Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Тиквата е винаги в схемата! Той е сегашният - Мистър Незнамсиколко процента. Тройните поне бяха ясни, кихаш дваесе и си ти. Ама Боко успя тотално да ебе майката на тази кафява дупка, наречена БълХария. Прасун и мама свин са за разчекване с коне, а Боко заслужава да бъде набит на кол, но баааавно. После да бъде залят със смес от бензин, дунапрен и стиропор и подпален...., и като акт на милост да му бъде даден един пожарогасител (прахов).......

Малко му е... По-добре да му сменят пола и да го оставят няколко месеца да го насилват пияни бежанци.

Белгийски учен обвини Запада за тероризма на джихадистите - абсолютно прав е този човек

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой прочете ли го това? Разказ на очевидец-"заложник" по повод снощното антитерористично "учение-операция" в София с взимане на случайни заложници. ;)

Link to comment
Share on other sites

И руските автомобили са най-убавите :D

Сериозно, почувствах как IQ-то ми пада временно докато го четях това творение.

Автора дали се съветва с руснаците преди да си легне с жена си? :D

Link to comment
Share on other sites

 

"24 часа" цитира ТАСС, че "кралят и кралицата на Белгия са евакуирани от Брюксел". Сега гугълнете на френски и на английски: "le roi des belges évacuation" и "king queen belgium evacuated". Ще видите:

"Belgian royal palace 'NOT evacuated' following terror attacks" 
"Belgian royals DENY that Brussels palace evacuated"

Кралят и кралицата НЕ са "евакуирани" ("евакуирана" беше само нашата овца Цачева). Напротив, белгийското кралско семейство стои в брюкселския дворец от солидарност с населението. Това е култура на публичното поведение, непозната у нас, където по ориенталски треперим над всякакви дебелаци, бърборещи за "държавност" и "институционалност", но не и за водачески ангажимент. 
Жълти псевдожурналисти и пропагандисти създават идиотски климат на тревога и паника.

По същия начин гледам днес заглавията на наши вестници: "Удавиха в кръв сърцето на Европа" и "Цяла Европа е парализирана след атентатите". Ами не, като си пуснете Euronews, виждате, че в Брюксел цари ред. И Европа, разбира се, не е парализирана. Толкова по въпроса за журналистическия професионализъм.

Link to comment
Share on other sites

 

"24 часа" цитира ТАСС, че "кралят и кралицата на Белгия са евакуирани от Брюксел". Сега гугълнете на френски и на английски: "le roi des belges évacuation" и "king queen belgium evacuated". Ще видите:

"Belgian royal palace 'NOT evacuated' following terror attacks" 

"Belgian royals DENY that Brussels palace evacuated"

Кралят и кралицата НЕ са "евакуирани" ("евакуирана" беше само нашата овца Цачева). Напротив, белгийското кралско семейство стои в брюкселския дворец от солидарност с населението. Това е култура на публичното поведение, непозната у нас, където по ориенталски треперим над всякакви дебелаци, бърборещи за "държавност" и "институционалност", но не и за водачески ангажимент. 

Жълти псевдожурналисти и пропагандисти създават идиотски климат на тревога и паника.

По същия начин гледам днес заглавията на наши вестници: "Удавиха в кръв сърцето на Европа" и "Цяла Европа е парализирана след атентатите". Ами не, като си пуснете Euronews, виждате, че в Брюксел цари ред. И Европа, разбира се, не е парализирана. Толкова по въпроса за журналистическия професионализъм.

 

И отново с този красноречив пример стигаме до ОЧЕИЗВАДНОТО - тоталното съвпадение на целите на ИДИЛ и Кремъл. Едните го правят с истински терор, а другите след това хвърлят дезинформационно-пропагандната машина за постигане на абсолютно същите цели!

Link to comment
Share on other sites

Глупости! Кремъл е!!!

 

Момчиле, много ми е забавно като гледам как ти, който заклеймяваш брутално всички наши дори и най-дребни уклони към някакви конспирации (особено пък ако са срещу САЩ по някакъв начин), се държиш като махленски предблоков конспиратор...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Първоизточника на тази информация е Radio Télévision Belge de la Communauté Française (RTBF.be) в живо предаване.

Мисля, че той визираше новината в 24 Часа и други Български медии като нещо от Кремъл, а не Белгийското радио.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса, е че това не е изсмукано от пръстите нито от 24 часа, нито от ТАСС, друг е въпроса, кой се изгубил в цитирането.

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна, че ония също правят доста фалове - по "Господарите" снощи пуснаха репортажи от различни наши телевизии, в които 1:1 излъчваха уж "директни кадри" от охранителна камера на летището в момента на взрива и паниката след него. Оказало се, че всички са взели оригиналния репортаж от някаква чужда информационна агенция (забравих коя, но май беше белгийска, френска или нещо от тоя род). Оказало се обаче, че тия кадри били от 2011-та от друго нападение и въпросната агенция официално се извинила за грешката още същия ден и свалила видеото. Да, ама наш'те малко трудно може да ги спреш - продължавали във всяка информационна емисия да тиражират въпросното видео, че чак и следващия ден продължавали да го излъчват докато говорели за атентатите в Брюксел. Тъй че и ония правят фалове, ама на'ште няма стигане. ;)

Link to comment
Share on other sites

Поредната издънка на Микромек - дръпнали са шалтера на туит-бота им с изкуствен интелект само 24 часа след като е бил пуснат онлайн.  :lol: 

 

Microsoft pulls plug after chat robot slings slurs, rips Obama and denies Holocaust
Link to comment
Share on other sites

В Сирия е убит вторият по важност лидер на "Ислямска държава"

 

 

Абдул Рахман Мутава ал Кадули, известен още като Хаджи Имам – вторият човек в йерархията на организацията "Ислямска държава" е бил убит в Сирия.

 

Това е станало по време на операция на американски командоси, съобщи телевизия NBC, позовавайки се на източници от Пентагона.

 

В изявление министърът на отбраната Аш Картър и председателят на Съвета на началник щабовете Джо Данфорд потвърдиха, че смятат Ал Кадули, както и няколко висши командири на "Ислямска държава" за ликвидирани. Сред тях е т.нар. финансов министър на организацията, който е отговарял и за отношенията с чужбина.

 

 

Принципно така се прави - без вдигане на много шум, без припряност, но методично и сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Принципно те чий кор търсят там и кой ги е викал? И NBC?

Е.... Те ги трепят по няколко пъти, докато им излезе по сценарий...

To be continued... В следващите няколко хиляди епизода, очаквайте повсеместното трепане на Ал Багдади. Или поне докато ролята му не се изтърка (както стана с онзи, пещерния гений, дет уж им бутна блокчетата).

Ама да не се шашкате, де... Зад кулисите вече се подготвя НОВИЯТ архи враг на демокрацията, правдата и АМЕРИКАНСКИЯ НАЧИН НА ЖИВОТ!

Link to comment
Share on other sites

Ся аз че бях одеве в реката докато прехвърчаше сняг и не си усещах краката после половин час, мислейки си кой чукундур набеди Леонардо за трапер и дали изобщо той е изпитал това чувство, но пък лафа "принципно така се прави" буквално ме прегря... Чувствам се спокоен, затоплен и сигурен, че нали са оправдани едни милиарди в крайна сметка. Понеже нали обаче защото една чалма е гръмната (дали?), може би евентуално отпо висша сила, което по никакъв начин не може да бъде доказано. 

 

Аз съм убеден, че другарят Бин Ладен, стар потомствен авер, си пие нейде питието под нек'ви палми, а балъкчиите пак направиха света на балъци и нахраниха рибите с ... нещо... 

Link to comment
Share on other sites

След Броненосецът Потьомкин вече имаме и Газоносецът Борисов! :lol:

 

"Казва се така, както аз съм рекъл. Не съм рекъл не сте почнали да го наричате океански ТИР" 

 

Хахахаха големи са

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...