Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Това истина ли е?? Няк'во лапе от Велинград намерило чанта с 54 000 евра (над 100 бона в лева), дало ги на майка си, в чантата имало и документи на няк'ви хора...майката ги намерила и им върнала чантата. За "благодарност" лапето получило 100 лева, което както и да го смятам е по-малко от 0.1% от сумата. :online2long:

 

П.П. Чефо, ако го прочетеш това, би ли ми казал, как би постъпил ти в тази ситуация...макар, че вече знам отговора... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И изведнъж Роял Банк ъф Канада се оправдава, че е направила 370 офшорни компании през Фонсека, напълно законни ест.

Link to comment
Share on other sites

Това истина ли е?? Няк'во лапе от Велинград намерило чанта с 54 000 евра (над 100 бона в лева), дало ги на майка си, в чантата имало и документи на няк'ви хора...майката ги намерила и им върнала чантата. За "благодарност" лапето получило 100 лева, което както и да го смятам е по-малко от 0.1% от сумата. :online2long:

 

П.П. Чефо, ако го прочетеш това, би ли ми казал, как би постъпил ти в тази ситуация...макар, че вече знам отговора... :D

 

Не може да знаеш отговора, че и претенции за знание да вкарваш за Стефчо - ти не го познаваш достатъчно. Нека да видим какво ще ти каже той. 

Link to comment
Share on other sites

Той си е такъв, не говори за глупостите... Сърцето му е чисто и непокварено, но се лута в света на курволините, което е опасно ,,, 

Link to comment
Share on other sites

54к евро в торба...да се хванем на бас, че това не са спестяванията на бай Тодор за нова кола...няма да ги върна никогИ. Толкова кеш в днешно време...мда. От където дошли - там отишли. Дюшеш ще ми дойдат.

 

Все едно някой здравомислещ ще ги върне...баламите и рицарите почти изчезнаха..за рицарите е сигурно, ама за баламите - не толкова.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тъй де, то и шопа казал пред клетката с жирафа, че такова животно нема, хеле пък щом Сорос е пуснал информацията. Един само въпрос ме гложди в случая. Абе този Сорос толкова ли е оглупял наистина? Уж беше един от най-хитрите евреи, многократно надхитрял цели държави в миналото, пък сега да си хвърля парите на вятъра за такива глупости. Зер на мужиците (както и на задунайските поклоници) едва ли изобщо ще им трепне окото от тия разкрития. Защо аджеба е потрошил толкова пари за нищо? Сигурно го е хванала деменцията.  :lol:

Момчиле, положението е безнадеждно. Мнозинството са с промити мозъци. За тях единствената достоверна информация е ако я уповести лично Вожда(Путин, Тиквата, Ердоган и т.н.). Ако не си е признал сам, че е окрал едни милиарди, значи не се е случвало. Никакви разследвания не са надеждни!
Link to comment
Share on other sites

Мда, блажени са верващите, само един лаик би си помислил, че Путин, смятан от ЦЕЛИЯТ СВЯТ за най-популярния лидер, би се накъдрил с близки до него и семейството му да му перат парите, като за целта има къде къде по-лесни начини.

 

Да се чете

 

Снощи, ровейки се из нета попаднах на цитат, че журналист кандидатстващ за работа в избрани немски медии подписва декларация, че няма да пиши нищо лошо за  честния и не корумпиран елит на щатите.

 

 

 

Are you kidding me? The German press is awful and mostly adheres to exactly the kind of thing that you would expect from the papers you mentionned. The main papers basically all have some sort of connection to the “Atlantikbrücke” which is basically a club that makes sure US politicies/view are reflected in the reporting.
There’s some papers even – like the boulevard paper “Die Bild” – that make you sign a contract to not hurt US/Israel interests if you want to work for them.

 

Едно голямо име в немската журналистика може да се сърчне, ей така за спорта - Udo Ulfkotte

 

Ако бяха изтипосали 4-5 руски олигарха, някак си сякаш повече щеше да навреди и някак си повече щях да повярвам.

Link to comment
Share on other sites

Ем...аз виждам малка разминавка... Оценките от МФ на САЩ даваха 40млрд състояние на Путин...Ся 2млрд.. 

Link to comment
Share on other sites

Путин е МУЛТИ милиардер, повтарям - МУЛТИ. Няма смисъл дори да му гледам тук изтипосаните глупости за нЕкви 2 млрд, които бойко и прасю въртят. СМЯХ - Путин и два милиарда - аз бих съдил за обида...

 

Вижте сега обаче защо се смях със сълзи преди малко и защо за пореден път признавам исландците. Велики! 

 

Панамските миризми стигнали до премиера им. Що се смея - вижте му името - Зигмундур Гунлаугсон! Тва и Толкиен не мое'го наглАси, чесно. Та понеже панамските миризми го омирисали и него - над 10000 исландци сега бушуват и протестират. Нашият тиквар прост, тъп, дето има х10 на Исилдур от Гулаг парите и редовно от Биволъ реват и дори пресата - прас пресата пише, че ги има - никой не е пръднал пред МС и НС... Едно време Камен Во преди да стане тотал гей щета викаше - пий вода, тюленче в ку-ку нюз.... Сега цело стадо пие вода, ама вмирисана, поне студена да беше...

 

Извинете ме за френския и ако нещо съм сбъркал правописно, но в момента се боря с говната на 60000 патки буквално, някои по-умни от Ни Ло и прочее... Но са срали стабилно. И ме чакат фаНдрома и 2 трактора....  

Link to comment
Share on other sites

Дисекция на една от първите новини в гардиан по темата писана от познатия на всички журналист "The Guardian’s anti-Russia guru Luke Harding", цитата е от оф-гардиан
 

"Luke Harding… has churned out 2 articles totaling over 5,000 words, each using the word 'Putin', almost as often as they use the phrases 'allegedly', 'speculation suggests', 'has been described as' and 'may have been'".
“Neither of his articles mentions by name any of the 12 world leaders, past and present, actually identified in the documents, nor do they mention David Cameron’s dad, who is also in there. No, they focus on a cellist friend of Putin’s, talk about his daughter’s marriage, and include an awful lot of diagrams with big arrows that point at pictures of… Vladimir Putin. This is, apparently, all evidence of… something.

 

That’s a minor detail of course, I mean, they have a video: “How to hide $1 billion”. The title screen is, you guessed it, a photo of Putin. Presumably because he is SO GOOD at hiding his billions that, unlike Petro Poroshenko and David Cameron’s dad:


The only important, or even true, phrase Harding uses appears at the very top of this article:
…the president’s name does not appear in any of the records…


Офгардиан.

Link to comment
Share on other sites

Ся гледам и Розберг и ди Монтедземоло замесени с тия фонсека... Абе какви ги интересува журналята и в частност другите кога и как и при какви условия трето лице е сключил договор. Ако има начин да се спести от данъци - ще се направи. Вдигнах кръвно. Най-мразим някой да се вре носа където не му е работа. Стигнете до това ниво, пък крийте и вие...

Link to comment
Share on other sites

Добре де. Путин е руския цар. Къде е проблема? Само дето не се нарича цар ми другояче... Все едно някой да каже "аууу вижте я английската кралица колко пари има"... ми има... Виж разните други политици от разните демократични страни е по-различно, ама къде му е проблема на Путин.

 

И между другото данъчното облагане е грабеж! Евала, че тези хора са намерили начин да го заобиколят. Аз също искам така. Ама нямам толкова пари че да си струва занимавката.

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно как става врътката легално, но дочух, че доста зъболекари се възползват от легитимния начин.

 

Но при нас не е висока така или иначе данъчната ставка, сравнение с Германия примерно и при нас малки суми не са рентабилни.

Link to comment
Share on other sites

Добре де. Путин е руския цар. Къде е проблема? Само дето не се нарича цар ми другояче... Все едно някой да каже "аууу вижте я английската кралица колко пари има"... ми има... 

 

Тя па ако знеш колко има и колко по-голям изедник е!!!! Нямаш си дори бегла представа... 

 

12417523_1252171224811000_51513848374643

Link to comment
Share on other sites

А, тя и Меркел сигурно е на помощи...като изключим Гърция и прилежащите острови...направо си е да я оплачеш...горканчо

Link to comment
Share on other sites

Това истина ли е?? Няк'во лапе от Велинград намерило чанта с 54 000 евра (над 100 бона в лева), дало ги на майка си, в чантата имало и документи на няк'ви хора...майката ги намерила и им върнала чантата. За "благодарност" лапето получило 100 лева, което както и да го смятам е по-малко от 0.1% от сумата. :online2long:

 

П.П. Чефо, ако го прочетеш това, би ли ми казал, как би постъпил ти в тази ситуация...макар, че вече знам отговора... :D

 

Тези пък са бахти цървуляците, заслужават никой повече нищо да не им върне, не са дали поне 1000 лв на момчето да се почерпи, а им връща над 100 бона. Прав е Чефо, че това едва ли са били парите на бай Георги за хляб, та и аз бих им теглил една майна ако ги намеря :)

Правилно. Само се чудя защо след като уж основната цел на ЦРУ е чистия като момина сълза Путлер, са решили да атакуват и премиерите на държави като Великобритания и Исландия? Да очакваме ли сблъсък между ЦРУ и МИ6? :lol:

И как пък от 11 милиона документа не изкочи един американец? Или те офшорки не ползват и нямат милиарди? Това въобще не е подозрително, ама грам! Чак се чудя нещо в храната ли ви слагат там, че да ви промият дотолкова мисленето... На Цветан Василев взеха имущество за над 2 милиарда, та Путин няма да има... Въпроса е как така не изкочи някой от семейство Буш, Клинтън и подобни, или според теб те нямат милиарди в офшорки?

 

 

Разбиха колата на пловдивчанин пред КАТ! Полицаите: И да подадеш жалба, резултат няма да има! друго си е родната полиция да ни пази...

 

 

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Тези пък са бахти цървуляците, заслужават никой повече нищо да не им върне, не са дали поне 1000 лв на момчето да се почерпи, а им връща над 100 бона. Прав е Чефо, че това едва ли са били парите на бай Георги за хляб, та и аз бих им теглил една майна ако ги намеря :)

И как пък от 11 милиона документа не изкочи един американец? Или те офшорки не ползват и нямат милиарди? Това въобще не е подозрително, ама грам! Чак се чудя нещо в храната ли ви слагат там, че да ви промият дотолкова мисленето... На Цветан Василев взеха имущество за над 2 милиарда, та Путин няма да има... Въпроса е как така не изкочи някой от семейство Буш, Клинтън и подобни, или според теб те нямат милиарди в офшорки?

 

 

Разбиха колата на пловдивчанин пред КАТ! Полицаите: И да подадеш жалба, резултат няма да има! друго си е родната полиция да ни пази...

 

 

Имането в офшорки е едно когато можеш да обясниш от къде са дошли тези пари. Целият ИТ свят  прави всички възможно за да си спести данъците на локално ниво ...

По-интересно е когато г-н Никой се окаже с някакви невероятни средства които не може да обясни как са се появили :)))

 

Разбира се е винаги забавно да се види реакцията "Ама те американците и те така правят" и това да се счита за вид оправдание :)) Това, че американците са корумпирани превръща Путлер в нещо повече ли ? :))

И другата огромна разлика - норвежците се разпротестираха, но дали в Русия ще стане нещо подобно ? 

 

Някой спомена Английската Кралица по-горе, интересен е факта, че тя е един от малкото (ако не и единственият) държавни глави които генерират пари на хазната :))

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Някой спомена Английската Кралица по-горе, интересен е факта, че тя е един от малкото (ако не и единственият) държавни глави които генерират пари на хазната :))

 

Мдааа.. чаках някой да го каже :)

 

Всъщност това правят и благородническите фамилии - всяка се грижи за развитието на своя регион. Noblesse oblige нали знаеш. Добрата монархия е за предпочитане пред демокрацията.

 

Републиката е по-добре, ама се изражда бързо в демокрация и после отива по дяволите...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...