Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Питам за ПОСЛЕДНО и искам еднозначен отговор без локуми:

 

Ти продаде ли на това момче нехакната конзола за хакната?

 

 

КОНЗОЛАТА Е ХАКНАТА !!!!!!!!!!!!!! ПИТАЙ ГО ДОРИ КАК МУ ДЕМОНСТРИВАХ В 15 МИНУТНО ВИДЕО КАК ПУСКАМ ИГРИ И ТОЙ ГЛЕДА КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ НЕ ЧЕТЕШ ЛИ ИЛИ СЕ ПРАВИШ НА ВАЖЕН ???????????

 

Да българите(пише се с малка буква, а България с голяма :D) сме мръсна нация. От магазинерката, която ти продава обувки от Италия правени в Турция, до някой, който ти продава оригинални дискове за PS2.

За мой късмет засега(*чука на дърво*) имам достатъчно висок доход и мога да си позволя да си избърша г**а с 30-40 лв. (вече си поръчах оригиналните дискове през ebay за по лесно), но немога да понеса това да се случи и на други хора без те да са предупредени и да имат едно на ум, докато някои прави някакви печалби на техен гръб.

С удоволсвие мога да подаря дисковете на някои админ/модератор [Midex(Medix) например], за експертиза и да каже колко са оригинални или не :D, а след това и за тоалетна хартия да ги ползват ако искат.

 

 

 

П.П. Оригиналните PS2 DVD дискове имат сив оттенък на лъскавата(така да се каже) страна и от снимките, които Sabotz е постнал се вижда как играта в ляво е оригинална. Играта в дясно на смиката е за хакната конзола, и е с лилав оттенък (като дисковете, които аз получих). Дори хората които са запсвали повече или по-малко дискове на компютъра си могат да преценят по смиката, че диска не е изпълнен с информация, и че е DVD-r.

 

 

браво бе много си компетентен само , че първо се уточни кой какво е постнал ,че имаш грешка а и така нареченият диск от ляво също уж не му бил тръгвал .... нали и по твое компетентно мнение е оргинален що не тръгва , чакам отговор !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А аз се надявах, че Годуин не е прав . . .

 

Закон на Годуин:

 

В интерес на истината първо написах НКВД, но се усетих, че по-малко ще се сетят за какво иде реч. Това влиза ли пак в този интересен закон ? :)

Така като го чета не влиза, но пък технически е абсолютно същото.

Хм, по още нещо /вече съществено/ не съвпада, това ми беше втори пост по дискусията. Но закона ми хареса.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

други питаня въпроси или мнения на които да отговарям имате ли ???? защото някои хора имат и личен живот а не висят пред PC денонощно и не си само чешат езиците Sabtz нещо се утрая или си гузен приятелче ..... ако поднесеш извинения ПУБЛИЧНИ с радост ще ти отделя 5 мин имаш ми скайпа и просто прави това което ти казвам надявам се за 1 седмица вече да си опознал конзолата и д ане си на етап още кабели ........

 

P>S> само да ви кажа че познавам поне 10 човека които си брикнаха psp-тата от незнание :)) няма срамно да питате а не да пишете само помиии .....

Link to comment
Share on other sites

Добре бе :laughing: Ти знаеш че не е хакната и пак напъваш. Аз отивам в Пловдив при сервиз и ми казват че няма хак. Ходих и при един приятел който се занимава само с такива неща и казва НЯМА ХАК !!!

 

Pi6a ot laptop na koito nqmam klaviatura s kilirica .

A da ti me blockna v skype ! ()

Edited by Sabotz
Link to comment
Share on other sites

Добре бе :laughing: Ти знаеш че не е хакната и пак напъваш. Аз отивам в Пловдив при сервиз и ми казват че няма хак. Ходих и при един приятел който се занимава само с такива неща и казва НЯМА ХАК !!!

 

и твоят приятел който се занимава с такива неща що не ти я хакна ???? ОМГ верно си нагъл и ще те блокирам . оправяй се сам ..........

 

Добре бе :laughing: Ти знаеш че не е хакната и пак напъваш. Аз отивам в Пловдив при сервиз и ми казват че няма хак. Ходих и при един приятел който се занимава само с такива неща и казва НЯМА ХАК !!!

 

Pi6a ot laptop na koito nqmam klaviatura s kilirica .

 

 

явно си хакер и то мега ниво хем нямаш кирилица hem pishesh na kirilica :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

КОНЗОЛАТА Е ХАКНАТА !!!!!!!!!!!!!! ПИТАЙ ГО ДОРИ КАК МУ ДЕМОНСТРИВАХ В 15 МИНУТНО ВИДЕО КАК ПУСКАМ ИГРИ И ТОЙ ГЛЕДА КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ НЕ ЧЕТЕШ ЛИ ИЛИ СЕ ПРАВИШ НА ВАЖЕН ???????????

 

 

 

 

браво бе много си компетентен само , че първо се уточни кой какво е постнал ,че имаш грешка а и така нареченият диск от ляво също уж не му бил тръгвал .... нали и по твое компетентно мнение е оргинален що не тръгва , чакам отговор !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Всъщност той не споменава конкретно коя игра не му тръгва, а каза че само една от три върви. В допълнение дори оригинален диск може да не тръгна на дадена конзола при определени обстоятелства, които сега няма да коментираме.

Link to comment
Share on other sites

КОНЗОЛАТА Е ХАКНАТА !!!!!!!!!!!!!! ПИТАЙ ГО ДОРИ КАК МУ ДЕМОНСТРИВАХ В 15 МИНУТНО ВИДЕО КАК ПУСКАМ ИГРИ И ТОЙ ГЛЕДА КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ НЕ ЧЕТЕШ ЛИ ИЛИ СЕ ПРАВИШ НА ВАЖЕН ???????????

 

 

Предупреждавам да се внимава какъв език се ползва спрямо други участници в дискусията и какъв тон се държи. В този Форум има правила, като дотук само си нарушил поне 3. Следваща обида към потребител или подобни изблици с caps ще доведат до наказание, което и без това закъснява.

 

Ако ще участваш в тази дискусия се дръж възпитано с останалите.

Link to comment
Share on other sites

ot 3-te BLack , Getaway BLack Monday and Rocky Legedends koito spored supermenche sa originalni i zapazeni Black e tolkova nadraskana 4e si nqmate predstava, Rocky e obiknoven DvD LEpen DIsk i samo Getaway varvi !

 

Писна пи вече да се разправям ! Разбрах какъв си - лъжец.

Edited by Sabotz
Link to comment
Share on other sites

Всъщност той не споменава конкретно коя игра не му тръгва, а каза че само една от три върви. В допълнение дори оригинален диск може да не тръгна на дадена конзола при определени обстоятелства, които сега няма да коментираме.

 

 

 

ако слагаш PAL в NTSC и обратното естественно , че няма да тръгне ... макар ,че и там има врътка с конвекторно устройство за 10 лв ги има в AUKRO ........ просто незнам какво цял ден се спами с глупости .....а не си признава даден човек грешките ........

както и да е обещах ви за утре данните на 3-мата човека на които днес пратих дискове по еконта и може да ги питате сами дали са доволни и кое как е ....

да не се заричам но наистина пиша за последно ( досега се дразнех , че все нови и нови " професори: се намесваха ) но вече ми е безразлично тъй , че които има нещо може по скайпа или на Л.С. и ще отговоря утре от мен ЛЕКА

 

ot 3-te BLack , Getaway BLack Monday and Rocky Legedends koito spored supermenche sa originalni i zapazeni Black e tolkova nadraskana 4e si nqmate predstava, Rocky e obiknoven DvD LEpen DIsk i samo Getaway varvi !

 

 

а кутииката и обложката ги направиха снежанка и 7-те джуджета нали ....... пффф бегай легай и имаш късмет , че не си ми наблизо че такава песница щи резна да ме споменаваш цял живот.....

 

питах те кат твоя приятел уж разбир аи каза;л , че не е хакната що не ти я е хакнал а отворко . или сега само с другата мишка dtr заговорничите ........

Edited by supermenche
Link to comment
Share on other sites

а кутииката и обложката ги направиха снежанка и 7-те джуджета нали ....... пффф бегай легай и имаш късмет , че не си ми наблизо че такава песница щи резна да ме споменаваш цял живот.....

Ей малоумник, я не се дръж с хората като с кучета. Плесници ще раздаваш!!! Това ми са любимите форумни герои.

Link to comment
Share on other sites

Ей малоумник, я не се дръж с хората като с кучета. Плесници ще раздаваш!!! Това ми са любимите форумни герои.

 

Не падай до това ниво - излишно е.

 

Колеги, следя темата отблизо, няма нужда да пускате повече репорти - вече има достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Не падай до това ниво - излишно е.

 

Колеги, следя темата отблизо, няма нужда да пускате повече репорти - вече има достатъчно.

 

 

bravo mamin hubavec :) uh 4e si mi zna4i dai da te 6tipna po buzkite "kolega" sledql toi bil ......... sigurno na vurzano ku4e hlqb nemoje da dade6 ama tuk si s golqmoto samo4uvstvie forumniqt mi 6erif toi aman ot sme6nici

 

Ей малоумник, я не се дръж с хората като с кучета. Плесници ще раздаваш!!! Това ми са любимите форумни герои.

 

 

dali sum forumen geroi ili ne mojesh sam da proverish pri nali4no u teb jelanie ako ne te ustroiva pisaneto ima i drugi na4ini . otvoren sym ot kum vsqkakvi predlojeniq nqma6 ni nai maluk problem

 

Shte si napravq sam osluga kato spra da vi cheta glupostite i shte si vi sloja na K--a za da ne hodite pesha ......... a onq s mnogoto pari deto poru4va ot e-bay da ide da zeme ot sony ili pulsar 6tome tolko otvoren ne da reve kato devica za kur ........

Link to comment
Share on other sites

Този Форум се поддържа от група хора, които следят да се спазват неговите Правила и да няма, или поне да е сведено до минимум, наличието на невъзпитани простаци и други подобни. Аз съм един от тези хора. Ако видя още едно подобно изказване - ще ти бъде последно.

Link to comment
Share on other sites

bravo mamin hubavec :) uh 4e si mi zna4i dai da te 6tipna po buzkite "kolega" sledql toi bil ......... sigurno na vurzano ku4e hlqb nemoje da dade6 ama tuk si s golqmoto samo4uvstvie forumniqt mi 6erif toi aman ot sme6nici

 

 

 

 

dali sum forumen geroi ili ne mojesh sam da proverish pri nali4no u teb jelanie ako ne te ustroiva pisaneto ima i drugi na4ini . otvoren sym ot kum vsqkakvi predlojeniq nqma6 ni nai maluk problem

 

Shte si napravq sam osluga kato spra da vi cheta glupostite i shte si vi sloja na K--a za da ne hodite pesha ......... a onq s mnogoto pari deto poru4va ot e-bay da ide da zeme ot sony ili pulsar 6tome tolko otvoren ne da reve kato devica za kur ........

 

 

Стоя и се чудя как все още имаш достъп до форума!?Ако имах права досега да ти бях направил "О"слуга с един бан за да не се мъчиш.Торбата с мохабетите явно ти е голяма,едните били "лапета",други "тъпаци"..трети "малоумни"...всичките ги качи на пишката си да ги возиш!Вземи отвори фирма за транспорт,к'во се занимаваш с тия конзоли!

Link to comment
Share on other sites

Този Форум се поддържа от група хора, които следят да се спазват неговите Правила и да няма, или поне да е сведено до минимум, наличието на невъзпитани простаци и други подобни. Аз съм един от тези хора. Ако видя още едно подобно изказване - ще ти бъде последно.

 

 

каквото повикало такова се обадило ( няма как да ти имам уважение след като ти не се отнасяш с нужното към мен та ако ще да си първият глава .... ) аз вече благодарих на midex за толерантното поведение и помощ от негова страна ( както би трябвало да постъпва всеки безпристрастен арбитър) ще цитирам какво му написах : а именно ,че сам напускам форума и нямам намерение да бъда сапричастен към този цирк .... явно тук е разпасана история и са позволени приказки от 1001 нощ .... успех на всички които са закупили неща от мен през този период и са доволни със здраве да си ги ползват

 

Стоя и се чудя как все още имаш достъп до форума!?Ако имах права досега да ти бях направил "О"слуга с един бан за да не се мъчиш.Торбата с мохабетите явно ти е голяма,едните били "лапета",други "тъпаци"..трети "малоумни"...всичките ги качи на пишката си да ги возиш!Вземи отвори фирма за транспорт,к'во се занимаваш с тия конзоли!

 

 

тогава пак ще има оплакващи се , че много им друса :) сгода за всички няма ....... айде приятно ви гогукане в форумчето :) have a nice night

Link to comment
Share on other sites

Един прост въпрос - някой вярва ли на твърденията на supermenche? За по-лесно нека да отговарят само тези, които му вярват, че иначе темата ще се напълни с отговори НЕ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Един прост въпрос - някой вярва ли на твърденията на supermenche? За по-лесно нека да отговарят само тези, които му вярват, че иначе темата ще се напълни с отговори НЕ :laughing:

 

 

Кой питаш?!Тъпаците??...Малоумните??....Лапетата??....или всички ние дето ползваме "транспорта" му?? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам място даже за този въпрос.

За пиратските дискове не отрече, макар че нищо не пречи де. А единственият аргумент, че конзолата била хакната е демонстрация по Скайп :confused

Само че на коя точно от десетките конзоли които както става дума притежава ? :)

 

---

Но е странно как един... нисколетящ тарикат разиграва сума хора, сума време. Тъжно чак.

 

---

А за мен най-съществено е, че човека дъхти на лошо от далеч.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Дали пък да не изчакаме да видим дали няма да се появи някаква група силно доволни негови клиенти? laughing.gif

 

 

 

ми викни майка ти освен може да даде препоръки бастун такъв :)

 

Аз не виждам място даже за този въпрос.

За пиратските дискове не отрече, макар че нищо не пречи де. А единственият аргумент, че конзолата била хакната е демонстрация по Скайп :confused

Само че на коя точно от десетките конзоли които както става дума притежава ? :)

 

---

Но е странно как един... нисколетящ тарикат разиграва сума хора, сума време. Тъжно чак.

 

---

А за мен най-съществено е, че човека дъхти на лошо от далеч.

 

 

за мен най- същественното е ,че май само знаеш 1 фраза там за някво летене което ни в клин ни в ръкав употребяваш но какво друго да се очаква от днешната младеж то само педерасчета останаха в тая държава

Link to comment
Share on other sites

Нищо де. Беше предаден нагледен политологически урок за недостатъците на Демокрацията. Надявам се всички да са го разбрали, щото се получи интересно.

Но все така си остава най-малкото зло... въпреки че лично аз имам други възгледи.

Link to comment
Share on other sites

ми викни майка ти освен може да даде препоръки бастун такъв :)

 

 

 

 

за мен най- същественното е ,че май само знаеш 1 фраза там за някво летене което ни в клин ни в ръкав употребяваш но какво друго да се очаква от днешната младеж то само педерасчета останаха в тая държава

 

 

Ти още ли си тука бе???

Link to comment
Share on other sites

Предлагам ти да си спасиш 'репутацията' като си вземеш обратно проданите от теб артикули, от които се оплакват хората. Това в момента изглежда като единствения начин, от който ще излезе някакво позитивно отношение към теб. В крайна сметка ако по някаква причина получиш бан в този форум то повече няма да можеш да печелиш от BulForum, мисля доста по-добре е вариант 1 за теб.

 

EDIT: Късно... :)

Edited by Dreamer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...