Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

вече има и трети коментар на профила на бънди. остава да има начин да се махат и/или редактират. засега не откривам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я проверете дали не могат да се забрянят коментарите, в повечето форуми има такава опция... Мързи ме да цъкам по менютата :tongue

Link to comment
Share on other sites

Анонс:

 

--------------------------------------

Направени са някои незначителни промени в Правилата на раздела:

 

- Разместени са точките, с цел степенуване по логика и важност.

- Две от точките със сходно съдържание са обединени в една.

---------------------------------------

 

На пръв поглед нищо съществено, но като цяло, водещо до по-лесно възприятие от страна на новодошлите...разбира се ако изобщо се сетят, че има правила за четене (и спазване). ;)

Link to comment
Share on other sites

znachi na w850-to trqbva da mu se resne softa taka mi kazaha no pri polojenie che sled 6 chasa zaminavam za moreto a ogasnah bez tel mi trqbva nqkav po evtin ot nego predlagaite

 

moje i za nqkav k750 sas stchupen display ili za display na nokia 7373

 

Как човек който има нужда от телефон максимум до 2 часа след последния му пост ще разговаря с дисплей или със строшен телефон :laughing:

Не може ли направо да каже истината :tongue , не ми се вярва да иска тези части за да си сглобява по пътя телефон :pirate

Link to comment
Share on other sites

Как човек който има нужда от телефон максимум до 2 часа след последния му пост ще разговаря с дисплей или със строшен телефон :laughing:

Не може ли направо да каже истината :tongue , не ми се вярва да иска тези части за да си сглобява по пътя телефон :pirate

 

Ти ма'ни това , на мен друго ми направи впечатление :

znachi na w850-to trqbva da mu se resne softa taka mi kazaha no pri polojenie che sled 6 chasa zaminavam za moreto a ogasnah bez tel mi trqbva nqkav po evtin ot nego predlagaite

Доколкото предполагам,а и някъде прочетох,че човекът има сервиз за GSM-и , ми е интересно че на него са му казали,че софта е за смяна,а не той самият да го е преценил, и как от сервиз за телефони угасваш без телефон...

Ще се извиня,ако подозренията ми са неоснователни :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

krasho - изключително НЕкоректен човек.. 100% съм сигурен ,че му писах първи..,а сега изведнъж ..друг бил писал мъничко преди мен..,а пък и бил от региона.. не му се занимава много с куриери.. Е като е така пиши за хора от Пловдив и ... или пиши също, че го пращаш на който ти хареса..,ама такива измислени работи....

Link to comment
Share on other sites

Некоректен защото не го пратих на теб ли?Нямаш право да ми казваш на кого ще реша да си го продам процесора си е мой,както също съм писал основно за Пловдив,което означава че са с предимство защото ще си взема парите по-скоро .Мисли си каквото искаш твое право си има хора които не злобеят така.Винаги съм се стремял да съм коректен хората,даже за малко да го сваля от продажба защото не успях да си намеря гаранцията,но новия собственик ще си го вземе с нея тъй като всичко е ОК.

 

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=...;#entry13389802

 

После пак ми разправяй че съм некоректен и не ми се занимавало с куриери. :angry:

Edited by krasho
Link to comment
Share on other sites

не защото казваш ,че пращаш и с куриер.. ,а във форумите за продажва се подразбира ,че който пише първи и всичко е ок го взима..,а некоректност е когато някой пише и ти го пращаш на който си искаш все пак..

 

писал си ОСНОВНО за пловдив ,НО АКО има желаещи пращам с куриер.. не си писал хора от пловдив са с предимство или нещо такова.. ще ме извиняваш ама... не виждам колко по-бързо ще си вземеш парите..,но това са твой проблеми аз просто се чуствах длъжен да съобщя за некоректност..

Link to comment
Share on other sites

Продължавай да си говориш ,кофти е когато изтървеш добра оферта ама е жалко да се държиш като хлапе ,на което на са му угодили.Нека админите ме накажат ако считат и те като теб че сън некоректен и ти ще си щаслив а и другите ще са спокойни макар хората които ме познават знаят що за човек съм .НО ТИ МИ ПАДНА В ОЧИТЕ ,че си по зле и от сина ми като не му взема играчка та да ме обиждаш и да ми държиш тон все едно имам подписан договор с теб.

Link to comment
Share on other sites

това е форум в който се коментира.. и аз коментирах,че си некоректен от това.. не го приемай толкова лично

 

 

(а и този акаунт го ползвам не е мой.. на 1 приятел е !)

 

Модератор:

26. Забранено е преотстъпването на ъкаунта на приятели, роднини или познати.

 

как ти пада в очите човек който не познаваш не знам.., но е факт че съм писал първи ..,но това не те вълнува :) За процесора не ме е яд.. вече купих такъв от друго място (няма да споменавам форум .. все пак е реклама), но не обичам когато има такива шуробаджанащини... и за това макар че вече не ме вълнува написах това.. хората да имат 1 наум.. ,че като продаваш нещо .. не е гаранция дали ще го получат само защото са писали първи..,а че трябва да имат и други качества

Link to comment
Share on other sites

не е гаранция дали ще го получат само защото са писали първи..,а че трябва да имат и други качества

 

 

Тук отдавна важи правилото "кой превари, той завари". Няма смисъл да се търси някаква коректност заради неписан форумен закон. "Аз писах първи, мое право е да го купя". Няма такова нещо.

 

Дават се координатите, който дойде пръв до вратата, той печели.

 

а във форумите за продажва се подразбира ,че който пише първи и всичко е ок го взима..,а некоректност е когато някой пише и ти го пращаш на който си искаш все пак

 

Некоректност няма в случая. И аз да съм и аз ще предпочета да продам артикул лично на човек. Защото:

1-во - В най-добрия случай два пъти ще се разкарвам до офиса на куриера. (веднъж да направя заявка и втори път да си взема парите)

2-ро - Ако нещо не му хареса артикуда дето съм пратил - се набутвам с пари за доставка обратно.

 

И в двата случая това отнема доста време.

Link to comment
Share on other sites

Каква е причината да се изтрие темата ми за продажба на автомобил?

 

nqma6e cena :))) az 6tqh da pi6a da vzema citroen4eto ama vidqh 4e v zaglavieto si pisal "prodavam" ne podarqvam :) puk i mn la4enka izglejda6e za podaruk :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А не можеше ли някой от презаетите модератори просто да я заключи? Или да ми напомни да сложи цена (въпреки, че бях написал, че нарочно не слагам)? Или тука са много важни и модерират огромен форум, та не могат да постъпят коректно като по другите места?

Link to comment
Share on other sites

Ами ти си написал, че НАРОЧНО не слагаш, а те са написали, че "2. excl.gif Задължително е при продажба на някаква стока, продавачът да определи реалистична цена. При неспазване на това правило се трие темата ! excl.gif "

 

Не виждам какъв ти е проблема...

Link to comment
Share on other sites

А не можеше ли някой от презаетите модератори просто да я заключи? Или да ми напомни да сложи цена (въпреки, че бях написал, че нарочно не слагам)? Или тука са много важни и модерират огромен форум, та не могат да постъпят коректно като по другите места?

 

 

Тва дали хората са заети или презаети или просто си барат джанките си е тяхна работа всъщност.

Аз влизам тука чат пат и тря ти кажа че хора като теб с такива теми като твоята има в изобилие .... таааа мисълта ми е че няма кой да се занимава с напомняния .... даже модерите са прекалено снисходителни щото ако аз бях на тяхно място -а си пуснал такава тема а седмица мод режим и уорн и квото ти се полага(като не четете тва е !).... ама ей го на не съм :)))

 

 

аз като се регнах за сефте преди няколко години бях пуснал една тема за един фотоапарат и понеже не бях чел правилата не знаех че нямам право да пускам повече от една тема за дадена стока .. мислих си че е като в mobilebulgaria.com (понеже там се подвизавах)

пускаш си тема и като ти я избутат пускаш пак ак оискаш .... пуснах 5-6 теми ..... бях ядосал яко един от модерите(обаче чак след 6 теми забелязах ) та така си получих 100% уорн от който още имам 40 % :))) та така ..... и аз недоволствах ама са си прави хората .... иска четене просто.

 

 

Saved warn logs: lithrone_s

Warned by :

PQI Warned on Apr 21 2007, 10:42

Added to warn level aide prestani s toq fotoaparat, tup li si kakav si ?

PQI Warned on Mar 13 2007, 11:19

Added to warn level aide pak nova registraciq sled kato ne ti stana nomera s drugiq nick

PQI Warned on Mar 6 2007, 20:42

Added to warn level are u levo

http://www.wrzru.com/invision/index.php?sh...c=51661&hl=

 

14 dni bez postvane

PQI Warned on Mar 2 2007, 23:51

Added to warn level aide poreden pak

7 dni bez postvane

PQI Warned on Feb 24 2007, 21:06

Added to warn level kolko pati 6te go prodava6 toq fotoaparat?

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

А не можеше ли някой от презаетите модератори просто да я заключи? Или да ми напомни да сложи цена (въпреки, че бях написал, че нарочно не слагам)?

Правилата са за това, за да се спазват, а не за да се нарушават. Щом е писано, че е задължително да бъде поставена цена и ако няма цена, темата се изтрива, какво очакваш когато пуснеш тема в която пишеш:

...Цена няма да обявявам.

Или ти се чувстваш някакси по-специален от останалите?

 

И да - аз специално съм от "презаетите" модератори, защото отделям средно по 3 часа в денонощие да трия приключени или неправилни теми, да поправям постове, да правя забележки и да отговарям на десетки ЛС с различни запитвания от потребители всеки ден. Да доуточнявам ли, че никой не ми плаща за това отделено време?

 

П.П. Ако желаеш, в четвъртък пак може да си пуснеш темата без цена, тъй като тогава заминавам за по-дълго време, та може да случиш някой "не-презает" колега, който ще ти сложи 20% и културно ще ти обясни защо ти ги е сложил.

Link to comment
Share on other sites

А не можеше ли някой от презаетите модератори просто да я заключи? Или да ми напомни да сложи цена (въпреки, че бях написал, че нарочно не слагам)? Или тука са много важни и модерират огромен форум, та не могат да постъпят коректно като по другите места?

 

Поредния бай Ганьо , дето е хич не обича да спазва правилата и е N1 и много специален.

Link to comment
Share on other sites

А не можеше ли някой от презаетите модератори просто да я заключи? Или да ми напомни да сложи цена (въпреки, че бях написал, че нарочно не слагам)? Или тука са много важни и модерират огромен форум, та не могат да постъпят коректно като по другите места?

 

С този нагъл тон горещо мога да ти препоръчам веднага да си ходиш "по другите места". Съзнателно нарушил Правилата, гордо заявил

Цена няма да обявявам.
и учуден защо му затворили и махнали обявата... И няма да попита любезно (да не говорим, че ВСЕКИ мод ще му обърне внимание на ЛС), а се кара на Екипа! Нагъл тип. :angry1

 

Какво и колко модерираме не е твоя работа, господине, не си ти този който ще определя важни ли сме или не и т.н. Повтарям отново - горещо препоръчвам да отиваш "по другите места", където модераторите не са важни и не модерират огромни форуми. Със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Към модераторите:

Пичове аре вземете се разберете да въведете забрана за ъпване на обява за всяка продадена стока... Пенчо си пуснал 32245243 неща в една обява и при всяко продадено ъпва ... баси тъпотията! Да се едитва темата и толкова! Напоследък забелязвам все повече хора да се възползват от тоя недостатък в правилата.

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

...Напоследък забелязвам все повече хора да се възползват от тоя недостатък в правилата.

 

И как се възползват от това ,след като продуктът е продаден вече :blink: А и след като затворят темата,тя вече не стои при другите отворени теми,а я местят в другия раздел за приключени продажби (поне повечето теми се преместват там) ...

Link to comment
Share on other sites

И как се възползват от това ,след като продуктът е продаден вече :blink: А и след като затворят темата,тя вече не стои при другите отворени теми,а я местят в другия раздел за приключени продажби (поне повечето теми се преместват там) ...
Пенчо си пуснал 32245243 неща в една обява и при всяко продадено ъпва
Link to comment
Share on other sites

И аз го правя, но поне слагам някакво намаление на другите неща...

 

Съгласен съм за такова правило, но как точно да бъде формулирано (смисъл, над колко предмета в темата да се забранява ъпването)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...