Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Опа... Разгромихме ИДИЛ (според Виден) и е време вече да си ходим. Или както казват руснаците - хотели как лучше, получилось как всегда.
 

Владимир Путин нареди изтегляне от Сирия

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те добре че американците разгромиха Ал Кайда....                                 (де*ба и боклуците)

 

Един велик цитат от SCRUBS

 

 

“You know what's so messed up? I just got to the point where President Bush gave his "mission accomplished" speech on a battleship and I still got, like, 400 more pages to go.”— J.D. on Iraq War for Dummies book

 

 

Така че тихо, тихо.... 

Link to comment
Share on other sites

Те добре че американците разгромиха Ал Кайда....

Чакай сега, социалиста Обама, който никога не е изявявал желание да разгромява ИДИЛ, защо го намесваш в случая? Нали точно Путлер щеше уж да свърши тази работа и то за две седмици, както ни уверяваше по едно време? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма да ми вкарваш думи в устата, мисир.  :grin:

 

Никой друг като тях не е мачкал там - това казах и това стана, както казах че са влезли още в началото на август, както помним глупостите ти за двата счупени самолета и т.н. Дай да видим американците освен излагации нещо друго имат ли там? Типичните им тотални излагации. Пак ти казвам - тихо.  :moon:

Link to comment
Share on other sites

американците не само правят излагации ... те си ги режисират, реализират и то многократно с един и същи сюжет, то не е просто излагация ами нз какво ... та горния коментар не докосва дори повърхността на проблема с външната политика на САЩ - по мое мнение

 

а Путлер, колкото повече не се занимава с нас, и САЩ не се занимават с нас и всякакви други експлоататори толкова по-добре

Link to comment
Share on other sites

американците не само правят излагации ... те си ги режисират, реализират и то многократно с един и същи сюжет, то не е просто излагация ами нз какво ... та горния коментар не докосва дори повърхността на проблема с външната политика на САЩ - по мое мнение

 

а Путлер, колкото повече не се занимава с нас, и САЩ не се занимават с нас и всякакви други експлоататори толкова по-добре

 

В смисъл е добре да си красив, млад и богат - мерси за информацията...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не, добре е да не си мислиш, че някой прави нещо за ТЕБЕ , за световното ДОБРУВАНЕ и прочие фекалии и да "харесвам" такива парцали. Молим, не сме на 13г - към твоя пост критиката ми беше, че не е достатъчно "рязък" :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

12063841_10153767709552025_8104688020275

 

 

 

Никой друг като тях не е мачкал там - това казах и това стана, както казах че са влезли още в началото на август, както помним глупостите ти за двата счупени самолета и т.н. Дай да видим американците освен излагации нещо друго имат ли там? Типичните им тотални излагации. Пак ти казвам - тихо.  :moon:

И 6 месеца по-късно какво? ИДИЛ има ли ги още? Има ги? Нещо да са ги размазали и да са на драстично по-малка територия? Не са. В крайна сметка продължават да си мерят някак пишките и нищо... 

 

а Путлер, колкото повече не се занимава с нас, и САЩ не се занимават с нас и всякакви други експлоататори толкова по-добре

+100000000

 

За съжаление и нашенските идиоти хич не са малко, но като начало и това горното би било добре. Ама надали...

Link to comment
Share on other sites

За това дето се случва у нас мислете. Казано е - "когато атовете се ритат, магаретата да стоят настрана".

Link to comment
Share on other sites

Светът определено отива към пълна разруха....ценностите се завъртяха на 180 градуса...грижим се за изродите, а не за нормалните хора или жертвите на изродите. Спомняте ли си за оня, дето преди 3 години изтрепа 77 човека и ранѝ още 155 в Норвегия?

 

breivik.jpg

 

 

 

Сещате ли се къде беше сложен да излежава присъдата си?

 

 

g_23427.jpg

 

breivik-prison-cell.jpg

 

138722-the-inside-of-a-cell-is-seen-at-t

 

_62477177_ila7.jpg

 

 

 

Сега Брейвик заплашил. че ще направи гладна стачка ако не му осигурят...(следват 12 точки с изисквания, между които): двойно повече затворнически пари, повече телефонни разговори, по-голям фитнес салон, по-хубав диван, по-модерна игрова конзола (от PS2 на PS3) и т.н..

 

Просто умът ми не го побира - защо огромна част от нормалните хора, които работят и си плащат данъците живеят по-зле, а масовият убиец недоволства от условията си в затвора.... :online2long:

 

 

 

Брейвик отново съди държавата - прозорецът му нямал хубава гледка...

 

На 22 юли 2011 г. Брайвик уби 8 души с бомба в Осло, а след това застреля на намиращ се наблизо остров 69 души, повечето тийнейджъри. В затвора килията му има три стаи с телевизор и компютър...

 

5e_973plk.jpg

 

 

 

Наистина - тоя свят отива на разруха, да изтрепеш население колкото за едно цяло село, да раниш още два пъти по толкова народ и да имаш наглостта да се оплакваш, че си бил изолиран, че са ти били разрешавали да излизаш навън само по 1 час на ден, да се шириш в 3 стаи с телевизор, плейстейшън и компютър....ей мама му стара, вече наистина изпитвам някаква носталгия за времената, когато такива изроди просто нямаше да бъдат живи. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Да го докарат в някой нашенски пандиз... По няколко пъти на ден ще му спрятат фитнес кат за последно. А после от фитнеса толкоз доволен ще остава, че хич няма да му е до гледките през прозореца, плейстейшъни - млейстейшъни и пандизчийски кинти, та ще си падне на трътката от кеф....

Link to comment
Share on other sites

Така, така...не ми се мисли какво щяха да го направят ако с плаката от хотела беше взел и хавлиената кърпа от банята. :lol:

 

Северна Корея осъди американски студент на 15 години в трудов лагер

 

Присъдата бе произнесена от Върховния съд на Северна Корея, допълни китайската агенция в кратка информация с източник Пхенян.

Двадесет и една годишният Ото Уормбиър, студент от Университета на Вирджиния, призна в края на февруари, че е извършил "тежки престъпления" срещу държавата.

Американският студент, който призна, че е откраднал пропаганден плакат от хотел в Северна Корея, бе осъден на 15 години принудителен труд за престъпления срещу държавата, съобщи днес Синхуа, цитирана от Франс прес.

 

                                                                                                 path_211504.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако изберат Тръмп, да се преместя ли в България Страхотна дискусия :)
 
Превод на топ-отговора

"Не бих ти препоръчал да се преместиш в България, ако Тръмп бъде президент, защото едни избори не са причина да емигрираш. Но бих те окуражил да се преместиш в България, ако я харесваш. Добра дестинация ли е? Така мисля, но не е за всеки.

Мисля, че трябва да си малко киберпънк, за да харесваш градската част на пост-съветска България. Когато хората ме питат каква е България, им казвам, че е като от бъдещето. С това се шегувам само наполовина.

Страната е достъпна, приятелски настроена към емигранти, невероятно безопасна в сравнение със САЩ и липсват социални конфликти, които набъбват в по-богатите европейски общества. Храната е доста хубава, лекарските грижи не са зле и климатът също е интересен. Полицаите шокиращо не са агресивни, като все още не съм видял или чул нещо, което да потвърди това, че са корумпирани. Въпреки че е старомодно, правителството е странно ефективно и слабо откъм регулации. (Знам, че съм бил в България прекалено дълго, когато се върна в САЩ и се чувствам все едно влизам в полицейска държава).

Признавам си: Не е Обетованата земя за много хора. Говорим за държава, която е толкова икономически неразположена, че сирийските бежанци я заобикалят и не искат да останат. Заплатите са отвратителни, безработицата е висока, така че ще имаш нужда от външен приход, за да оцелееш. Ще имаш и нужда от предприемачески дух, за да печелиш в България, но животът тук може да бъде много лесен и без много пари. Инфраструктурата показва ефектите от ентропията след 25 години на строги мерки. Архитектурата на всичко, строено след Втората световна война, има чара на Алкатраз.

Лично за мен най-лошите страни на България са, че е прекалено далеч от Северна Америка и че на този континент никой не прави хубава Индийски пейл ейл (вид бира - бел. ред.). От друга страна пък спестеното от един месечен наем ти плаща пътуване до Портланд."

 

Link to comment
Share on other sites

Абе Русия кога успя да пребори ДАЕШ, че са започнали да се изтеглят от Сирия? Щото нали отидоха да се борят с ДАЕШ уж...

 

http://www.aljazeera.com/news/2016/03/russia-begins-withdrawal-syria-160315071011068.html

 

http://edition.cnn.com/2016/03/15/world/russia-syria-withdrawal/

 

https://www.rt.com/news/335611-international-reaction-syria-russia/

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Бе не знам. Ужким ги громяха със страшна сила та може да съм проспал момента, когато са ги приключили, а нашенските соросоистки медии са пропуснали да го отразят...

 

 

Е русофилите да кажат, те са по-информирани. Гледам че и CNN и RussiaToday са го написали това, явно е вярно.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Батка това е от 70та години насам. Закъснял си с близо 50години с тази новина.

 

Нещо си слаб в математиката ми се струва...

Link to comment
Share on other sites

Нещо си слаб в математиката ми се струва...

 

Той затова е станал програмист - те повечето не могат да смятат без калкулатор. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

От 70те насам раждаемостта спада. Населението до към 90те продължава да се увеличава, но започва да застарява. Увеличението се дължи на увеличената продължителност на живота спрямо началото и средата на века. Раждаемостта за сметка на това пада. И тенденцията е стабилно надолу оттогава насам.

 

Естествения прираст пък още от средата на миналия век започва да намалява.

 

est-prirast.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...