Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Имаше малко развитие вчера, ...

 

Това не е "малко развитие", а си е продължение по същия начин, понеже "развитие" по случая аз не виждам. Нека изчакаме още един ден за всеки случай да не би той сам да ти се обади или да пише в тази тема.

 

p.s Ето потвърждение на думите ми : http://www.bulforum....howtopic=102602

започна се с предстоящите доста ЪП-ове на въпросния продавач.

 

 

Темата вече е затворена със забележка в нея.

 

 

http://www.facebook....p?id=1352732733 Ето го въпросния индивид избягвайте да имате вземане даване с него !!!!!

 

Е...той човекът си го е казал във фейса...мотото му изчерпва всичко: "ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЯ И ЩЕ ГО ЖИВЕЯ ТАКА КАКТО АЗ ПРЕЦЕНЯ, А НЕ ТИ!" - той е преценил, че ще те прекара и те е прекарал. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Под "развитие" имах предвид че поне се срещнах с него и ми вдигна телефона но това не му попречи да продължи да ме лъже ... нямайте вземане даване с тоя човек даже мисля да кача негова снимка ако намеря някаде из фейсбук или кадето и да е да знаете да не се занимавате с него !

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1352732733 Ето го въпросния индивид избягвайте да имате вземане даване с него !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Моля да бъде баннат ! Това е най-малкото което заслужава това леке ! Днес след 2 дни в които не ми вдигаше взе че реши да дигне и като го питах до кога ще ме разиграва и кога ще ми върне парите най-нагло ми каза "Тва не е мой проблем ! "

 

БАН !

Link to comment
Share on other sites

Хора, Рикшите са неизползваеми - забранени са от 2010 със закон ... тъй че сами преценете за каква употреба ще я взимате ;)

 

Верно ли? На морето гледах миналата година май...

Link to comment
Share on other sites

Имаше малко развитие вчера, чаках го пред тях да видя кога ще излезе защото иначе е невъзможно да се свържа с него, излезе и ми обеща че до 3 часа отивал на бул. Руски трябвало от там да вземе парите и щял дам и се обади това стана в 9 и 30 в 1 и 30 аз му звънях да го питам какво стана. Той ми каза забавих се малко " извинявай не се притеснявай няма да те излъжа " до 1 час ще ти се обадя. Не ми се обади в 6 и 30 пак му звънях каза кажи ми сега каде си до 20 минути идвам да ти върна парите че вече зарезил станах заради 1 хард, аз му казах каде да дойде каза добре е сега като наближа ще ти се обадя и от тогава нито ми се е обаждал чаках го цяла вечер. Нито ми вдига телефона в момента. Никога в моя живот не ми се е налагало да се занимавам с толкова некоректен човек гледа те в очите и те лъже ...

харда е сменен грешката е моя че н есъм го проверил когато ми го върнаха за да го продам . въпросния човек който се мисли за измамен ми е познат . ще му се върнат парите . в момента ме няма в пловдив . + това 50 лева никои ням ада обеднее / забогатее . незнам какво е станало толкова . обещал съм мъ че ще му върна паричките ако има проблем 7 дена от сделката . а той така да ме плюе . това е незнам .... аз лоша сделка нямам

Link to comment
Share on other sites

Като с +/- 50лева не се беднее/богатее, защо не връщаш парите на момчето толкова време, след като явно си му продал боклук?!?! Защо трябва да те издирва по телефони, че и на място и да си къса нервите? Ти наясно ли си, че това струва много повече от 50 лева?

Link to comment
Share on other sites

Според мен само заради това му изказване е за БАН!

 

Подкрепям колегата напълно подобни изказвания са за директен БАН!!Не бил за 50лв а защо не ги изкара веднага да му ги дадеш и да приключи въпроса а не да се криеш като МИШКА и да го разиграваш като марионетка целия ден?Сигорно ти е било много забавно налии.Твърдо съм за БАН на въпросната личност без повече каквито и да било обяснения мисля , че в случея нищо ама абсолютно НИЩО не го оправдава.Нека модераторите си свършат работата.Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям колегата напълно подобни изказвания са за директен БАН!!Не бил за 50лв а защо не ги изкара веднага да му ги дадеш и да приключи въпроса а не да се криеш като МИШКА и да го разиграваш като марионетка целия ден?Сигорно ти е било много забавно налии.Твърдо съм за БАН на въпросната личност без повече каквито и да било обяснения мисля , че в случея нищо ама абсолютно НИЩО не го оправдава.Нека модераторите си свършат работата.Поздрави

може според вас да съм за бан добре нека така да е . момчето ще му се върнат парите в 7 дневен срок от продажбата . правя някой изводи . как така ми еразвален харда . дали се е оказал развален при продажбата или е подменен . и в двата случая парите ще се върнат . не съм за 50 лева . аз лоша стока с умисъл н есъм и желал да продам . това не е руския пазар . още пове4е че познавам въпросния младеж . .

Link to comment
Share on other sites

може според вас да съм за бан добре нека така да е . момчето ще му се върнат парите в 7 дневен срок от продажбата . правя някой изводи . как така ми еразвален харда . дали се е оказал развален при продажбата или е подменен . и в двата случая парите ще се върнат . не съм за 50 лева . аз лоша стока с умисъл н есъм и желал да продам . това не е руския пазар . още пове4е че познавам въпросния младеж . .

 

Седем-дневния срок който ми обеща изтече вчера днес е 8ми ден от тогава съм ти звънял 30 пъти 30 пъти не си ми вдигнал даде ми друг телефон който уж винаги вдигаш, и на него не ми отговаряш ! Дали съм за +/- 50 лева или не съм това си е моя работа, въпроса е принципен не искам някой да ме прави на глупак ама ти явно това с принципите няма да го разбереш, защото такова нещо като принципи ти е чуждо, иначе нямаше 4 пъти да ми казваш е сега след "2 час ще ти ги върна" след "15 минути идвам до EVN и ще ти се обадя", "малко се забавих до 1 час ще съм на бул. Руски и ще ти се обадя", " след 1 час ще ти се обадя взех ти парите ще ти ги върна не се притеснявай", "не се притеснявай няма да те излъжа!" и после пак да не ми вдигаш телефона с дни. А да и да не забравяме че последния път в който мой приятел ти звъня защото на мен вече не ми вдигаш и когато той ти се развика по телефона да не ни правиш на олигофрени за а да върнеш въпросните пари, ти кво каза ? "ТОВА НЕ Е МОЙ ПРОБЛЕМ!" а на кой е проблема бе Насе "познати" мой ? Даже ми е обидно да ме наричаш познат разбираш ли колко съм отвратен от хора като теб ! Сигурен съм че си знаел даже че този хард е развален иначе няма да се криеш като МИШКА цяла седмица. И други работи научих за теб мушенник на дребно си ти, я обясни на хората в форума защо са те изгонили от Computer Market я обясни на хората в форума как запали целия персонал на Билярд Клуб "Роял" с електртронните цигари и после пак се кри като МИШКАТА която си. Аз вече отдавна съм ги прежалил тия пари знам че няма да ми ги върнеш ама няма да оставя да преебеш и някой друг и на някой друг нервите да късаш цяла седмица ! Ти си по-зле и от руския пазар даже щото там поне хората си стоят на сергията и продават а теб на твойта сергия човек никога неможе да те намери !

 

ПС: А да и щях да забравя, престани и да лъжеш че си извън града не знам дали си бил извън града изобщо първия ден в който разбрах каде живееш бях до вас майка ти отвори и каза че си излязал по рано и незнае кога ще си прибереш а на другата сутрин като те чаках пред вас(преди за пореден път да ме излъжеш че до 2 3 часа ще дойдеш да ми върнеш парите ако си спомняш) ти ми каза че не си се прибирал последните 3 дни. Нестига че лъжеш като циганиин ми и неможеш да лъжеш.

Edited by bFG
Link to comment
Share on other sites

keivin__2, ако до няколко дни bFG не каже, че си му върнал парите и си си взел продукта обратно то смятай, че шанса да получиш бан е доста голям. Най-малкото за да изчистиш "репутацията" си ще трябва да го направиш. А дали харда е подменен - ами си серийни номера, лепенки, външен вид... това онова по което може да стане ясно. Няма смисъл да се кълнеш, че ще го върнеш и че всичко ще е наред - има ефект само от думите на bFG дали си му върнал харда или не. Естествено на никой не може да му се вярва на 100%, но модераторския екип ще вземе своето решение като има предвид и мненията на останалите участващи в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

9ти ден още ни вест ни кост от "безупречния търговец" с "читавата стока"

 

 

Просто завиждам на търпението и толеранса на Модераторите спрямо въпрсната личност имаща себе си за "безупречен и честен търговец" - които по неговите думи досега бил нямал лоша сделка!!Приказки от Шехерезада и това си ее.На целия форум стана ясно що за некоретен човечец е , и повярваите ми никак не е прятно да бъде лъган човек и разиграван като марионетка.Само този които не е патил от подобни разиграващи хората хитреци няма да знае какво му е на потърпевшия.Колега "bFG" прежали парите то е ясно , но поне настояваи за незабавен БАН за въпросния хубусник.Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Дали днес ще го баннем или в неделя няма особена разлика, но ако върне парите на човека ще си спечели малко 'уважение' и още време във форума. До неделя няма ли развитие и още по-малко да влиза и да не пише в тая тема то работата ще е от ясна по-ясна.

Link to comment
Share on other sites

Като превантивна мярка, докато Дриймър вземе решение, скривам от общата визия на форума всички теми на въпросния потребител. Така всички негови обяви (активни и бъдещи) няма да се виждат и по този начин ще бъдат предпазени други съфорумци от евентуални подобни измами.

Link to comment
Share on other sites

Keivin__2 е влизал през последните дни, но не е намерил време да пише в темата. По тази причина, поради останалите изписани по-горе и поради общото мнение за Keivin__2 той получава бан.

Link to comment
Share on other sites

Ейй, направо вдигнах кръвно, докато четях изцепките на тоя нещастник. Какъв бан, аз ако бях на потребителите по-горе до сега да съм стигнал до саморазправа. Бахти гадния плужек! Как може да има такива мижитурки бе?!

Link to comment
Share on other sites

Е как как... има ги и то в количества. Но си е за тяхна сметка защото си остават такива за цял живот. По този начин се стига точно до там докъдето той е стигнал и си остават на това положение завинаги. Аз донякъде ги съжалявам подобни хора.

Link to comment
Share on other sites

Доста странна история, и аз имам към 4-5 парчета развалени хард диска, по 50 лева бройката си става една добра сумичка. Какво толкова за 50 лева ли сте, с тях и без тях няма да обеднеете :laugh::lol::rofl:. По евтино явно ще му излезе като си смени IP адреса и след Keivin__1 i Keivin __2 , се появи Keivin__3 .... , отколкото да върне 50 лева на колегата.

Link to comment
Share on other sites

Така, ден 14 след обявен 7 дневен мъни бек вече ми е предлно ясно че парите няма да си видя, и си позволих да отворя кутията да видя в какво състояние все пак е въпросният хард и дали изобщо е 500 GB Seagate за който говорихме. Останах меко казано шокиран от "читавата стока".По думи на keivin "харда не е бил отварян и не бил разнасян много много"

Първо : Цялата кутия имаше само една здрава щипка и беше облепена от всички страни с гумени оплатнения

Снимка1 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/gumi.jpg

Снимка2 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/gumi2.jpg

Второ : Веднага прави впечатление, че част от данните на етикета са "внимателно" изрязани с макетно ножче.

Снимка : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/izrqzano.jpg

Трето : Един от болтовете е лепен с безцветен силикон, но това сигурно е фабрично или поне в това би ни уверил keivin ... кой знае ...

Снимка1 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/silikonbolt2.jpg

Снимка2 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/silikonbol1.jpg

Четвърто : Като го обърнах от другата страна обаче вече останах наистина шокиран явно след всичките ремонти харда не е проработил и някой е решил да си изкара яда за изгубените часове работа по него върху платката която се намира отзад ...

Снимка1 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/platka2.jpg

Снимка2 : http://i122.photobucket.com/albums/o258/Dark4070/platka1.jpg

Ама сигурно и това е фабрично и продавача не е имал никаква представа почти 100 % съм сигурен rofl !

Та това е читавата стока уверете се сами в качеството и и пазарувайте от keivin !!!!!

@ Модератори и Админи вижте снимките помислете и решете вие какво ще правите от тук нататак знаете какво е моето мнение по темата. Нямам какво повече да добавя мисля че това е достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Е, него го баннаха вече. За съжалене тоя нещастник ще продължи да си върти далаверите по другите форуми и не е ясно, колко още човека ще се изпарят. Аз ти се чудя обаче на теб, как не си го хванал тоя мизерник за гушата и или да ти върне парите, или да му строшиш 2 зъба, че поне да знаеш, къде са ти отишли парите...

Link to comment
Share on other sites

Има ли правило за заглавия, които са само с големи букви? Или можем да се позовем на правилата относно писането с главни букви (което е забранено)? Щото ако няма - бих желал да си сменя темата, която съм пуснал само с ТАКИВА БУКВИ.

Омръзна ми от тарикати. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...