Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

И пак, и пак...горските били стреляли във въздуха - а кога ще ги упълномощят да стрелят на месо, когато си защитават живота?

 

Цигани вилнеят срещу горски служители с брадви и мачете

 

 

Ей с всяка такава новина ми се приисква да разстрелям няколко ей така публично за назидание на останалата паплач!!!

Link to comment
Share on other sites

Не става...вече сме в либералистичния ЕС където циганите имат права (без задължения), че даже и мангали вече не може да им кажеш....третият пол също има права...и още бая измислени джендъри се роят на хоризонта и си търсят "правата"... :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Не става...вече сме в либералистичния ЕС където циганите имат права (без задължения), че даже и мангали вече не може да им кажеш....третият пол също има права...и още бая измислени джендъри се роят на хоризонта и си търсят "правата"... :wtf:

Да си вземем Отечеството обратно от усвоителите на порции - хубава статия, ама без доста кръв аз не виждам как ще станат нещата...
Link to comment
Share on other sites

Няма нищо случайно в тази държава...чудя се ако аз поискам да купя ТЕЦ-а и отида да тегля заем от стотина милиона евра, дали ще се намери банка дето да ми ги отпусне срещу честната ми дума, че ще развивам централата или пък ако не се навие - каква гаранция ще ми поиска срещу отпускането на заема.  :popcorn-and-drink-smiley-emotic

 

Сделката за продажба на неработещата ТЕЦ „Варна“ е финализирана, обявиха инвеститорите.

Продавач на централата е чешката държавна компания ЧЕЗ, която доставя ток в Западна България. ЧЕЗ купи централата за 206 млн. евро още през 2006-та година.

Купувач българската фирма „Сигда“. Компанията е на сина и дъщерята на бившия транспортен министър Данаил Папазов, предава БНТ.

Link to comment
Share on other sites

Напълно е възможно, просто трябва да си "правилен" човек. Ако не си, всичко дето имаш може да не ти стигне като обезпечение за една кола. 

Link to comment
Share on other sites

Росен Ангелов се е самоубил.

Тялото е било открито в друга вила в района.

Изстрелът е бил в главата, в момента се чака съдебен лекар, който да пристигне на мястото.

Оръжието е било със заглушител. Предсмъртно писмо не е оставено.

Link to comment
Share on other sites

И аз го разбрах преди малко.А бе нагласена работа.

”Нови Искър е престъпна крепост под чадъра на властта”

В случай,че изчезне материала от линка цитирам:

 
В Нови Искър всичко минава, всичко се потулва и забравя..., а командва мафията. А екзекуцията е за отмъщение, смята бившият юрисконсулт в общината Симеон Иванов

След като десетки експерти вече публично изказаха версии за жестокото убийство в Нови Искър, а някои приближени до властта медии прокарват идеята "по-малко да се рови, за да не се пречи на разследването", истината поне по един въпрос е повече от ясна - прави се опит убийството да мине в графата "частен" случай, а не да се тълкува като безхаберие на властта към престъпността в България. Тъкмо такова е мнението на един юрист, който познава ситуацията в Нови Искър и дори е жертва на безчинстващи мафиотски структури там - юристът Симеон Иванов - бивш разузнавач и служител в ГДБОП. През 2014-а година, в опита си да възстанови една несправедливост, той бе заплашен със смърт и подпалиха личния му автомобил. След напускането му като юрисконсулт в отдел "Общински имоти" на община Нови Искър, там са постъпвали на работа и са напускали десетки негови колеги. В момента в общината работел...16-и юрисконсулт. Очевидно длъжността отчайващо отказва тези хора да я упражняват по закон и съвест. Някои необвързани сайтове подигравателно отбелязаха първия брифинг с журналисти на мястото на масовото убийство в Нови Искър, като "говорилня на нищонеказването". Проблемите в Нови Искър не са от вчера.

Ето какво мисли за всичко това бившият юрист в същата община Симеон Иванов.


- Г-н Иванов, вие добре познавате ситуацията в Нови Искър - работил сте като юрисконсулт там...

- Ситуацията в Нови Искър е такава, че общината е крепост на управляващите. Те знаят, че там от години действат няколко престъпни групировки. Преди две години и половина две от тях се сякоха с мачетета до едно от култовите заведения, на 300-400 метра от сградата на общината.

Всички знаеха, че едната групировка "работи" в Нови Искър и Кътина, а другата - в Световрачене. Едната от тези групи ми подпали колата. По тези групи не се "работи" да бъдат обезвредени. Или така се "работи", че да не бъдат засегнати интересите им, и това нещо си остава от доста години.

В Нови Искър има голям интерес към петрола. Има голяма петролна база и ако помните до нея "акостира" един кораб от Молдова, натоварен с гориво, който от Варна "доплавал" до Нови Искър, представете си - "по документи", разбира се, за да бъде "разтоварен" там. Имаше предаване на Валя Ахчиева по БНТ за този абсурд.

В Курило и Чепинци циганите постоянно точат петрол, но са ненаказуеми, защото са сигурният електорат на властта по избори. Имаше един случай, в който бяха откраднали един електромотор на влак, който падна на релсите и друг - пътнически влак се удари в него. И нищо!..

Всичко минава, всичко се потулва и забравя...В Нови Искър има хора, които са заплашвани с мутренски методи. Даже един си взе цялата фамилия и избяга с нея в чужбина, за да се отърве. Знам къде избяга - в коя страна, за да не го убият. Веско Василев се казва човекът. Те се опитваха тука всячески да го тормозят този човек. Жена му работеше в КАТ, принуди се да напусне и в един момент тайно тия хора си грабнаха шапките и напуснаха завинаги България.

Този човек имаше "противоречия" със същата групировка, която ми запали колата. На Веско му запалиха две коли 20 дни след моята, през 2014-а. Полицаите се правеха на "утрепани".

През 2015-а аз напуснах общината и оттогава насам там сега работи 16-и юрист - всички предишни са напускали, защото нито могат да се справят, нито да си съхранят спокойствието и живота си. И то не само собствения, но и този на семействата си. Това са фактите и онези, които ви говореха на брифинга за журналисти го знаят. Така че няма какво да го усукват и да ви хвърлят в някакви "любовни" истории.

- Каква е вашата версия за убийството?

- Случилото се в Нови Искър е екзекуция за отмъщение - нещо са се набъркали тия хора с групировките в района - много вероятно мъжът да не се е "отчел" с пари от крадено ДДС и акцизи, или нещо друго. Жената, която е намерена убита, най-вероятно е била използвана, за да се събере цялото семейство в къщата.

На вас не ви ли направи впечатление от информацията за местопрестъплението, че тези хора не са се събрали там, за да празнуват с вечеря Нова година?! Няма храна, няма маса. Всички са били простреляни по местата си, както са били седнали. А кучето най-вероятно е убито, за да не лае.

Пукотевицата от пиратки по Нова година бездруго е голяма и изстрелите най-вероятно не са направили впечатление на никого, но кучешкият лай е можело и да бъде чут от съседи?..

Дали това убийство ще бъде разкрито, или не, вие си отговорете. Аз мога да ви кажа едно: В Нови Искър отдавна командва мафията. Поинтересувайте се и за лицето Светослав Тодоров, което стреля в пияно състояние на откриването на един ловен сезон, и ще научите повече.

- С какво се занимава той?

- Строителен бизнес на общински имоти.

- Това не е ли същият човек, за когото писаха, че съпругата му е зам.-кмет на район "Илинден", а негов приятел е зам.-кметът по строителството в община Нови Искър?

- Същият. Както виждате, всичко се знае...Пишат колегите ви, но какво от това?!

- А какво повече знаете за убитите?

- Те са външни хора. Преди година и половина са купили една къща за около 60 000 евро. Единият мъж е имал бизнес с тирове, младежът, като гледам снимките, е бил в ресторантьорския бизнес. Пробвали са се насам-натам, може би проформа...За пари са се забъркали в някаква схема и са платили с живота си.

Жената са я дръпнали с джипа във вилна зона, за да има причина да съберат останалите накуп. Тези хора - убитите, не са отишли там да празнуват. Не са събрали парите, които са им търсили, и са ги застреляли. Всички са убити с по един изстрел в главата. (Според официалната версия убитите са простреляни многократно - бел. ред.) Информацията ми е от едното от поемните лица при огледа на мястото. Всички са убити, както са били седнали и вероятно са умували помежду си какво да правят. Става дума за професионален разстрел. За мен убийците са един, или двама професионалисти с "опит".

За какво запалиха колата на антимафиота Симеон Иванов

Убитият Неделчо Юнаков има доста неясно трудово досие, но официално е бил записан като управител на ООД, което се е занимавало със застрахователна дейност. Фирмата му е била разследвана от НАП за укриване на доходи и заблуда на данъчните органи.

Има версия, че е развивал дейността си като подчинен на друго лице - с инициали К.Б., собственик на 20 фирми.

Така че версията на Симеон Иванов за набъркването на Юнаков в схема с дерибействащи мафиотски структури на територията на Нови Искър, изглежда много правдоподобна.

Симеон Иванов: Убийството е в стила на албанската мафия >>

Още през 2014-а антимафиотът Симеон Иванов каза пред една медия: "Заплашиха ме със смърт и ме наказаха с палеж! Жена ми се страхува да не ни запалят къщата или да посегнат на сина ни!"

Симеон Иванов е бивш разузнавач и служител на ГДБОП и става жертва на посегателството и заплахите през 2014-а заради това, че доблестно защити собствеността на един човек с имот в региона - инж. Иван Стайков. Имотни измамници от Кътина, воглаве с човек без трудова биография на име Красимир Георгиев, хвърлили око на къщата с двор на Стайков в село Житен, и направили опит да завладеят имота. Георгиев твърдял, че "обитава" имота на Стайков от 10 години. /?/

Номерът обаче не минал и за да си отмъстят, хората на Георгиев обсаждат имота на Стайков и запалват личния автомобил на юриста Симеон Иванов. Още тогава Иванов каза: "В Нови Искър има организирана престъпност, но за да се занимае с това Специализираната прокуратура, ви казват че трябва да се докажат две или три еднотипни престъпления – същите тези хора да отнемат 4-5 имота като този на Стайков. Попречих им да прехвърлят имота, и ми запалиха колата.

Бандитите винаги имат чадър, а обикновените хора нямат закрила от държавата, защото държава отдавна няма. Но знаете ли какво казва една турска народна поговорка? - „Можеш да стъпиш на Корана, за да стигнеш до хляба, но не можеш да стъпваш на хляба, за да стигнеш до Корана”.

 

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

И аз го разбрах преди малко.А бе нагласена работа.

 

Абе не знам колко нагласена е работата, но "професионализмът" на МВР от години гони висини. Не стига, че последната си присъда отпреди 8 години не бил излежал, защото бил избягал преди да го вкарат в затвора и 8 години "не могли да го открият", а човекът си е живял през цялото това време в района и всички наоколо са го виждали и знаели за него, че и си работел в някакъв автосервиз до последно. Но по-интересното е, че още в четвъртък казаха, че се е измъкнал сутринта малко преди да проверят онази вила, дето се бил установил там и гледал по телевизията как го търсят...после започнаха да го търсят наоколо и 4 дена не могат да го намерят, а днес в неделя казаха, че "бил открит в друга вила само на 500 метра от предишната". Ебаси и търсенето дето са му направили, при положение, че от четвъртък до неделя не могат да преровят 500 метра в диаметър, а през цялото време се хвалеха, че барети имало, жандармерия имало, въобще - дейност голяма били развивали... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Добре се е думнал тъпака. Ако го бяха хванали щяха да се точат дела, да се похарчат десетки хиляди народни пари още и накрая за капак тоя дебил щеше да ни струва на нас доживот по между 700 и 800 лева месечно. 

А че издирващите са ТОТАЛНИ некадърници е повече от ясно. За пореден път се видя, че нивото е под това на кварталния караул в чужбина. Трагедия и простотия до шия. От първия час до финала. Не напразно има едно предаване The first 48... Ама какво ли да говоря... 

Link to comment
Share on other sites

"Иран забрани преподаването на английски в началните училища, след като иранският върховен водач аятолах Али Хаменей заяви, че ранното изучаване на този език създава условия за западно "културно нашествие", предаде БТА, цитирайки Ройтерс."

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам колко нагласена е работата, но

С две присъди:

"..тренирал всеки ден,изминавал по 20 км с раница"

"...не се разделял с пистолета СИ..."

"...карал такси..."

"...педофил а имал връзка с 44 годишна жена"

"...в двора си имал стрелбище!обаче никой не го е виждал и чувал" и тн.

 

Абе тия в мевере-то толкоз ли нямат някой дето да измисли нещо по-сносно като версия баси...

Link to comment
Share on other sites

"...в двора си имал стрелбище!обаче никой не го е виждал и чувал" и тн.

 

Росен Ангелов изобщо не е бил издирван последните 9 години. Той е в бил доста активен във Facebook. Ние открихме профила му, той има 80 приятелки и нито един приятел. Това коментира журналистът Слави Ангелов в ефира на NOVA по повод шесторното убийство в Нови Искър.

 

--------------------------------------

 

Бизнесменът Петър Христов беше застрелян в София.

Стрелецът е произвел осем изстрела. Три куршума попадат в корема, три в тила на жертвата, а другите два в главата и врата. Травмите са били фатални, а реанимацията във ВМА се оказала неуспешна.

Link to comment
Share on other sites

ОбщинЪтЪ щяла да получава пари, за да се бори със замърсяването на въздуха. Айде сега да видим кои ще са фирмите, които ще се "борят" с това и каква пара ще се "усвои"... :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Парад на боклуците:

1. Лиляна, наглото прасе-свиркаджийка:

 

Нека протестират, ние сме демократична държава, няма какво да крием, всеки има право да изрази мнение, след като е решил, че точно днес е денят. Така министърът на българското председателство на Съвета на ЕС Лиляна Павлова коментира обявените за днес протести в София. 
 

"Дали няма малко да се припокрият и взаимоизядат? Има го и този вариант. Но щом искат да протестират, нека. Дано Европа успее да разграничи кой протест за какво е. Това е малко като да се оплачеш на арменския поп", сподели гледната си точка Павлова.

 

 

2. Плювнелиев, немлъкващият дебил и тъпак:

 

"С тези 9 протеста показваме нещо - че още не сме се освободили от робската си психика, че все очакваме някой друг да ни освобождава", заяви екс президентът Росен Плевнелиев в сутрешния блок на Нова телевизия.

Според него от времето на Бай Ганьо до наши дни българите успяваме да покажем най-лошото на света.

 

Мълчанието на агнетата продължава... Вместо тия уроди да висят по стълбовете. 

 

EDIT:

 

За малко да пропусна пирона - Б.Б. : "... говорихме с Тайпи..." - сиреч говорихме с Реджеб Тайип Ердоган

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  

Link to comment
Share on other sites

:effemine3: И една розова новина за "модерните" семейства... :effemine2:

 

Рики Мартин се е омъжил за годеника си – художникът Джоан Юзеф.

 

„Това ще бъде чудесно събитие. И хората ще говорят за него. Ние сме модерно семейство и мисля, че хората трябва да виждат красотата на нашето семейство. Ето защо го правим публично и ще споделим сватбата си със света”, коментира певецът.

 

Рики Мартин имаше 3-годишна връзка с икономиста Карлос Гонсалес, но двамата се разделиха през 2014 г.

Link to comment
Share on other sites

Знам ли кой от двамата е пасивен...не казват... :evil ...мисля, че просто обобщават, че женитбата, пардон - сватбата е мъж за мъж....баси какви времена дойдоха...утре вероятно ще измислят нов термин за бракосъчетание с третия пол, а ако признаят и всичките останали дето всеки се чувствал някакъв си в тоя свят, направо не знам каква каша ще настане. :woot

Link to comment
Share on other sites

Припомни ми това:
Не разбирам тая тъпотия с третия пол. Мъже - п.тки, жени - п.тки, за чий ни е още един вид п.тки, с които да се разправяме?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...