Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз минавам оттам всеки път, когато излезна и не помня да съм попадал... Мисля веднъж един бус разтоварваше стока за келешите, но дотам. Сега ще трябва да обърна специално внимание. 

Link to comment
Share on other sites

И за дюнери, и за цветя от другата страна на кръстовището.

Изключителна рядкост е да няма спряла кола.

Точно такава е ситуацията. И тоя фалц "само за малко" го ненавиждам.
Link to comment
Share on other sites

Има "култови, традиционни места" като цялата отсечка от Сточна гара до Макдоналдс на бул. Христо Ботев, спирката срещу стадион Ботев, където се спира и върху велосипедна алея, бул. Васил Априлов, кръстовището с Пещерско шосе и ул. Пещерска и още, и още...

Сигурно мога да изброявам до сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни видях един бакшиш спрял в кръговото на ПдП и Богомил... Сигурно и той за малко. Единствено араби бях виждал да спират така до сега...

Link to comment
Share on other sites

 

"Джи Пи груп" ще строи тунел "Железница" срещу 185 млн. лева - Само обичайните за търгове български фирми ще строят най-дългия и скъп тунел у нас - "Железница" на магистрала "Струма", и пътя към него. Всички чуждестранни участници не са били допуснати от Агенция "Пътна инфраструктура" до крайното класиране със стандартния мотив - пропуски в документацията или несъответствие с поставените изисквания.

 

Link to comment
Share on other sites

Тия правиха дори водопровода в нашто село! Не се сещам за място, където не са набутани... Ако не се лъжа Валентин Златев е отзад. И после що си купуват на курвите къщи за по 2-3 милиона евро...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

"Джи Пи груп" ще строи тунел "Железница" срещу 185 млн. лева - Само обичайните за търгове български фирми ще строят най-дългия и скъп тунел у нас - "Железница" на магистрала "Струма", и пътя към него. Всички чуждестранни участници не са били допуснати от Агенция "Пътна инфраструктура" до крайното класиране със стандартния мотив - пропуски в документацията или несъответствие с поставените изисквания.

 

Комунистите са виновни! И ще са виновни поне още 500 години даже и да ги няма от утре! Те са виновни още от времето, когато дори ги е нямало.

Хеле ако те чуе кратуний как говориш, че ще бъде най-скъпият!

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че се изказваш саркастично, отчасти си напълно прав - 90% от тия, дето натрупаха милионите през 90-те и началото на следващата петилетка, са пряко или косвено обвързани с партийните кадри преди 89-та година...което може да се прочете и в биографиите им...и точно тия (а вече и отрочетата им) продължават да получават повечето обществени поръчки, понеже отдавна са си бетонирали връзките. ;)

Link to comment
Share on other sites

Комунистите са виновни! И ще са виновни поне още 500 години даже и да ги няма от утре! Те са виновни още от времето, когато дори ги е нямало.

Хеле ако те чуе кратуний как говориш, че ще бъде най-скъпият!

Ами общо взето баш те са виновни, всички в политиката са техни преки наследници и разпределят обществените поръчки и държавния капитал! 

 

ШЕФОВЕ НА БОЛНИЦИ СЕ ОКАЗАХА С МНОЖЕСТВО ИМОТИ И СЪС СМЕТКИ С МИЛИОНИ - "Проф. Генчо Начев е най-богатият болничен директор у нас, показват справките. Шефът на столичната „Св. Екатерина“ изпъква с 15 апартамента и къщи, 514 декара гора и три коли, като едната от тях е "Порше". Кардиохирургът е декларирал налични 70 000 лева, а на влог държи 4 млн. лева, 350 000 евро и 567 000 долара. Отделно проф. Начев притежава дялове от дружества, вложил е над 1 млн. лева в инвестиционни фондове и има акции в три поликлиники в Унгария, Полша и Хърватия" Тия КПКОНПИ освен да ги накарат да ги изнесат публично, няма ли да ги проверят за произход на тези придобивки??

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

При преглед при Генчо от 700 лева не виждам някакви изненади, а вероятно това е по-малко от половината в реалност. 

Link to comment
Share on other sites

Ами общо взето баш те са виновни, всички в политиката са техни преки наследници и разпределят обществените поръчки и държавния капитал!

 

Държавния капитал кой го е натрупвал, да не са пак тия дето са били тогава на власт?

Link to comment
Share on other sites

Държавния капитал кой го е натрупвал, да не са пак тия дето са били тогава на власт?

 

И ти кой викаш го натрупа - комунистическата номенклатура? Върхушката търтеи? Пак ли почваме с глупостите?  

Link to comment
Share on other sites

Ми сега ако трябва да учиме абв-то на икономиката - който ръковводи, взима най-много пари и обикновено добър дял във "фирмата"...

Link to comment
Share on other sites

Ми сега ако трябва да учиме абв-то на икономиката - който ръковводи, взима най-много пари и обикновено добър дял във "фирмата"...

 

Аз много отдавна съм научил абв-то на икономиката и такава глупост не помня. 

Link to comment
Share on other sites

Къде ги тия факти? държа да ми бъдат показани. Аз тежки глупости виждам - именно на тоя принцип се постига ефектна съсипия. 

Link to comment
Share on other sites

Държавния капитал кой го е натрупвал, да не са пак тия дето са били тогава на власт?

А бюджетните дефицити и унищожаването на икономиката, кой го е вършил да не би да са пак същите хора? Защото в бизнеса като не управляваш добре, обикновенно ти бият шута в корпоративния свят, а не ти дават втори, трети, пети и осми опит!

Link to comment
Share on other sites

А бюджетните дефицити и унищожаването на икономиката, кой го е вършил да не би да са пак същите хора? Защото в бизнеса като не управляваш добре, обикновенно ти бият шута в корпоративния свят, а не ти дават втори, трети, пети и осми опит!

 

И най-много пари!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Явно капиталът и взиманията са покривали дефицитите, как мислиш. Иначе няма как да се случи това, което се случи досега.

 

П.П. То е ясно де, очевидно и без да се вади калкулатора.

 

А иначе последната световна криза е ясно кой даде втори-трети-пети-осми шанс на доста големи корпорации... като си говорим за корпоративност. Ама то така е - има една приказка за сламката в окото на ближния ти и гредата в твоето.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Явно капиталът и взиманията са покривали дефицитите, как мислиш. Иначе няма как да се случи това, което се случи досега.

 

П.П. То е ясно де, очевидно и без да се вади калкулатора.

 

А иначе последната световна криза е ясно кой даде втори-трети-пети-осми шанс на доста големи корпорации... като си говорим за корпоративност. Ама то така е - има една приказка за сламката в окото на ближния ти и гредата в твоето.

Дадоха, защото преди това бяха допуснали да станат толкова големи, че ако бяха фалирали можеше да приключи финансовата система!

 

 

При преглед при Генчо от 700 лева не виждам някакви изненади, а вероятно това е по-малко от половината в реалност. 

Ако се опитваш да ме убедиш, че от прегледи и операцийки ги е докарал тези неща и е единствения шеф на болница който не я точи, за малко да ти повярвам :)
Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...