Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Защо толкова ни мразят не мога да разбера...
 

Що за наглост на македонците! Фалшифицираха и трилогията на Димитър Талев!

 

Незаконно издаденият „Железният светилник“ е преправен брутално, българите са преведени като „македонци“, а неудобните за Скопие откъси просто са махнати от романа. Освен, че трилогията е издадена незаконно – без да бъдат заплатени авторски права на наследниците на писателя, преводът е пълен с поправки, измислици и дори липса на цели пасажи. И всички корекции, естествено, са на местата, където писателят споменава думите "българи", "български", "България" и пр. Те са преведени като "македонци", "македонски" и "Македония".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

"Георги Коларов е политолог, преподава в руски и арменски университети, както и във Варненския свободен университет. Обиколил е всички християнски бивши съветски републики"

 

Това обяснява озлоблението му по случая :)

Link to comment
Share on other sites

http://trafficnews.bg/news.php?id=42151

 

Ша павират Аджисана...

 

Вместо да бутнат там незаконните постройки (то изобщо законни там има ли?)

 

 

---------------------

 

За русофилите (при това статията е на руски):

 

"Ето Ви наръчник на хибридната война. Русия официално се изтегля, но остава с частните си армии. Те не съществуват на хартия, но реално гинат и водят битки, някои печелят - както тази за Палмира. Реално се използват за целите на политиката на Кремъл 

И тук обърнете внимание, в България започнаха под егидата на защита от бежанци, за връщане на военното обучение да се формират полувоенни сдружения, които са прообраз на огледалния местен съюзник на тези руски частни армии. Всичко стъпват върху футболни ултраси, частни охранителни структури, които могат да бъдат активирани във всякакъв сценарий. И разбира се организираната престъпност - не случайно номеклатурата и ДС контролираха българската организирана престъпност, като бек ъп схема за контрол върху властта."

 

 

http://www.fontanka.ru/2016/03/28/171/

 

 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Нарочно share-вам от този долнопробен сайт вместо от нещо по-лицеприятно щото има култов параграф с комунистически сълзи


"Хаштаг-BG припомня, че Роланд Рейгън е спорна личност, която е превърната в консервативна икона на десните по света. Той е основен двигател и виновник за възхода на неолибералната политика на ограничаване на държавната намеса и регулация над бизнеса. Рейгън води агресивна анти-комунистическа политика по време на мандата си, по негово време избухва чутовния скандал "Иран-контри", при който се разбра, че САЩ са продавали оръжия на Иран, а с парите са финансирали "контрите" - военизираната опозиция на социалистическото управление на сандинистите в Никарагуа"


 


 


http://hashtag-bg.com/articles/30482/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B3%D1%8A%D0%BD-%D0%B2-%D1%8E%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F


Link to comment
Share on other sites

 

Вместо да бутнат там незаконните постройки (то изобщо законни там има ли?)

 

Продължаваш да парадираш с невежеството си, упорито при това ;)

Що не си направиш една разходка из тази махала и да видиш кое - как е? Съвсем спокойно можеш да го направиш и по сред нощите, без да имаш никакви проблеми. Като цяло, манталитетът на тия хора е съвсем различен от общоприетата представа за мангал. Не бъркай Аджисан махала със Столипиново или Шекер-а!

Link to comment
Share on other sites

Много добро от Иван Бедров:

 

Почна се: паника и глупости до пълна динковизация

 

http://clubz.bg/37562-pochna_se_panika_i_gluposti_do_pylna_dinkovizaciq

 

 

 

Продължаваш да парадираш с невежеството си, упорито при това ;)

Що не си направиш една разходка из тази махала и да видиш кое - как е? Съвсем спокойно можеш да го направиш и по сред нощите, без да имаш никакви проблеми. Като цяло, манталитетът на тия хора е съвсем различен от общоприетата представа за мангал. Не бъркай Аджисан махала със Столипиново или Шекер-а!

Ооооо абсолютно си прав. Подведох се от снимката - не знам защо бях с впечатление, че говорим за Шекера. Аджисана верно са друго нещо, даже Пешо от АСИ имаше офис там и "циганите" отсреща си бяха по-свестни хора от доста други с далече по-светла кожа от тях.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Галицин живее там и е пристрАстен, не пристрастЕн, но и аз ще ти кажа, че има там цигани, по-богати от нас и то не от наркотици... И възпитание имат, и манталитет имат, и нищо общо с типичните нямат освен боята.

Link to comment
Share on other sites

И малко по-смешния говор. Мани ами преди години (докато бях ученик) за малко да си хвана за гадже една мацка от там  (страшна мацка беше даже, ами не ми върза)... 

Link to comment
Share on other sites

Беднякът милионер пусна частен детектив по дирите на хората, разрушили къщата му

 

:online2long: WTF...

 

Кажете ми, че статията е копи/пейст от жълт Труд? Идват някакви докато те няма за 2-3 дена, золумят техниката, събарят ти къщата и 45 дена по-късно полицията си бърка по дупките и иска още 30 дена...

 

 

Предадоха на съд мъж, мамил при продажба чрез интернет

 

Ако ви се струва смешно, вижте тази тема. Този половин БГ го търси да го дупи сигурно :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

ТЪЗ кола ми напомня за нещо...  :laughing:

 

Преди няколко дни и аз се подстригвах, ама не съм аз. :lol:

 

--------------

 

А ето защо за пореден път се разубеждавам да се газифицирам - става рядко, ама като стане...кара наред...

 

20160401141839-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...