Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Споко бре, момче! Викам да не сте се прочули с твоя партньор...  :laughing:

 

=============================

 

Добре бе, хора, колко, КОЛКО трябва да си тъп?!?!?!?!?!

 

Отделно списващите сайта ТОТАЛНИ мегамалоумници:

 

Жоро Визиото удари в земята 20th Century Fox, снима втори филм в мола

 

"Развръзката е главозамайваща, както може да очаквате" коментира Стефанов за TNS

 

"Отзивите от първия ми филм са много добри. Като се появя в мола, започват да ме снимат и ми искат автографи.

Link to comment
Share on other sites

...нов късометражен филм за международен конкурс

 

Тоя вЕрно си е повярвал яката...особено след главозамайващия успех на първия филм...ама пък поне мъката няма да е толкова дълга ("...и е с продължителност 3 минути.").

Link to comment
Share on other sites

Аз съм спокоен. Все пак в България всеки прави каквото си иска... Ако нещо се преебе - просто си плащаш. Такава ни е китната родина, такива неща правим. Съжалявам само, че все още имам нещо общо с тая кола.

Link to comment
Share on other sites

12916754_10101680183061599_3048861173801

 

Изненада, а? Програмисти се търсят повече, отколкото има... а пък хуманитарните специалности бълват.... мат'рял за МакДоналдс.

Link to comment
Share on other sites

Какъв кеф е, когато се окажа прав: https://www.kaldata.com/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%83%D0%B5%D1%80/%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-Philips-5K-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9-UltraClear-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5-109429.html

 

5к разделителна способност на 27 инчов монитор. И това е само началото. 

 

А помня как w00x и Midex ме убеждаваха, че над 1080 за 24" монитор нямало смисъл, а аз обяснявах, че за да е прилично изображението трябва при тази разделителна способност екрана да е 4", а съответно на 24" разделителната да е някъде около: 15000х8000 някъде, но на първо време и с 5760х2880 бих се примирил. А ето този филипс е прилично близо до желаната от мен разделителна способност

Link to comment
Share on other sites

... А ето този филипс е прилично близо до желаната от мен разделителна способност

 

Която е 10к? :lol:

А иначе си прав, че спорехме, но никога не съм се опитвал да наложа мнението си на теб или на друг - само твърдях, че на мен ми е удобно да работя на FullHD на 27" и че същата резолюция на 22" ми идва твърде голяма и трябва да моря очите си със всякакви ситни надписчета. Приеми, че хората не са еднакви и това, което за един е добре, за друг може и да не е. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ВЕРНО е чудо ако е пълна истина....

Истинска е новината, но не мога да разбера къде е чудото. Вече 2 европейски страни планираха забрана за продажба на коли с ДВГ. За тази цена си е чудна колата. Ако не ми трябваше по - голям пробег, веднага бих платил и аз депозита.
Link to comment
Share on other sites

Какъв кеф е, когато се окажа прав: https://www.kaldata.com/Хардуер/Първият-Philips-5K-дисплей-UltraClear-резолюция-и-профе-109429.html

 

5к разделителна способност на 27 инчов монитор. И това е само началото. 

 

А помня как w00x и Midex ме убеждаваха, че над 1080 за 24" монитор нямало смисъл, а аз обяснявах, че за да е прилично изображението трябва при тази разделителна способност екрана да е 4", а съответно на 24" разделителната да е някъде около: 15000х8000 някъде, но на първо време и с 5760х2880 бих се примирил. А ето този филипс е прилично близо до желаната от мен разделителна способност

Никога не съм твърдял такова нещо. Иначе нямаше да имам телефон с qHD резолюция на екрана.

Link to comment
Share on other sites

Която е 10к? :lol:

А иначе си прав, че спорехме, но никога не съм се опитвал да наложа мнението си на теб или на друг - само твърдях, че на мен ми е удобно да работя на FullHD на 27" и че същата резолюция на 22" ми идва твърде голяма и трябва да моря очите си със всякакви ситни надписчета. Приеми, че хората не са еднакви и това, което за един е добре, за друг може и да не е. ;)

Така е ама то нищо няма да ти стане малко, ако се пипне самата операционна система за програмите, които не са предвидени за високи разделителни способности да им казва, че екрана е 1080 и само шрифтовете да ги показва "загладени"

 

Ето примерно андроида - никога не е били ясни размера и разделителната способност на екрана и всички програми са предвидени да се мащабират културно. И резултата е видим - има вече телефони с разделителна способност 2560х1440 при 5" екран..

 

Никога не съм твърдял такова нещо. Иначе нямаше да имам телефон с qHD резолюция на екрана.

 

А кой ми опонираше освен Midex, че нямало смисъл от монитори над 1080р?

 

 

------------------------------------------------------------------

 

Ето друго интересно нещо - тъкмо човек реши, че отвъд океана тотално са загубили връзка с реалния свят и някой внесе малко здрав разум във всеобщата простотия:

 

 

http://www.breitbart.com/big-government/2016/03/21/college-of-pediatricians-calls-transgender-ideology-child-abuse/

 

 

A person’s belief that he or she is something they are not is, at best, a sign of confused thinking. It describes such thinking as problem that exists in the mind and not the body and it should be treated as such.

...

human sexuality is an objective biological binary trait: ‘XY’ and ‘XX’ are genetic markers of health — not genetic markers of a disorder

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Истинска е новината, но не мога да разбера къде е чудото. Вече 2 европейски страни планираха забрана за продажба на коли с ДВГ. За тази цена си е чудна колата. Ако не ми трябваше по - голям пробег, веднага бих платил и аз депозита.

Е що сега. Вземи си това уникално тролейче. Сигурен съм, че за по- големи разстояния един циганин ще бъде спуснат с хеликоптер с нови батерии. Ебати пародията са тия боклуци. Уникална машина, ще я взимам... Ама викаш до морето поне да можеше да изкара. За Македония, Ватикана, Черна гора и някви такива дето за 30 мин пеша минаваш от край до край - става
Link to comment
Share on other sites

Е що сега. Вземи си това уникално тролейче. Сигурен съм, че за по- големи разстояния един циганин ще бъде спуснат с хеликоптер с нови батерии. Ебати пародията са тия боклуци. Уникална машина, ще я взимам... Ама викаш до морето поне да можеше да изкара. За Македония, Ватикана, Черна гора и някви такива дето за 30 мин пеша минаваш от край до край - става

На мен ситуацията в момента ми е такава, че ми трябва пробег поне 1000 километра. Иначе от Пловдив до Бургас е 250км. Спокойно ще си те закара. Там пък даже има станции за безплатно зареждане. На там е бъдещето колкото и да не ти се иска.
Link to comment
Share on other sites

Грозна работа, с тоя голям екран колкото на ПС-то ми, липсата на предна решетка, 0-100 под 6с, а... у...

 

https://www.youtube.com/watch?v=ABEqvQr6pJw

 

За кола която никой не е виждал има вече 110к заявени поръчки и два часа след презентацията са 135к.

За тези $35к и това което се предлага за тях, с кеф бих зареждал не на 345км, ами на всеки 200км

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

А кой ми опонираше освен Midex, че нямало смисъл от монитори над 1080р?  

 

Ами не знам, но не съм бил аз.

Може да съм казал, че за Уиндоус големите резолюции не струват, защото опрационната система не е предвидена. Една приятелка си купи от тия Тошиби с 3800х намсикво разделителна и много програми не може да ги ползва, защото интерфейса им е растер и бутоните едва се нацелват с мишката. Ако изкара лупа ще ги види, но не е там въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Искам да вържа дедо за един стол и да го оставя само 1 ден да работи с XP на 27" с резолюция 5к...пък като програмист да го видя как ще си настрои програмите, иконите и всичко останало така, че изобщо да може да ги вижда. ;) Всяко нещо може да е супер в една ситуация и да е тотално неприложимо в друга, както и да е много яко за някой и изцяло безполезно за друг.

Link to comment
Share on other sites

Мога, мога...а и дедо, както някой го нарече наскоро, е "изедник" - не стига, че съм на работа при него, не стига, че не ми плаща заплата, ами и на всичкото отгоре всеки месец иска да му плащам определена сума ; едвам съм му се издължил до края на април и от май пак продължава...това ако не е "изедник-рекетьор" - здраве му кажи...така че не само мога, ами направо имам право...даже вече съм приготвил въжето. :laughing1:

 

П.П. Това горе, като изключим частта с "изедника", си е почти истина (дедо го знае най-добре, а и имам доказателствени документи). :P

Link to comment
Share on other sites

Мога, мога...а и дедо, както някой го нарече наскоро, е "изедник" - не стига, че съм на работа при него, не стига, че не ми плаща заплата, ами и на всичкото отгоре всеки месец иска да му плащам определена сума ; едвам съм му се издължил до края на април и от май пак продължава...това ако не е "изедник-рекетьор" - здраве му кажи...така че не само мога, ами направо имам право...даже вече съм приготвил въжето. :laughing1:

 

П.П. Това горе, като изключим частта с "изедника", си е почти истина (дедо го знае най-добре, а и имам доказателствени документи). :P

 

Ко каза? Ко???

Link to comment
Share on other sites

За тези $35к и това което се предлага за тях, с кеф бих зареждал не на 345км, ами на всеки 200км

 

Имай предвид, че преди Нисан Мурано в щатите беше $30к или нещо такова, а тука го продаваха над 100,000лв 

 

 

Мога, мога...

 

Хич не е нужно да ме вържеш. Достатъчно е да сложиш 1-2 монитора, някой удобен стол и една чаша с капучино и аз сам ще дойда и вероятно няма да искам да си тръгна преди жена ми да започне да ми звъни. 

Ко каза? Ко???

Въртим едни пари с Пламен :)

Link to comment
Share on other sites

Въртим едни пари с Пламен :)

 

Що не си кажеш истината, че перем пари - тук сме все наши хора...признай си, че ме ползваш като пералня за част от мръсните си сделки...ще разберат те защо Делян Пеевски си продаде бизнеса и се изнесе в чужбина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...