Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Знаех си.

 

НИЩО не знаеш. Има една велика приказка : "Аз знам, че нищо не знам, но вие и това не знаете..."

 

Мога да кажа "Добре дошла в БУЛФОРУМ, девойко" - задържа/издържа фронта - поне до момента :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
НИЩО не знаеш. Има една велика приказка : "Аз знам, че нищо не знам, но вие и това не знаете..."

 

Мога да кажа "Добре дошла в БУЛФОРУМ, девойко" - задържа/издържа фронта - поне до момента :laugh:

 

Знам аз..знам... :)

Благодаря. Ама не ме тормозете вече.. :) Ако ме разплачете...ще ви плача на рамото!!

Защо не пишете във "Защо не спите?" :)

Аз искам да се закачам с Дядо,а той никакво внимание не ми обръща.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се закачам с Дядо,а той никакво внимание не ми обръща.. :unsure:

Щото човекът не е беделник и си бачка здраво по това време на нощта ;)

Link to comment
Share on other sites

Знам аз..знам... :)

Благодаря. Ама не ме тормозете вече.. :) Ако ме разплачете...ще ви плача на рамото!!

Защо не пишете във "Защо не спите?" :)

Аз искам да се закачам с Дядо,а той никакво внимание не ми обръща.. :unsure:

 

Колкото повече се молиш да не те тормозят, толкова повече "тормоз" ще получиш тук :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се закачам с Дядо,а той никакво внимание не ми обръща.. :unsure:

 

Знаех си че ме сваляш но уви - закъсняла си вече :)

 

Каза,че не обича да глади жена ти. Като гледам и да готви не обича :)

 

Така е - не обича да глади, но пък готви страхотно. Само че аз винаги имам място за още една мусака и едни зелеви сърмички, а когато някой се хвали толкова колкото малката вещица просто трябва да го подплъти с факти защото тука не сме джентълмени и не хващаме вяра на едната честна дума :D

Link to comment
Share on other sites

Знаех си че ме сваляш но уви - закъсняла си вече :)

 

 

 

Така е - не обича да глади, но пък готви страхотно. Само че аз винаги имам място за още една мусака и едни зелеви сърмички, а когато някой се хвали толкова колкото малката вещица просто трябва да го подплъти с факти защото тука не сме джентълмени и не хващаме вяра на едната честна дума :D

 

...за картофената яхния нищо не каза.... :cry

Link to comment
Share on other sites

И за супа топчета, но напоследък ми се ядат най-много мусака и зелеви сърми

 

Ти не искаш да ти готвя.. :cry Толкова се стараех да съм най-добрата внучка! :cry Говори на Аватара ми. А! Нямам аватар!!

Сърдита съм на стареца. Нито вода ми донесе,нито шоколад,нищо!

Link to comment
Share on other sites

Явно не знаеш, че той слугува на презокеански компании по цяла нощ като една дърта прости ъф да тутка хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

..

Дядо Мразе,виж какво пее човека,а ти... !

 

Разбира се че го оправдава - работи по цяла нощ! Не бъди една малка безсрамница!
и лягай вече :laughing:

 

Това да му е за пример на дядото. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти не искаш да ти готвя.. :cry Толкова се стараех да съм най-добрата внучка! :cry Говори на Аватара ми. А! Нямам аватар!!

Сърдита съм на стареца. Нито вода ми донесе,нито шоколад,нищо!

 

Ех какъв съм лош. Разсърди ми се детенцето... отивам да се напия от мъка :(

 

Един поздрав и за 2ма ви с нещо спокойно подходящо за този ранен час:

 

 

 

Видене, наздраве от мен с едно ирландско... да ти кажа хич не е зле този Jamesson, само дето беше леко по-скъп от Glen15...

Link to comment
Share on other sites

Ех какъв съм лош. Разсърди ми се детенцето... отивам да се напия от мъка :(

 

Един поздрав и за 2ма ви с нещо спокойно подходящо за този ранен час:

 

 

 

Видене, наздраве от мен с едно ирландско... да ти кажа хич не е зле този Jamesson, само дето беше леко по-скъп от Glen15...

Дядо,много мило,благодаря ти. Като малка заспивах на Enya. Мама имаше една касетка , обложката беше с Ения отпред,цялата в червено. Тези дни даже си търсех една песен от тоя албум,но незнам как да я намеря.. пее се само "ла-ла-ла" ..Много нежна. Изслушах всичките песни дето ги има в youtube нейни. Може и да не са всички де. Много се задълбочавам. Благодаря за поздрава :)

И аз пускам един за вас двамцата :)

 

 

Лягам сии. Приятни сънища на всички.

Link to comment
Share on other sites

Лягам сии. Приятни сънища на всички.

Къде си лягаш бе, душа? Аз тъкмо седнах на масата и си отворих мастиката? :lol:

 

Иначе ми минава през главата, че тия шемети от Cisco са си сложили панорамна снимка на Ванкувър в хоум пейджа. От одеве се чудя защо? За олимпиадата още е твърде рано, по дяволите. Обаче от друга страна все пак San Francisco е само на 1200 км. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаех си че ме сваляш но уви - закъсняла си вече :)

 

 

 

Така е - не обича да глади, но пък готви страхотно. Само че аз винаги имам място за още една мусака и едни зелеви сърмички, а когато някой се хвали толкова колкото малката вещица просто трябва да го подплъти с факти защото тука не сме джентълмени и не хващаме вяра на едната честна дума :D

Ти можеш ли да си го представиш това - Булфорум среща у Малката Вещица с цел тестване на манджи :laughing: То ептен като cooking show ще стане :)))

 

Soon to come: Bulforum cooking meeting :lol:

Link to comment
Share on other sites

Soon to come: Bulforum cooking meeting :lol:

 

 

Добро като идея. Ние веднъж си правихме рибна среща, що не и такава :)

 

 

Ееей, оня кор Курунир имал рожден ден бре!!!

 

http://vbox7.com/play:2246dc7d

 

А Ч.Р.Д. ма кучко :)

Link to comment
Share on other sites

бахмаааааму!

толкоа мноу приказки, закачки, фукни, флиртове, манджи..... сигурно на някои хора им лепнат копчетата на клавиатурите и скоро ще почнат да им викат "тате, тате, искам нов диод!", а на други ще им мухлясат прашките от подмокряне......

 

и накрая незадоволителн финал. просто заспаха. ех да беше пролет и да вършееха хормони из въздуха та да имат повече енргия младите и поне да довършат нещо, кат са почнали.

Link to comment
Share on other sites

Имам дилема, след нощна смяна да ходя ли плаж или не? Че се заформя една чудна групчика и хич не ми се ще да пропусна :beer:

Link to comment
Share on other sites

бахмаааааму!

толкоа мноу приказки, закачки, фукни, флиртове, манджи..... сигурно на някои хора им лепнат копчетата на клавиатурите и скоро ще почнат да им викат "тате, тате, искам нов диод!", а на други ще им мухлясат прашките от подмокряне......

 

и накрая незадоволителн финал. просто заспаха. ех да беше пролет и да вършееха хормони из въздуха та да имат повече енргия младите и поне да довършат нещо, кат са почнали.

Прашките в България не мухлясват те са найлонови от братски Китай.А това за манджите наистина е подло,защото човек тамън се наяде, почете малко и пак му се дояде.А от колко време мрънкам и аз за мусака,не е човешко това :blink:

Дядо то като гледам няма кой да ни направи мусака около нас,дай да идем в Констанца там правят и е хубава даже има и шкембе :woot

Link to comment
Share on other sites

Накрая ще ми писне и ще извадя голямата тава, да спретна една мусака, и да ви събера някъде да се наплюскате.То се е видяло, че жените(ако са жени де, все още няма доказателства) само приказват и ник'ва няма да я свършат.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...