Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

В разсъжденията и мненията ми има точно НУЛА разлики - кой разбрал, разбрал. 

Като седнем да направим пак главите, подсети ме да ти отпера един зад врата  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Виден си е един и същ на живо и във форума.

 

Абсурд! Аз, дето съм толкова търпелив и мога да понеса какво ли не, да стигна дотам, че преди няколко месеца да му заявя, че с него приключвам каквато и да е писмена комуникация и си спазих заявеното - значи и на мен ми е дошло в повече. Сега, след малката форумна среща в Йегера, съм решил отново да опитам за известно време, но подозирам, че май няма да издържа много дълго... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Издребянвате, Виден си е един и същ на живо и във форума. Друго е, че доста хора се палят от няма нищо..ама това си е лично мое мнение.

 

Ти забележи какви глупости говорят хора, които би следвало за повече от десет години да ме познават отлично, виждали сме се десетки пъти на живо, по дяволите - били са в къщата ми... Нямам думи. Но както казах неведнъж - членувам в десетки групи във ФБ, тази на която съм модератор вече гони 75 ХИЛЯДИ души и циркове като във форОма няма... Изводите оставям на вас... Отдавна съм разбрал , че е безсмислено да давам обяснения, даже мислех да мина в тих режим и само 1-2 дребни, но важни за мен причини ме спират и карат да търпя още. Последният заминал си е Стефчо - по същите причини. Да видим накрая дали няма да останем 4-5 наистина

Link to comment
Share on other sites

"Глупостите" зависят от гледната точка, а накрая няма да сме и 4-5 дори...всъщност що не вземеш да потърсиш с търсачката един дългогодишен съфорумец Rumbata, който довчера пишеше във форума, но вече няма да присъства нито като ник, нито като пост или тема...потърси, може и да намериш нещо, но ме съмнява че ще изровиш дори и един негов пост. И най-добре дай да не захващаме пак темата за напусналите по собствено желание, щото отново няма да стигнем до никъде. :moon:

Link to comment
Share on other sites

а аз нищо не съм казал и даже не съм споменал името Му, но сигурно накрая пак ще съм виновен.

 

малко по темата: а може ли да правим паралели между малцинствените групи из нашия географски регион и визираните в статията факти? А ако тук си имахме пари за електрически столове по онова време дали нямаше да си имаме и ние подобни статии за циганчета, примерно?  Или щото тук малко ни мързи да пишем ще се позовем на официалната статистика че такива случаи няма.

Link to comment
Share on other sites

"Глупостите" зависят от гледната точка, а накрая няма да сме и 4-5 дори...всъщност що не вземеш да потърсиш с търсачката един дългогодишен съфорумец Rumbata, който довчера пишеше във форума, но вече няма да присъства нито като ник, нито като пост или тема...потърси, може и да намериш нещо, но ме съмнява че ще изровиш дори и един негов пост. И най-добре дай да не захващаме пак темата за напусналите по собствено желание, щото отново няма да стигнем до никъде. :moon:

 

Да не би да  намекваш, че аз имам нещо общо с човек, с който дума не съм разменял? Какво ме интересува мен ако някой си направил нещо си?  

Link to comment
Share on other sites

Дали намеквам и какво намеквам, това само аз си знам и ако те цитирам от пост #11574 - "кой разбрал, разбрал"...и точно щото никога не те интересува "кой направил нещо си и защо го е направил", накрая ще останете двама човека.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво се опитваш да кажеш тука - изкарваш ме виновен за човек , когото не познавам или? Говри направо като човек! 

Link to comment
Share on other sites

Може би това е единственото място/форум, в който менията на 2-3 трима ако са различни, след което се прекроява в нечуван и невиждан спор и оттам хората по-някаква необяснима причина напускат и нежелаят да пишат?! Какво като на някой мнението не съвпада с другите, имал съм пререкания може би със всички, който пишат ежедневно във форума, но със никой не съм се карал, мисля, че повечето сме на възраст и няма смисъл от кавги и други подобни мисирщини.

Виден винаги е бил остър, както казах и на живо и във форума, това, че хората се палят от неговия исказ е друго, но както вече казахме, ако го познаваш добре - проблем няма.

Не го защитавам, няма и защо да го правя.

 

Пускам едно аудио клипче, което съм пускал и преди, но да се посмеем за старите времена :)

 

Това е от един от стартовете на Ф1 на гости у Виден в Крушево... по една или друга причина, някой от гласовете не пресъстват във форума :) Но, когато сме заедно се забавляваме :)

18+

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пускам едно аудио клипче, което съм пускал и преди, но да се посмеем за старите времена :)

 

Това е от един от стартовете на Ф1 на гости у Виден в Крушево... по една или друга причина, някой от гласовете не пресъстват във форума :) Но, когато сме заедно се забавляваме :)

18+

 

 

 

Ако не друго успя да ме развеселиш за момент в този иначе кошмарен от ранната сутрин ден... Не знаех, че има такива записи...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Веско трябваше да направи стриптийза и да ни забавлява, вместо Ванчо да плещи за казуалното ебaнe на дневна база....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Искам да видя експертите!!! ХАХАХАХА

 

================================================

 

Два куриозни ареста белязаха дежурството на полицейския патрул на Първо районно в Пловдив, предава местният сайт Trafficnews.bg. Около 3 часа след полунощ на 22 срещу 23 август униформените спрели за проверка на кръстовището на булевардите "Македония" и "Никола Вапцаров" "Фиат Браво" със силистренска регистрация. Зад волана бил 50-годишният пловдивчанин Славчо Т., който бил видимо пиян. Дрегерът отчел стряскащите 2, 34 промила, което принудило полицаите да го свалят от автомобила и да го изпратят в ареста. Славчо е с криминално досие.

 

Половин час по-късно негов познат дошъл да прибере фиата. Патрулните полицаи обаче спрели и него на същото кръстовище. Оказало се, че й Методи М. е добре почерпен. Пробата за алкохол показала цели 1, 9 промила. Методи последвал приятеля си в килията.

 

Тъй като и двамата са били с количество алхокол , надвишаващо 1,2 промила, срещу тях има образувани досъдебни производства по чл. 343 Б , ал. 1 от Наказателния кодекс. Ще бъдат съдени по бързото производство.

 

Точно преди половин година в Пловдив двама братя осъмнаха заедно в ареста, след като бяха хванати да шофират пияни в една и съща нощ. Любопитното е, че двамата били задържани през 100 метра разлика, в един и същ автомобил, от един и същи патрул.

 

Куриозната случка стана на 28 декември. Патрул на полицията спрял за проверка Мерцедес, а зад волана бил Андрей Атанасчев. При проверка с дрегер се установило, че мъжът е с над 2 промила алкохол в кръвта. Униформените задържали Атанасчев, а колата останала до кръстовището между бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" и ул. "Св. Петка".

 

Само 30 минути по-късно полицаите, които се върнали на поста си, спират същия Мерцедес на около 100 метра от мястото, на което бил паркиран. Зад волана бил по-големият брат на Андрей - Боян Атанасчев, който явно искал да прибере колата. Опитът му обаче ударил на камък. При проверка със същия дрегер било отчетно, че и той се е почерпил добре - 1,5 промила алкохол в кръвта. Полицаите не са имали избор и са прибрали баткото при брат си в килиите на 4 РУ.

Link to comment
Share on other sites

 

И пак Искърското дефиле. Като гледам е минал над мантинелата, която там е толкова ниска, че е абсурд да задържи цял автобус. Това са 15 човека (засега) и определено в понеделник отново ще има национален траур. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

....която там е толкова ниска, че е абсурд да задържи цял автобус....

Средностатистически междуградски автобус е едни 20-тина тона(има и по-тежки).В комбинация с висок център на тежеста,меко въздушно окачване и 90-100 км скорост...няма удържане с никаква мантинела...Лоша работа,да почиват в мир хората :-(

Link to comment
Share on other sites

Жертвите със сигурност щяха да са значително по-малко ако автобуса имаше предпазни колани за пътниците и те се ползваха + законодателството беше обновено да забрани автобуси без колани да са попътищата.

Link to comment
Share on other sites

Жертвите със сигурност щяха да са значително по-малко ако автобуса имаше предпазни колани за пътниците и те се ползваха + законодателството беше обновено да забрани автобуси без колани да са попътищата.

 

Айде молим... Аз викам да спрем и тия дето не са подсилени с ролбари против приземяване по таван и буфери отпред и отзад тип влакови вагони.  Направо де що не е тип броня БТР да се спре! 

Link to comment
Share on other sites

Е чак толкова нема нужда :). В доста бели държави са въведени коланите за пътниците, Та ми се струва, че рано или късно и в Б-я ще дойде.

 

В подобен случай никой колан не може да те спаси

Link to comment
Share on other sites

В подобен случай никой колан не може да те спаси

Всъщност,шанса е доста по-голям.Пътувах в Испания с чисто новичък Мерцедес,туристически,седалките са му като на лек автомобил със същите колани.Там са задължителни,доста хора ще оцелеят при катастрофа ако ги ползват.Трябва си и малко късмет разбира се :-/

Link to comment
Share on other sites

Всъщност,шанса е доста по-голям.Пътувах в Испания с чисто новичък Мерцедес,туристически,седалките са му като на лек автомобил със същите колани.Там са задължителни,доста хора ще оцелеят при катастрофа ако ги ползват.Трябва си и малко късмет разбира се :-/

 

Викаш ако паднеш от 30-40 метра по таван баш колана ще те спаси... Айде да не почвам аз със случки с блокирали колани и изгорели хора в превозните средства заради това. Нека си има колани разбира се, но те помагат максимум до 100 в час и то при нормален удар без търкаляния. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...