Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

P.S. Много ми се иска да съм жив когато някой ден Турция реши да промени фразата от нейния национален химн "Ти си син на герой-мъченик...", за да видя с какво ще го сменят, но май няма да ме огрее, пък ако ще и да изкарам още 5-600 години...

 

Ти си джендър на герой мъченик. Виж колко турски звучи и е мелодично!

Сега да минем към нашата мила татковина (джендърина, по европейски!):

Колко по-добре ще бъде над парЛимента да се сложи надписа:

Джендърството прави силата!

А, и от друга страна, вместо да казвам на някой: педал (което и истина да е, може да го обиди) ще му кажа: еййй, джендарюююю.

А, бе има си и хубави страни тази Истанбулска конвеКция :lol:

И титлите ще променим:

Главен джендър Бойко! Заместник главен джендър Цецо! Джендър на правосъдието Цецка! Еееее, как поетично и любвеобвилно звучи, а?

Кенефите ще бъдат общи за всички джендъри, дрехите, бижутата, в бланките няма да има 20 реда за пол, щото всички ще бъдем джендъри. Хомотата ще спрат парадите, нормалните няма да протестират срещу тях...

Единственият проблем ще бъде Църквата. Щото ако кажеш например Главен Джендър Христос може Главен джендър Бойко да се фръцне, че го омаловажаваш. Ся, Главен джендър Бойко като стане обикновен джендър при некои следващи избори, няма да го има този проблем, но дотогава?!

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе на вас майтап ви се струва, ама май вече сме тръгнали по една наклонена плоскост, дето отвсякъде се мъчат да я наклонят колкото се може повече. Забелязвате ли как в последните години всякакви правителствени и неправителствени организации се мъчат да ни убедят колко нормално било еднополовите да се женят помежду си и да осиновяват деца или пък колко естествено било да не си мъж или жена, а като поотраснеш - сам да се определиш какъв пол си, а ако искаш...дори и да си измислиш някакъв друг дето ти харесва? Та толкова нормално било всичко това, че дори децата трябвало да се запознават от най-ранна детска възраст кое било всъщност "нормалното". Днес Канада си била сменила химна, утре махали манекенките от F1, че било сексистко, другиден друго...то така се прокарват идеологии - бавно, но постоянно, докато на хората (нормалните) спре да им прави впечатление (или им писне). Като оная фондация „Джендър образование, изследване и технологии” (финансирана с евросредства), дето вече 5-та година обикаляла училищата да прави анкети, а МОН си измива ръцете като се оправдава, че фондацията била неправителствена, че анкетите били доброволни, а не задължителни...абе, настанаха едни толерастични времена, дето хич не ми се нравят...И понеже гледам, че вече станало 2-ри февруари - поздравявам всички, дето се чувстват вътрешно, че имат празник! (ама колко съм толерантен само... :D)

Link to comment
Share on other sites

След някоя и друга годинка "нормалните" хетеросексуални ще са на изчезване...

И въпреки това, пак всички ще плюят срещу тях, че дискриминират "различните"...

Тая плоскост хич не ми допада. Хем не се смятам за хомофоб, обаче прекалява се с тия неща, права, показност, биене в гърдите, късане на оковите на нормалността.

Ами аз знам, че не бива да се използва често думата нормално, защото нормите са разтегливо понятие, тълкувано различно от всеки човек, обаче извинявайте, това вече не е нормално... Педер*астките номера по-зле от кор*енските...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Цялата система е перфектно измислена, но има едно дребно проблемче. Джендър е от мъжки род. Ко праим ся? Махаме родовете в езика по Сталински!

Пък може да оставим само "то", като във филма.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Тоя цели 4 години не беше се проявявал и бях забравил, че още навремето Любо го беше санкционирал...малко след това и аз, заради различни оплаквания от съфорумци и ако се бях сетил навреме кой беше, вероятно щях да подходя към темата му с iptv малко по-различно. :ninja:

jjg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е трябваше да я заключите само, за да се индексира при търсене от Google и хората да се пазят ако тоя изникне някъде другъде. :)

Изкарайте я да я прочетем, че ми стана интересно де. Аз съм си панаирджия.

Link to comment
Share on other sites

Е трябваше да я заключите само, за да се индексира при търсене от Google и хората да се пазят ако тоя изникне някъде другъде. :)

Изкарайте я да я прочетем, че ми стана интересно де. Аз съм си панаирджия.

https://www.bulforum.com/topic/140417-iptv-%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B8/
Link to comment
Share on other sites

Внезапно и задружно оглупяхме


:wtf:  ...тоя свят съвсем се изпедерасти - тъй де, някои само някога са били синове, а сега са дъщери или нещо друго... :effemine2:

За света не знам, ама някои балкански територии със сигурност. Значи викаш от край време в Канада е имало само мъжкари и чак вчера отнякъде са се появили женски ей така да им развалят рахатлъка? :lol:

Между другото не знам как българските журналя решиха, че това има каквато и да била връзка с идиотската джендърска психоза, разтресла Бългаария (виж горния линк), но ще трябва да те разочаровам. Първо, това няма връзка с никакви "джендъри", защото в Канада и до този момент половете са само два - мъжки и женски (попълвал съм безбройно количество официални документи). Още по-жалкото е, че журналята дори не са си дали труда (или може би нарочно не са се напънали, щото така им уйдисва), за да се осведомят за цялата история във връзка с текста на химна. Оригиналният текст на химна от 1908 година на Robert Stanley Weir съдържа израза "thou dost in us command", който чак през 1926 година е променен пак от него на досегашния "in all thy sons command". На практика промяната е връщане към оригиналния текст (в съвременно английско звучене), ама нали трябва да се нажежава джендърската психоза. Наистина, какво става в България, по дяволите? Масово изтрещяване! :wir :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

А ти знаеш ли цялата история? Това не се е случило, защото има някакво официално държавно решения за фамозен "трети пол", а просто защото някаква луда с ината си е завъртяла невъзможна ситуация и в резултат на това бюрокрацията е изплюла въпросната глупост. Та тази шматка е родила детето си в къщи без участието на никакви доктори и други лица, които биха могли да свидетелстват. На документите, които въпросната шматка подавала, никъде не изписвала пола на детето, ерго властите са се видяли в чудо и вместо да наказват детето (без въпросната здравна карта, няма как да ходи на доктор), просто накрая решили да издадат документа с "U", което ще рече undetermined, демек самата истина - властите на този етап е нямало как да го определят. Просто лудите използват някои пропуски на системата. Май е доста по-различно, отколкото го представят журналята.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник в България тече твърде успешно дебилизиране и видиотяване на новите поколения. Което вече си личи и по медиите твърде ясно.

Link to comment
Share on other sites

Джабхат ан-Нусра е клон на Ал Кайда. Тази терористична организация бе приета от президента Барак Обама като съюзник във войната срещу Башар Асад. Тогава американската администрация измисли термина "умерени ислямисти". :lol:
Link to comment
Share on other sites

Това достатъчно говори на какво е способна американската политика, за да си гони интересите. Да признаеш терористи които режат глави и избиват християни...това е повече от безумно. 

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбирате. Асад е сатаната! Той почна войната и съсипа собствената си държава, щото така му харесва. Я вижте колко 'освободени' държави там наоколо 'процъфтяват'!

Link to comment
Share on other sites

Кръстник в България тече твърде успешно дебилизиране и видиотяване на новите поколения. Което вече си личи и по медиите твърде ясно.

Не само новите. Като гледам цялата психоза с джендърите, вицове, лафове, Джендърмерия и т.н. ми се доревава... Чудя се дали поне един от хората, дето повтарят като папагали си е направил труда да прочете един ред от въпросната конвенция... Всеки роб си заслужава господарите.

Link to comment
Share on other sites

Не само новите. Като гледам цялата психоза с джендърите, вицове, лафове, Джендърмерия и т.н. ми се доревава.....

 

Известен телевизионен журналист в Белгия смени идентичността си. Той е сред емблематичните лица на новините на белгийската Ви Ти Ем.

„Решаващият момент беше когато на Коледното парти дъщеря ми каза: Татко, ти изглеждаш много по-добре като жена. Действай!”, сподели той.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам що ми го цитираш това.

 

Във връзка с поколенията, за които стана дума - на малките вече не им прави впечатление...щерката му дала начален тласък и оня само това чака.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...