Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

А нещо покрай игрите нещо да ми кажеш ? Минава 1 седмица и всичко забравяш . Ще обясниш ли за "хакнатата" конзола. Да нямаш временна амнезия ? Просто НЕ си заслужаваш !

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=99716&st=0&p=1495427133entry1495427133 - Тук се разбрах с supermenche.

 

 

г-н хакера нямам нито амнеза нито друго заболяване просто ми е писнало от тъпанари като теб които звънят да питат кой кабел къде се слага и кой аджаба е чинч червено бяло и жълто какъв смисъл има да коментирам ........... след като ми писа 10 пъти че с алкохол 120 % записваш аз ти казах с dvd декриптера и да ги пачнеш но явно има кой да говори а няма кой да слуша ........

 

като се научиш кое как става ще чакам извинения ......

 

p.s. за тая 1 седмица както каза съм продал още 5 конзоли като твоята или трябва да имам досие и да помня кой коий е ??? пфффф

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вместо да се правиш на интересен отговори на човека - защо си му продал нехакната конзола като хакната такава? Тоя въпрос не го прочиташ или не знаеш какво да отговориш?

 

И викаш си продал пет ЕДНАКАВИ СТАРИ конзоли за една седмица? На кого това?

Link to comment
Share on other sites

Вместо да се правиш на интересен отговори на човека - защо си му продал нехакната конзола като хакната такава? Тоя въпрос не го прочиташ или не знаеш какво да отговориш?

 

И викаш си продал пет ЕДНАКАВИ СТАРИ конзоли за една седмица? На кого това?

не се правя на интересен !!!!!!!!

 

с тоя келеш дори му правих видео чат с лаптопа пред тв да гледа кое как става и коя игра как тръгва .........

или сигурно и това няма да признае ..........

какво да очаквам от лапе което незнае кои кабел къде да мушне в ТВ .........

 

продавам и стари и нови конзоли ......... на хора от форума на пулсар и дата бг доволен ???

а колко продавам може да ти дам скрий от онлайн регистрацията ми в ЕКОНТ и да видиш само днешните ми пратки колко са на брой ......... нещо почвам да усещам тенденциозност и това не ми харесва

както казах на Midex каквото и наказание ( ако има за мен ) да ми бъде поставено не се притеснявам по простата причина , че съм достатачно известен за Playstation техника модване хакване и чипиране в нета за справка виж google какво ще ти покаже да не правя реклама на сайтове и прочие . това ,че на 2 лапета нещо име криво изобщо не ме притеснява ..... нека госодина с " нехакнатата" конзола да обясни как 1 му тръгва а друга не ..... и да каже чистосърдечно не съм ли му обърнал достатачно внимание ...........

то всяко нещо си има граници . учениците в училище как ги оставят на поправителен така е и тук като не прихваща какво да правя да си тровя ли нервите и да си губя времето с него ????

 

ТОВА МИ Е ПОСЛЕДЕН ПОСТ И НЕМЕ ЗАНИМАВАЙТЕ ПОВЕЧЕ С ВАЩЕ ГЛУПОСТИ

 

P.s. Благодарности към Medix за безпристрастното представяне на нещата и своевременното уведомяване към мен за този пост лека вечер на всички и успех в живота

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

не се правя на интересен !!!!!!!!

 

с тоя келеш дори му правих видео чат с лаптопа пред тв да гледа кое как става и коя игра как тръгва .........

или сигурно и това няма да признае ..........

какво да очаквам от лапе което незнае кои кабел къде да мушне в ТВ .........

 

Ами за да избегнеш разправиите , защо просто не върнеш парите на хората и те да ти върнат РАБОТЕЩИТЕ конзоли и ОРИГИНАЛНИТЕ дискове?Или сега ще съчениш цяла теорема за да не го направиш нали? Лапе или не лапе момчето си е платило за дадена стока от тебе а не я получава според това което си писал какво повече да коментираме.Както казах върни си им парите и те стоката и точка , ако не лично за мен си НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ(не измамник защото е силна дума)

Link to comment
Share on other sites

Ами за да избегнеш разправиите , защо просто не върнеш парите на хората и те да ти върнат РАБОТЕЩИТЕ конзоли и ОРИГИНАЛНИТЕ дискове?Или сега ще съчениш цяла теорема за да не го направиш нали? Лапе или не лапе момчето си е платило за дадена стока от тебе а не я получава според това което си писал какво повече да коментираме.Както казах върни си им парите и те стоката и точка , ако не лично за мен си НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ(не измамник защото е силна дума)

 

 

на теб ти отговарям за последно щото ми писна на К*** вече , за кво да връщам пари за нещо което работи ??? нека дойде и д аму го демонстрирам лично как работи и кво правиме ??? това не е концерт по желание кат отидеш в автокъща и си купиш кола връщаш ли я след седмица .......

Link to comment
Share on other sites

ЕТО ВИ ЛОГА ОТ ЧАТА МИ В СКАЙПА СЪС SABOTZ САМИ ПРЕДЦЕНЕТЕ С КАКВИ СИ ИМАМ РАБОТА ..............

 

 

 

 

iskax samo da te pitam kak trqbva da sa buksite 4e na moq TV ne pi6e ?

[25.1.2011 г. 10:38:01] Angel-or-Devil: mi

[25.1.2011 г. 10:38:05] Angel-or-Devil: jultata v jultoto

[25.1.2011 г. 10:38:07] Angel-or-Devil: bqlata v bqloto

[25.1.2011 г. 10:38:13] Angel-or-Devil: 4ervenata v 4ervenoto

[25.1.2011 г. 10:38:16] - Sabotz: emi na men ne sa mi taka

[25.1.2011 г. 10:38:17] Angel-or-Devil: ako si s AVI kabel

[25.1.2011 г. 10:38:22] Angel-or-Devil: scart buksa ?

[25.1.2011 г. 10:38:30] - Sabotz: iam predvid 4e

[25.1.2011 г. 10:38:33] - Sabotz: mqm cvetove

[25.1.2011 г. 10:38:42] - Sabotz: nqmam

[25.1.2011 г. 10:38:52] Angel-or-Devil: mi

[25.1.2011 г. 10:38:55] Angel-or-Devil: reduvai gi

[25.1.2011 г. 10:39:01] - Sabotz: dobre

[25.1.2011 г. 10:39:02] Angel-or-Devil: dokat ne izleze kartina

[25.1.2011 г. 10:39:07] Angel-or-Devil: 9 kombinacii sa

[25.1.2011 г. 10:39:08] Angel-or-Devil: :)

[25.1.2011 г. 10:39:46] Angel-or-Devil: :)

[25.1.2011 г. 10:39:47] Angel-or-Devil: iz4aka li go

[25.1.2011 г. 10:39:52] Angel-or-Devil: da se aklimatizira

[25.1.2011 г. 10:39:56] Angel-or-Devil: predi da go pusne6

[25.1.2011 г. 10:41:12] - Sabotz: eee stana

[25.1.2011 г. 10:41:19] Angel-or-Devil: bravo

 

 

 

то на него му трудно конзолата да пусне но иначе подучен от другия " хакер " и той почна да лае .......

няма срамно нещо да не знаеш никой не се е родил учен но пъвро си провери твоята градина как е , чак тогава хвърляй камани по другиго ..........

смятам темата за приключена и нямам намерение да давам повече пресконференции освен ако не е пред Сашо Диков аххахахаахахаха :)

 

 

 

 

 

[25.1.2011 г. 14:45:53] Angel-or-Devil: ami za hack-nata karta

[25.1.2011 г. 14:45:55] Angel-or-Devil: se zapisva

[25.1.2011 г. 14:45:56] Angel-or-Devil: i se pa4va

[25.1.2011 г. 14:46:02] Angel-or-Devil: s dvd decripter

[25.1.2011 г. 14:46:04] Angel-or-Devil: :)

[25.1.2011 г. 14:46:12] Angel-or-Devil: ne e kakto da zapi6e6 muzika

[25.1.2011 г. 14:46:12] Angel-or-Devil: :D

[25.1.2011 г. 14:46:14] Angel-or-Devil: ili film

[25.1.2011 г. 14:46:16] - Sabotz: ohohohoooo o ovqrno BE

[25.1.2011 г. 14:46:20] - Sabotz: mn sam t1p

[25.1.2011 г. 14:46:24] - Sabotz: male

[25.1.2011 г. 14:46:44] - Sabotz: sega 6te go napravq i 6te vidim

[25.1.2011 г. 14:49:50] Angel-or-Devil: :) ok

 

........................................... написаното само по себеси говори NO COMENT

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

ЕТО ВИ ЛОГА ОТ ЧАТА МИ В СКАЙПА СЪС SABOTZ САМИ ПРЕДЦЕНЕТЕ С КАКВИ СИ ИМАМ РАБОТА ..............

 

 

 

 

iskax samo da te pitam kak trqbva da sa buksite 4e na moq TV ne pi6e ?

[25.1.2011 г. 10:38:01] Angel-or-Devil: mi

[25.1.2011 г. 10:38:05] Angel-or-Devil: jultata v jultoto

[25.1.2011 г. 10:38:07] Angel-or-Devil: bqlata v bqloto

[25.1.2011 г. 10:38:13] Angel-or-Devil: 4ervenata v 4ervenoto

[25.1.2011 г. 10:38:16] - Sabotz: emi na men ne sa mi taka

[25.1.2011 г. 10:38:17] Angel-or-Devil: ako si s AVI kabel

[25.1.2011 г. 10:38:22] Angel-or-Devil: scart buksa ?

[25.1.2011 г. 10:38:30] - Sabotz: iam predvid 4e

[25.1.2011 г. 10:38:33] - Sabotz: mqm cvetove

[25.1.2011 г. 10:38:42] - Sabotz: nqmam

[25.1.2011 г. 10:38:52] Angel-or-Devil: mi

[25.1.2011 г. 10:38:55] Angel-or-Devil: reduvai gi

[25.1.2011 г. 10:39:01] - Sabotz: dobre

[25.1.2011 г. 10:39:02] Angel-or-Devil: dokat ne izleze kartina

[25.1.2011 г. 10:39:07] Angel-or-Devil: 9 kombinacii sa

[25.1.2011 г. 10:39:08] Angel-or-Devil: :)

[25.1.2011 г. 10:39:46] Angel-or-Devil: :)

[25.1.2011 г. 10:39:47] Angel-or-Devil: iz4aka li go

[25.1.2011 г. 10:39:52] Angel-or-Devil: da se aklimatizira

[25.1.2011 г. 10:39:56] Angel-or-Devil: predi da go pusne6

[25.1.2011 г. 10:41:12] - Sabotz: eee stana

[25.1.2011 г. 10:41:19] Angel-or-Devil: bravo

 

Сега ти какво искаш ? ДА аз не разбирам от конзоли . Аз те питам защо си ми дал фалшиви игри и нехакната конзола ? Всички ли сме се родили с висше ?

Edited by Sabotz
Link to comment
Share on other sites

Сега ти какво искаш ? ДА аз не разбирам от конзоли . Аз те питам защо си ми дал фалшиви игри и нехакната конзола ?

 

хем неразбираш хем твърдиш , че си прав ето това е братче железен си тигре продалжавай в същият дух

 

хахахахо господи ти или си много нагъл или много тъп заклевам се ......... Сбогом Гринго нямам вече нерви да се занимавам с теб ..... иди носи я в някой оторизиран сервиз и виж какво ще ти кажат :) аз приключих с теб просто немога да проумея как има такива тъпи хора

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

Да оставим на страна боклуци ли продаваш или не, вече на няколко места и сам си казал че си търговец

 

 

12А. Този форум/раздел е предназначен за продаване и купуване на лични стоки в ограничени количества. Това означава, че ако сте фирма/ET и/или искате да продавате масово даден продукт, то мястото на обявата ви не е тук, а някъде където ще трябва да си платите. Такива теми до момента бяха затваряни, а от този момент нататък ще бъдат трити директно, а потребителят, който ги е пуснал ще бъде предупреден - често с допълнително наказание, което ще гарантира, че ще се съобразява с това правило. Целта на правилото е да не превръща форума в място за комерсиално въртене на бизнес, защото той не е такова място, а е единствено за нормалните хора, които търсят да си закупят нещо в единична бройка (бройки) или да продадат нещо, което вече не им е нужно. Казаното важи с пълна сила и за селскостопанската продукция, дори и да е лично производство.
Link to comment
Share on other sites

...

 

Добре за 5 -ти или 6-ти пореден път казваш, че няма повече да пишеш ! :) Но нещо не ти държи жилата май ?

 

А и по-важното, е че продаваш пиратски дискове за оригинални, както и нехакнати конзоли за хакнати :confused :confused :confused

И така и не видях отговор на простите иначе въпроси на хората.

Аз знам, че нисколетящ тарикат сам няма да се спре, но бъди учтив поне с клиентите си. Да наречеш твой клиент "тъпанар" щото не разбирал колкото теб... ми не те знам в Радомир ли си, или къде, но все някой твой "клиент" няма да те изтрае...

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Да оставим на страна боклуци ли продаваш или не, вече на няколко места и сам си казал че си търговец

[/quote

 

казвам , че продавам и по други форуми , което го правят поне 80 % от всички хора които продават нещо .....

ако погледнеш ще видиш , че и тук имам тема пусната , че купувам .... не само продавам .... данъчна проверка ли ще ми правиш ???

хаххаах

това българите ( нарочно с малка буква ) сме много мръсна нация ако аз съм зле то другия трябва да е по зле ........ мисля , че има и тема в която е упоменато като правило , че ако не си заинтересован и не купуваш или продаваш не е редно да пишеш нали .. ако в форума 8368736 души сега пишат по 1 мнение на всеки ли да отговарям ........

Link to comment
Share on other sites

Къде ли не ходих по сервизи просто си нямаш представа. Казват ми НЕ Е ХАКНАТА !!! И игрите просто си ги лепнал и ТВА Е! Обясни ми защо ?!

Link to comment
Share on other sites

Добре за 5 -ти или 6-ти пореден път казваш, че няма повече да пишеш ! :) Но нещо не ти държи жилата май ?

 

А и по-важното, е че продаваш пиратски дискове за оригинални, както и нехакнати конзоли за хакнати :confused :confused :confused

И така и не видях отговор на простите иначе въпроси на хората.

Аз знам, че нисколетящ тарикат сам няма да се спре, но бъди учтив поне с клиентите си. Да наречеш твой клиент "тъпанар" щото не разбирал колкото теб... ми не те знам в Радомир ли си, или къде, но все някой твой "клиент" няма да те изтрае...

 

 

всеки си има някакъв емоционален праг .... на мен ми писна да се обяснявам на хора с коеф. на интелигентност колкото хлебарка ....

ако ти летиш аз ходя ..... така , че не ме занимавай и ти с душевните ти терзания

как да спре човек като го нападат ще се брани нормално е ....

Link to comment
Share on other sites

:tongue

 

90.JPG

 

Това беше яко...и ми хареса - ще взема да си го сложа за аватар и ще разменя 2-те гласни в ника си. :punk :laughing:

 

Откак влезнах последно в тази тема толкова много неща са се изписали в нея, че ще трябва да ги чета поне час. Не смятам да взимам отношение, дори и да се наканя да прочета хронологично всичко написано (което май няма да направя), но ако накрая се наложи някой да вземе отношение по случая...мисля, че това трябва да го направи администратор, а не модератор. ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде ли не ходих по сервизи просто си нямаш представа. Казват ми НЕ Е ХАКНАТА !!! И игрите просто си ги лепнал и ТВА Е! Обясни ми защо ?!

 

 

хахах покажи ми как се лепват просто е така и кат си ходил къде ли не ( в тучното асеновградско селце колко ли ги има а ) що не ти я хакнаха да ти земат 30 лв :D кат не е хакната ммммм ??????

Link to comment
Share on other sites

Абе ти не можеш ли да си признаеш ? 50 отговора написа ама не отговори на въпроса ми.

 

сам си си отговорил ....... каза , че 1 тръгва 1 не ... ако са менте как 1 тръгва интересно ..... ако пък не са защо само 1 тръгва ммммм???? иначе си хакер да търся ли лога в който ми писа , че си направил конзолата на италянски или испански беше не помня ... то кат пипаш къде не те е учила майка ти така става .... пратих ти нужният файл за префлашването ... но ти си пита К*** да го качиш на конзолата .. кво повече да коментирам ?!?!?

 

отговора ми е ДА - ти си следващата еволюционна стъпка след хомосапиенса .......

 

ОТ МЕН ТОЛКО КОЙ КВОТО ЩЕ ДА ПИШЕ ПОВЕЧЕ ДРЕМЕ МИ НА >>>>>>>>>>>>>>

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

Абе ти не можеш ли да си признаеш ? 50 отговора написа ама не отговори на въпроса ми.

 

А ти пич не разбра ли, че такива никога не си признават, органично невъзможно им е. Такива само Гестапо ги оправя, лошото е, че обикновено са в челните редици именно на Гестапо.

Всичко стана ясно, само наливаме вода в мелницата на тариката. Оттук нататък думата имат ПРАВОохранителните органи тук.

Link to comment
Share on other sites

на теб ти отговарям за последно щото ми писна на К*** вече , за кво да връщам пари за нещо което работи ??? нека дойде и д аму го демонстрирам лично как работи и кво правиме ??? това не е концерт по желание кат отидеш в автокъща и си купиш кола връщаш ли я след седмица .......

 

За този ти нескопосан опит да ми отговориш просто .... нямам думи Чесно!Бъди 100% сигорен че ако имах права досега да си поел пътя към вечните ловни полета и този форум щеше да го видиш ..... точно НИКОГА.Ясно стана че си хитрец на дребно това ее.

 

А ти пич не разбра ли, че такива никога не си признават, органично невъзможно им е. Такива само Гестапо ги оправя, лошото е, че обикновено са в челните редици именно на Гестапо.

Всичко стана ясно, само наливаме вода в мелницата на тариката. Оттук нататък думата имат ПРАВОохранителните органи тук.

 

+1

 

Чакаме намесеа наистина всичко се изясни. /ModEdit: Рапортът е адресиран до администратор и вече е в списъка, наред с другите чакащи разглеждане/

Link to comment
Share on other sites

За този ти нескопосан опит да ми отговориш просто .... нямам думи Чесно!Бъди 100% сигорен че ако имах права досега да си поел пътя към вечните ловни полета и този форум щеше да го видиш ..... точно НИКОГА.Ясно стана че си хитрец на дребно това ее.

 

 

 

+1

 

Чакаме намесеа наистина всичко се изясни. /ModEdit: Рапортът е адресиран до администратор и вече е в списъка, наред с другите чакащи разглеждане/

 

 

а ако баба беше мъжка ???? пфф такива неизживяни герой ........ пусни молба и до Б.Б. може да те викне на следващото заседание на М.С.

Link to comment
Share on other sites

Да българите(пише се с малка буква, а България с голяма :D) сме мръсна нация. От магазинерката, която ти продава обувки от Италия правени в Турция, до някой, който ти продава оригинални дискове за PS2.

За мой късмет засега(*чука на дърво*) имам достатъчно висок доход и мога да си позволя да си избърша г**а с 30-40 лв. (вече си поръчах оригиналните дискове през ebay за по лесно), но немога да понеса това да се случи и на други хора без те да са предупредени и да имат едно на ум, докато някои прави някакви печалби на техен гръб.

С удоволсвие мога да подаря дисковете на някои админ/модератор [Midex(Medix) например], за експертиза и да каже колко са оригинални или не :D, а след това и за тоалетна хартия да ги ползват ако искат.

 

 

 

П.П. Оригиналните PS2 DVD дискове имат сив оттенък на лъскавата(така да се каже) страна и от снимките, които Sabotz е постнал се вижда как играта в ляво е оригинална. Играта в дясно на смиката е за хакната конзола, и е с лилав оттенък (като дисковете, които аз получих). Дори хората които са запсвали повече или по-малко дискове на компютъра си могат да преценят по смиката, че диска не е изпълнен с информация, и че е DVD-r.

Edited by dtr
Link to comment
Share on other sites

. . . Такива само Гестапо ги оправя, лошото е, че обикновено са в челните редици именно на Гестапо. . .

 

А аз се надявах, че Годуин не е прав . . .

 

Закон на Годуин:

 

„Колкото по-дълга става една онлайн дискусия, толкова по-близка до 1 става вероятността в нея да се появи сравнение, свързано с нацистите или Хитлер“
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...