Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

имам един въпрос. преди време пуснах една тема с "търся да закупя ...". близо месец от тогава, никой не е предлагал нищо .. в този случай - имам ли право да я "up"-на или трябва да пусна нова? или просто да чакам и да се надявам някой да пусне оферта, която аз своевременно да видя :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се измисли вариант с ъп на тема която е по назад към 10 страница примерно , защото много бързо се сменят темите , и е доста добре ако може сами да си затваряме темите

Edited by MC_G
Link to comment
Share on other sites

Не - няма такъв вариант. Пояснено е отдавна, че ъпване става само с редукция на цената според Правилата или с добавяне на стоки.

Link to comment
Share on other sites

Обръщам се към всички,за да мога да предпазя и други съфорумници да не бъдат измамени.Миналата година беше пусната следната обява:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=71807

 

Свързах се с човека и си определихме среща в 19ч. да се видим пред магазин Мега Марина в кв.Смирненски.От него си купих една от гореспоменатите флашки с неговото уверение, че ми дава един ден за тест и ако има някакъв проблем да му се обадя на телефона.Когато се прибрах във къщи и подложих флашката на тест се оказа че е 2Гб флашка менте.Звънях на телефона с който се свързах с него,но той първо не вдигаше,а после телефонът му дававаше заето.Исках да дам коментар в темата му,но тя вече беше затворена.Че съм измамен - измамен съм,но нека и други да не бъдат измамени.

Вчера забелязах че Defender359 е дал мнение в тази тема: https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=84281 и за пореден път му изпратих съобщение да се свърже с мен да му върна флашката но отговор няма.

Излиза че човек може да излъже някой и после свободно да си живурка в форума като се крие и не отговоря на излъгания.

Link to comment
Share on other sites

как да продаде нещо човек след като някои индивиди пускат 8 !??! теми в рамките на 1 час.... https://www.bulforum.com/index.php?showuser=9054

 

............................. нямам думи... да ги сложи в една тема, баси пича

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

............................. нямам думи... да ги сложи в една тема, баси пича

...и ще спечели от това, защото темата му винаги ще е отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек :ph34r:

Ето го и доказателството:

Цитати от двете теми,които geronimo е дал

 

На лични съобщения не отговарям ! GSM за връзка 0896/100 113

&

Телефон за контакти 0896/100 113

 

Също така си ъпва темата за захранването с единия профил един ден, след което на следващия "гневно" отговаря от другия.

Веселяк :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек :ph34r:

Ето го и доказателството:

Цитати от двете теми,които geronimo е дал

 

 

&

 

 

Също така си ъпва темата за захранването с единия профил един ден, след което на следващия "гневно" отговаря от другия.

Веселяк :laughing: :laughing: :laughing:

Доста нагъл :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И аз сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек. Вторият акаунт го е направил още същият ден когато ме излъга и това доказва че ме е излъгал умишлено и не е имал намерение да връща пари. А сега говори сам със себе си в темите си......нямам думи. Само едно мога да му призная - голям актьор е.

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек :ph34r:

Ето го и доказателството:

Цитати от двете теми,които geronimo е дал....Също така си ъпва темата за захранването с единия профил един ден, след което на следващия "гневно" отговаря от другия.

Веселяк :laughing: :laughing: :laughing:

Доста нагъл :ph34r:
И аз сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек. Вторият акаунт го е направил още същият ден когато ме излъга и това доказва че ме е излъгал умишлено и не е имал намерение да връща пари. А сега говори сам със себе си в темите си......нямам думи. Само едно мога да му призная - голям актьор е.

 

 

Нагъл е верно, но е повече глупав. :lol:

 

А иначе измамници винаги ще има и ще има и шарани да им се хващат на лъжите. Само Крум може да оправи нещата, но пак е временно.

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек

Ето го и доказателството:

Цитати от двете теми,които geronimo е дал....Също така си ъпва темата за захранването с единия профил един ден, след което на следващия "гневно" отговаря от другия.

Веселяк

 

 

QUOTE (marty979 @ Nov 2 2009, 18:25)

Доста нагъл

 

 

QUOTE (geronimo @ Nov 2 2009, 18:53)

И аз сега забелязах,че Defender359 и Rogue са един и същи човек. Вторият акаунт го е направил още същият ден когато ме излъга и това доказва че ме е излъгал умишлено и не е имал намерение да връща пари. А сега говори сам със себе си в темите си......нямам думи. Само едно мога да му призная - голям актьор е.

 

 

 

Нагъл е верно, но е повече глупав.

 

А иначе измамници винаги ще има и ще има и шарани да им се хващат на лъжите. Само Крум може да оправи нещата, но пак е временно.

 

 

 

Малко разяснение има голяма разлика между мен и брат ми тои е с единия акунт аз съм със другия .Че джаронимо е правил сделки с него аз нямам вина ,

те си знаят до колкото знам тои го е излагал с някъкъв хард Аз съм Rogue че братми е писъл с другия акунт повеч няма да се повтори изяди си боя (как да обесня

на 13 год ) това е ако някои има да се оплаква да да пише конкретно за мен не за други хора ако админа реши да ме удари 20% но аз нямам вина.

 

Колкото до телефона къде пише че неможе да се ползва домашен 0896/100 113 ???? това си е gsm но си седи като стационарен .

 

П.П Джаронимо до колко то виждам какъвти е проблема ТО СИ пише Флашките нямат гаранция и марка че ти си скапал флаша си е твои проблем ,

Как само твоята флашка излезна дефекта ари стига селски номера че си имате търкане не занимаваи хората с тях.

Edited by Rogue
Link to comment
Share on other sites

като е невинен и му е чиста съвестта защо, когато човекът му звъни и пише се крие като мишка ?

 

освен това кое от думите

Продавам 3 флашки по 16Гб .Флашките нямат гаранция и марка ,донесени са от ирак лично съм ги пробвал работят без проблем

не разбираш ?

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

като е невинен и му е чиста съвестта защо, когато човекът му звъни и пише се крие като мишка ?

 

Че тои си е скапал флашката сам брат ми няма вина за това не му дига аман от търгаши.

 

QUOTE (Defender359 @ Nov 3 2008, 18:00)

 

Продавам 3 флашки по 16Гб .Флашките нямат гаранция и марка ,донесени са от ирак лично съм ги пробвал работят без проблем

 

Да щом ги е пробвал значи работят ти от къде си сигорен че джаронимо не е изгорил да ни си бил там случаино?

Неможе да се докаже нищо единя вика че го излагъл другия че тои е развали флашката това е щом е купил значи е работила

То си пише ГАРАНЦИЯ няма че е бъгнал или повердил какво да му върне парите ли а ?

 

Така са правилата взимаш тестваш и това е от там нататък всик по пътя си че е работила 1мин или 1 година такъв му бил късмета

като е искъл да си купи с гарнция и ще му е сменатя всеки ден .

повече няма да коментирам

Link to comment
Share on other sites

Продавали се още това захранване ?
Явно тука куповачите не четят какво пише продавача,ако е продадено захранването то ще пише че е продадено.

Дал съм gsm за връзка стига с тъпи коментари и глупави л.с.Не ме питайте ще захранели тази карта онази карта,тази конфигурация

и т.н...аз не съм детски консултант за тази работа си има копютърни магазин,ИТ специялисти и т.н..

 

:). Ти и "братото" ти много хард си пишете, че и си продавате един на друг захранвания през форума. Да не сте сиамски близнаци ?

 

Едно, че си глупав, второ, че си нагъл, трето, че обиждаш всички в този форум с наглостта и безочието си !

 

Лично според мен си за бан по ай пи. И на теб и на сиамското ти "брато"...

Edited by Echelon
Link to comment
Share on other sites

:) Ти и "братото" ти много хард си пишете, че и си продавате един на друг захранвания през форума. Да не сте сиамски близнаци ?

 

Едно, че си глупав, второ, че си нагъл, трето, че обиждаш всички в този форум с наглостта и безочието си !

 

Лично според мен си за бан по ай пи. И на теб и на сиамското ти "брато"...

 

Много просто с два компа това ми е последния коментар .

не взимам отношение вече .

Link to comment
Share on other sites

Много просто с два компа това ми е последния коментар .

не взимам отношение вече .

 

...и с 60 компа да сте у вас, какво общо има ???

 

Продавате си вашето захранване, на вас си, във един форум, при това даже се карате един с друг ?!?

 

Ти вярни ли си мислиш, че тук всички ядем доматите с колците и само чакаме поредния измамник да дойде да ни разказва небивалици и да мами във форума ?

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера кво толкова му се обяснявате на тоя ... то се вижда, че е "ясен случай". бан на IP-то и това е.

 

... а някой на моя въпрос ще може ли да отговори :rolleyes: (като гледам май бая време ще се наложи да почакам докато някой му изпадне излишна плочка рам за лаптоп :laughing: )

 

 

п.п. нагли и неграмотни - това е най-отвратителната комбинация :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Rogue че братми е писъл с другия акунт повеч няма да се повтори изяди си боя (как да обесня

на 13 год )

 

Колкото до телефона къде пише че неможе да се ползва домашен 0896/100 113 ???? това си е gsm но си седи като стационарен .

 

 

:laughing: Излезе че съм си купил миналата година флашката от 12 годишно хлапе без да разбера :laughing: :laughing: А това за стационарния gsm направо уби змея с клечка за зъби.

Благодаря на RaptoR за щедро раздадените банани! Този наглец ни мислише за малоумни.

Link to comment
Share on other sites

Малко разяснение има голяма разлика между мен и брат ми тои е с единия акунт аз съм със другия .Че джаронимо е правил сделки с него аз нямам вина

значи ти и брат ти имате еднакъв мобилен номер и също така се интересувате взаимно от нещата, които продавате, защото си пишете взаимно в темите :laughing: Добре, че сте получили заслужен бан :beerchug

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...