Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добро утро, младежи!

 

Dreamer, на glory-то й подарих шоколадово яйце Kinder Surprise на последната форумна сбирка и сега се чуди как да ми го върне :D Та зат'ва я гонят шоколадови яйца :D

 

Ще видиш ти,какво съм ти намислила :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
винаги ми е било чудно защо не дават на децата да ядат шоколад, под предлог, че ще си развалят зъбите, при положение, че тези зъби са временни и ще изпадат...

Нали се сещаш, че болят. Представи си малко дете при зъболекар каква мъка е :)

Братовчед ми ядеше предимно сладки неща. Зъбите му бяха станали дупка, до дупка. Не ги миеше. После му ги правиха с тези железните пломби, колкото да издържи до падането. Тъй че за твое добро - не тъпчи детето си със захар и го карай да си мий зъбите ;)

Link to comment
Share on other sites

жена ти не чете ли в бг-мама? та там е пълно с кудкудячки, които не дават на децата си шоколад НИКОГА. познавам 2 деца едното на 5 , другото на 7 години, които не знаят как е на вкус, но знаят че е УЖАСНО ЗЛО и не искат и да опитат вече. Едното дори го държаха веганче и го бяха докарали до авитаминоза и алергия към почти всичко на този свят.

тъй че тва че са му отнели 1-2 шоколада на хайвана е направо "мек вариант". хардкор садистите са класи над това.

 

Подобни малоумници трябва да бъдат не просто лишавани от права над детето, ами направо отстрелвани. Ужасяващо е как нечия дебилщина може да съсипе здравето и живота на подрастващо създание, което зависи изцяло от гореспоменатите боклуци...

Link to comment
Share on other sites

приучването към поддържане на перфектна лична хигиена и забраняването да се яде сладко - са две много различни неща... първото е работа на родителя, а до второто се прибягва когато на родителите просто не им се занимава с това което им е работа - щото е по-лесно да му забраниш и да го тормозиш, вместо да го научиш на нещо полезно за цял живот. предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Представи си малко дете при зъболекар каква мъка е
по думите на зъболекарката ми - най-големите ревльовци и лигльовци на стола са мъжете. Децата са на четвърто място след циганите и дъртите...

-------

Днес се сресах!

Link to comment
Share on other sites

по думите на зъболекарката ми - най-големите ревльовци и лигльовци на стола са мъжете. Децата са на четвърто място след циганите и дъртите...

-------

Днес се сресах!

Може да е искала, да те успокои, че не си само ти такъв :P

 

Има си логично обяснение. Мъжете имаме склонност да се занемаряваме и да не си мием дълго зъбите, откъдето идват сериозните проблеми, оттам по-силните болки. То на мен най-сериозното, което са ми оправяли е пулпит. Болка, като болка.

Точно жени съм виждал да се гърчат, все едно ги колят...

 

 

To затова плашат децата с чичко доктор и зъболекар. Просто си умират за тях. Някои само като чуят за тях и почват да пищат.

Link to comment
Share on other sites

Подобни малоумници трябва да бъдат не просто лишавани от права над детето, ами направо отстрелвани. Ужасяващо е как нечия дебилщина може да съсипе здравето и живота на подрастващо създание, което зависи изцяло от гореспоменатите боклуци...

 

Ъхъмм... и мен понякога леко ме ужасява мисълта че детето ми един хубав ден ще се сблъска с подобни индивиди и техните деца но какво да се прави - ненормални има навсякъде, просто една част още не са ходили при психиатър ;)

Link to comment
Share on other sites

Предупреден от Бележки

Dragonfly Предупреден на Днес, 22:03

Добавено към нивото за предупреждение Недостойно поведение в чата.

di44eto Предупреден на Днес, 21:14

Добавено към нивото за предупреждение Чата е част от форума! Нарушението се наказва.

di44eto Предупреден на 27.11.2009 - 19:14

Добавено към нивото за предупреждение Спам по темата "Статистиката след сезона 2009., Период 2000-2009 г."

di44eto Предупреден на 20.11.2009 - 19:03

Добавено към нивото за предупреждение ....Можеш да ме фанеш и да ме разкараш ако сакаш....

 

 

Първи БАН за вече 4 години. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

по думите на зъболекарката ми - най-големите ревльовци и лигльовци на стола са мъжете....

Ключовата дума е зъболекарката :lol: . Като видят мъж на стола си се държат като отявлени

садистки. Смени я с мъж и няма да имаш проблеми. Само една от всичките жени дето ми се изредиха си

свърши работата добре, а от мъжете зъболекари никой не се изложи. И то като се има предвид че поносимостта ми към болка е много над обичайното. За справка - последния път зъболекаря отстрани нерва на зъба който правеше без да го умъртвява - само с местна упойка. Какво съм преживавал при жени обаче не е за разправяне.

Link to comment
Share on other sites

Одеве си ъпдейтнах софта на телефона и общо взето го преработих основно. Не мога да не споделя някои весели снимки на профили:

 

dsc00092sm.jpg

 

nasko.jpg

 

Тука просто не мога ... нарочно съм го оставил с червени очи:

 

dsc00671sm.jpg

 

И разбира се култовият, неотразимият, TOP GUN:

 

genosm.jpg

 

post-12-1236941130.gif

 

В скоро време трябва да обработя и други профили - Ники, Галин, Пешо и други и други... Ще трябва да попрегледам сериозен архив ама е весело.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, добри снимки... ама моя такава нямаш :) Можеш да пишеш и къртенето на дървото в тая графа... ти да си го поствал тука?

Link to comment
Share on other sites

Хехе, добри снимки... ама моя такава нямаш :) Можеш да пишеш и къртенето на дървото в тая графа... ти да си го поствал тука?

 

Не съм, Кире, а търсих нещо да взема и оттам. Оказва се че понеже ни на Павлин, ни на Алек имам телефон, а теб те няма никъде както трябва са неизползваеми за целта към този момент :laughing: Иначе верно си струва да ги метнем. Сега ми хрумна че от Мостово ще има добри попадения

Link to comment
Share on other sites

Одеве си ъпдейтнах софта на телефона и общо взето го преработих основно. Не мога да не споделя някои весели снимки на профили:

И разбира се култовият, неотразимият, TOP GUN:

genosm.jpg

Тази снимка трябва да остане за идните поколения :rofl:

 

Пляснах си я във фейса

Link to comment
Share on other sites

Смятам че ще остане, сигурно целият форум си я "бякъпнал" хахах... аз имам една с подобна физиономия и после трябва да я кача.

Ама тука си отива повече, аз с моето скулесто слабо лице не мога да ги избарвам баш същите.

 

Иначе добро утро... няма по-хубаво от ултра доза витамин Ц и цепене на дърва рано сутрин! :)

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ако сложа това в телефона и ми излиза като звъннеш бая ще се замислям дали да вдигам :laughing:

 

Вънка някакви опити за снежене ми се струва се наблюдават...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...