ако слушаш рекламата им ще останеш с впечатление че вероятно да ама ще си загубиш половин ден вместо само 10 мин (без да броим миенето и почистването на половината кухня от което накъдето е хвръкнало). Можеш ли да флиртуваш с някое момиче/жена без да фиркаш водка флирт (че то по-евтин боклук има ли?) - можеш ама се връзваш на рекламите вероятно само така ще можеш да играеш "игрите за напреднали"... да продължавам ли с други очевидни тъпотии? Защо смяташ че ще пропуснат да извлекат каквато може полза от някой от големите празници? Само че в случая аз съм доволен защото спряха да броят колко ги е тръшнал свинския грип и поне малко от малко станаха позитивни новините (не че ги слушам)

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз не гледам телевизия, но често попадам на места, където се слуша радио. И на всяко от тях или ще е коледна реклама, или ще е коледна песен, или някаква дискусия на коледна тематика, или за Бойко Борисов... Да, сигурно Дядо Мраз е Бойко Борисов...

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах връвчицата, казанчето изгърголи и канала засмука немалко количество "friend"-ове във фейсдудука ми... Що ли не можеше да се прави и извън тази мрежа това действие? Има известен брой хора (не визирам само Шмулфорум™), от чието наличие в заобикалящата ме среда с радост бих се освободил emoticon-0157-sun.png

 

Дедо Коледа? Нали бях добро момче?

Link to comment
Share on other sites

Татко играе игри и сваля филми по цяла нощ на компютъра в хола, B) аз се забавлявам на този в моята стая и майка от кухнята по лаптопа ни пуска съобщение по Скайп да идваме да ядем, че има работа... Много ми стана смешно :) Аз преди се шегувах, че така ще стане и така си и стана... :rofl: Ама ги обичам тези Емотикони... Всеки път си разкрасявам писанията :P

Link to comment
Share on other sites

Мдам...кво да се прави, че съм добра душица и помагам на хората, а те ми се качват на главата...

Link to comment
Share on other sites

Да бе да, на мен ми отказа да ме разведеш из туристическите магазини и да ми помогнеш за избора на обувки! Значи на някакви използвачи им правиш добрини, а бедните да го духат! Ооо, това ще се запомни! :devil

Link to comment
Share on other sites

Да,той ми каза да ти предам,че ще получиш шоколадово яйце.

За него не знам, но аз получих (както и доста колеги) шоколадов дядо Коледа или както се казва въпросното шоколадче. На единия колега били подарили доста шоколади на детето му пък нали не е healthy и вместо на него да му се развалят зъбките сега ще трябва на нас :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе да, на мен ми отказа да ме разведеш из туристическите магазини и да ми помогнеш за избора на обувки! Значи на някакви използвачи им правиш добрини, а бедните да го духат! Ооо, това ще се запомни! :devil

 

 

Говорех за подчинените си. Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, младежи!

 

Dreamer, на glory-то й подарих шоколадово яйце Kinder Surprise на последната форумна сбирка и сега се чуди как да ми го върне :D Та зат'ва я гонят шоколадови яйца :D

Link to comment
Share on other sites

За него не знам, но аз получих (както и доста колеги) шоколадов дядо Коледа или както се казва въпросното шоколадче. На единия колега били подарили доста шоколади на детето му пък нали не е healthy и вместо на него да му се развалят зъбките сега ще трябва на нас :D

 

Това беше тъжно... въпреки че не знам доколко някой е прекалил с подаръците на шоколади просто идеята че някой е взел подарения на дете шоколад с предтекста че не е здравословно...

Link to comment
Share on other sites

винаги ми е било чудно защо не дават на децата да ядат шоколад, под предлог, че ще си развалят зъбите, при положение, че тези зъби са временни и ще изпадат...

Link to comment
Share on other sites

Това беше тъжно... въпреки че не знам доколко някой е прекалил с подаръците на шоколади просто идеята че някой е взел подарения на дете шоколад с предтекста че не е здравословно...

жена ти не чете ли в бг-мама? та там е пълно с кудкудячки, които не дават на децата си шоколад НИКОГА. познавам 2 деца едното на 5 , другото на 7 години, които не знаят как е на вкус, но знаят че е УЖАСНО ЗЛО и не искат и да опитат вече. Едното дори го държаха веганче и го бяха докарали до авитаминоза и алергия към почти всичко на този свят.

тъй че тва че са му отнели 1-2 шоколада на хайвана е направо "мек вариант". хардкор садистите са класи над това.

Link to comment
Share on other sites

да, тъпо е това... после защо им била слаба имунната система и имат по 200 алергии... ми той организма им няма шанс да си изгради нормални реакции, при положение че ги "предпазват" от ВСИЧКО. После при първия сблъсък с природата и айде земи тая алергична реакция...

 

за веганството също е абсолютно глупаво - първо: това е решение, което трябва да е резултат на осъзнат и свободен избор, не наложено от някой си; второ: наистина му пречи да си изгради организма, особено в най-най-ранно детство. Не на всички възрастни веганската диета им понася, какво остава за неизграден още организъм. Както винаги - фанатиците са най-тъпото и най-вредното нещо на тая планета...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...