Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Да, за това става въпрос!

 

Понеже нямам никаква идея колко струва холовата затова и цената беше такава...не се занимавам с холови гарнитури или нещо подобно...А идеята пак повтарям беше, че съм на зор да я махна, защото днес ми пристигна поръчаната отпреди един месец.Тази гарнитура, както обясних на lithrone_s имаше вариант и да не се продава изобщо,но варианта отпадна, понеже се оказа, че не мога да я вкарам през вратата и това се разбра снощи малко преди да пусна темата.На някой може да не му харесва идеята, но в крайна сметка АЗ съм собственикът и решавам какво да правя с нея и дали по МОЯ преценка ще я продам или не на някого или на другиго.Прди да си платил нещо, не можеш да имаш претенции към него нали?Защо по вашата логика не дойде момчето да я капарира,а?Да не говорим, че се чудеше дали да я взимал още докато говорихме първия път по телефона, даже му предложих да дойде да я види веднага, но почнахме да говорим за цената и като търговец започна да ме пита колко може да направя коментар на цената.Казах му 150лв,да!Откъде да знам че ще има такъв интерес, имах 5 или 6 кандидата за нея до днес на обяд.След което се обадих на lithrone_s и го попитах какво правим...

 

Съжалявам, че изобщо се обяснявам, защото не дължа обяснение на никого, но мисля че много се изписа, без да се проумеят основните неща:

1.Разговарял съм с lithrone_s преди да я продам на друг,който каза, че не представлява интерес за него на тази цена по време на разговорите ни.

2.Цената е по-висока, защото беше предложена такава и изглежда търсенето е високо.

 

И по отношение на краставиците и доматите, като си ги купуваш от магазина на една и съща цена ли са всеки ден или има разлика?Цената се определя според реалната заплатена сума към момента на покупко-продажбата.Ама това че съм се бил уговорил с него на 150лв,а после на 170лв, а съм я продал на 250лв е според търсенето.

Основната идея е, че не съм го излъгал деликатно,нали?

 

А ако някой си мисли, че ще си пренебрегне интересът като собственик на дадена стока просто греши.Може да се случи, но при равни други условия,а в ситуацията ,тези условия не са равни, освен това да се вземе в определено време.

 

Абе ти за правила чувал пи си изобщо? Кво значи - Аз искам 5 лева и ми ги дават, ама на тук едни ми дават после 50. Собственика защо ще се измята от писаното освен ако не е .... раст? Какви 5 лева каква милиция? Много ни е удобно да се измъкваме под разни предтекстове. Аман от ТЪРГАШИ. Като си писал нещо - спазвай го! И се радвай че в форума няма правило за колкото си обявил / спрямо това как ти си решил / за толкова да си продадеш стоката. Ако си я обявил на търг е друго нещо...... Ама в случея какви равни условия, каква ситуация?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За какви правила ми говориш?

Някъде да има правило да продам нещо на цената на която съм обявил?Да се замисляш че обявата върви и във други форуми?Или само Bulforum-ът е критерият за продаване или купуване на собствени вещи?

Много ни е удобно да се измъкваме под разни предтекстове.
:laughing: Съжалявам, че мислиш така, но нещо бъркаш...
Link to comment
Share on other sites

"Основната идея е, че не съм го излъгал деликатно,нали?"

 

Тук,си го казал много добре. Основната идея на този форум е взаимно да си помагаме(един продава,друг купува)а не да се лъжем 'деликатно',нали?. Като всичко е основано в голяма степен на доверието между двете страни.За това се казва: коректен копувач съответно коректен продавач.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не си ме разбрал като хората, думата "деликатно" е иронизирана в по-горния ми пост поради следните думи на lithrone_s:

 

Не бе.. кво да се дъни просто дава на цената на която се е спазарил -това е начинът по който би постъпил един мъжкар ИЛИ ако иска да е мизерник да го направи по деликатно поне ...да микаже "пич сори ама брат ми днес дойде в нас и като разбра че ще продавам холовата пойска да я купи и нали ми е брат ... как да му зема пари... подарих му я ....." - пак щеше да бъде некоректен ама поне нямаше да си проличава колко е гладен търговеца!

Link to comment
Share on other sites

"Основната идея е, че не съм го излъгал деликатно,нали?"

 

Тук,си го казал много добре. Основната идея на този форум е взаимно да си помагаме(един продава,друг купува)а не да се лъжем 'деликатно',нали?. Като всичко е основано в голяма степен на доверието между двете страни.За това се казва: коректен копувач съответно коректен продавач.

Ти заеби тея далавери , ами вземи се довери на някой печен литератор , че с тва кОпуване , толкова деликатен смях ми докарваш , че нямам думи ! :)

 

ПП. Мааму стара в тоя форум сме като циганите бе ... спора между двама става проблем на цялата махала ? :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

За какви правила ми говориш?

Някъде да има правило да продам нещо на цената на която съм обявил?Да се замисляш че обявата върви и във други форуми?Или само Bulforum-ът е критерият за продаване или купуване на собствени вещи?

:laughing: Съжалявам, че мислиш така, но нещо бъркаш...

 

 

Какво правиш в Булфорума тогава изобщо? Чешеш си езика или спрягаш глагола ТЪРГУВАМ. Да, тук все още няма правила за такива като теб, но ти си един от хората заради които ще се създадат. Не трябва да търпим хора без елементарната ЕТИКА - казах - обещах. Ако ще обръщаме раздела на форума - казах - излъгах. Ти в коя категория се вписваш?

Link to comment
Share on other sites

Първо , както гледам май съм малко повече време от теб в този форум, и какво търся не е твоя работа.

Второ, има една поговорка, че който плаща, той поръчва музиката...Относно ЕТИКАТА "казах-обещах", тя е "казах-продадох", замисли се и ще видиш, че съм прав...Секцията е BUY/SELL, нали?Защото етиката при търговията е много тънка и почти незабележима.Ако има етика, то тогава никой да не си слага печалба, като търговец,а?

Link to comment
Share on other sites

Нещо не си ме разбрал като хората, думата "деликатно" е иронизирана в по-горния ми пост.

 

 

Разбрах те перфектно просто си нацелил правилния израз. Когато не изпълниш дадена уговорка по една или друга причина това е лъжа било то деликатна или груба. Нанесъл си морални и финансови щети на купувача съответно човека е ощетен.

Link to comment
Share on other sites

Когато се е променила дадена уговорка не е така :)

А относно моралните и финансови щети, не мога да коментирам...не разбрах, колко финанси е загубил...и колко морал също...

Link to comment
Share on other sites

Когато се е променила дадена уговорка не е така :)

А относно моралните и финансови щети, не мога да коментирам...не разбрах, колко финанси е загубил...и колко морал също...

ЦИТАТ

 

Криво ми е не заради насраната гарнитура... не заради парите ами за тва че не държи на думата си и че си уредих транспорт а после го отказах.... човека си заряза работата заради мен!

А ти за къв манталитет ми говориш ?! човека е писал коментар аз питам какъв и той казва " идвай я зимай за 150"

 

Има два варянта: човека да е по принцип коректен търговец който държи на думата си но в момента да е супер гладен и да загърбва принципите си (ако е това ок трябваше просто да ми каже )

 

КРАЙ НА ЦИТАТА

 

Написал е човека доста изчерпателно. Сигурно си пропуснал този пост.

Link to comment
Share on other sites

Connect Не си ме разбрал правилно - нормално. Няма значение кой откога е в форума а как ще възприеме дейноста си в този форум. Трябва да има рейтинг, било то купувач или продавач.Ти в момента като продавач си -10, по 10то балната система.

Edited by geronimo
Link to comment
Share on other sites

В случея става въпрос какво казваш - рестриктивно пишеш - и какво правиш след като си казал.

 

Пич да ти имам подписа... И ти най-много настояваш да се пише на български, чак теми пуска... Мислиш си, че това което пишеш е български ли?!

 

Конкретно в случЕя ти изобщо знаеш ли значението на думата "рестриктивно"? Или просто ти звучи готино, та затова си я сложил тука?

Link to comment
Share on other sites

Connect , на практика сега си спечелил 100 лева , но трябваше да ти е ясно че оттук натаък губиш много повече , заради тази изцепка аз не бих търгувал с теб,следователно губиш пари,а сигурно доста от съфорумниците не биха си имали работа с такива като теб.

Link to comment
Share on other sites

Абе ей :D

 

как може.... :laughing:

 

Що не си гледате работата и не спрете да коментирате човека......той си е направил така както му е изгодно на него....хубаво говорили сте по телефона разбрали сте се ....

 

когато аз се наканя ти звъня и се разбираме...

защото дори аз самия не знам кога аджеба ще ми остане временце

 

Ами ти докъто се наканиш може и 2 месеца да минат

 

така не те задържам не те юркам не те карам да ме чакаш

точно така го юркаш и го караш да чака.....

 

пък и както казаха по-горе 100 лв не малко пари че да се хвърлят с лека ръка.......ти ако взимаш заплата 4-5 хиляди и не ти е проблем да си "мъжкар" и да хвърлиш така 100 лв хубаво.....ние не взимаме толкова и не става дума 5-10 лв че да се правим на мъжкари.....и като не ти трябва защо вдигна толкова шум?

и мен преди 2-3 дни продавач не ми обърна внимание като му писах 6 минути след като си отвори темата... но кво да се прави?

Не съм тръгнал да оревавам форума :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересна тема :)

 

Като гледам - най-четената в последните три дена. Явно тук стана принципен спор, няма начин едната страна да убеди другата (нещо като Ботев срещу ЛокоПд).

 

Моята гледна точка е, че има два основни вида хора:

 

Първите са по-романтичните (в 99% по-добре възпитани, пишат грамотно и на кирилица, не употребяват силно обидни думи и т.н.). Те уважават думи като "чест", "гордост", "мъжка дума" (да извиняват жените в тази група, просто такъв е изразът). Като кажат нещо, после държат на думата си, независимо какво се случва. Условно казано, такива са европейските и азиатските традиции. Основната философия им е "прави каквото си искаш, стига да не пречиш на другите"

 

Вторите са по-прагматичните. Пишат на шльокавица, защото "който не го харесва, да не го чете". Пишат с правописни грешки, защото "тук не е училище, а е форум". Обиждат другите, защото "форумите са за свободно изказване, а не за философски спорове". И т.н., и т.н., аргументите им сме ги чували достатъчно много. Философията им е "Аз съм най-важният, ще правя каквото си искам, другите ще се съобразяват с мен". Тези хора "запазват" нещо във форума, а после не се обаждат; задължително първата им реплика е "колко ще намалиш", без изобщо да са видяли за какво става въпрос - просто принципът им е, че щом търговецът е определил цена, значи 100% ще намали; няма значение, че стоката може да струва 5 пъти повече, важното е да има "коментар". Това е американската агресивна бизнес стратегия.

 

Естествено, това са двата гранични случая - всички сме някъде по средата, т.е. случвало се е да правим неща и от двете групи. Аз лично се стремя да съм колкото може по-близо до първите. Това си е мой избор, нямам право да съдя тези, които са избрали другия. Поне десетина пъти съм имал подобен случай - обещал съм нещо, после на някой много му е трябвало и ми е предлагал даже по-висока сума. Нито веднъж не съм давал нещо на по-високата цена, и да не си спазя "обещаното". Считам, че човек не знае какво губи, когато печели; както и какво печели, когато губи. Затова не си спомням някой да се е оплаквал от мен във форума (ха-ха, вече съм на години и може и склерозата да има намеса в случая :D :D :D)

 

Интересното става, като се сблъскат представители на двете групи :). Винаги финансовият резултат е в полза на втория, след това първият започва да го убеждава, че "не е прав", вторият се защитава с по-горе посочените аргументи, и накрая се получава тема като тази...

 

Затова гледам да избягвам контакти с хората от втората група. Затова и connect отпада от списъка с хора, с които бих имал алъш-вериш. Той пък, като разбере, ще си върже черна панделка :D :D :D

 

А най-интересното става между двама от втората група - създава се тема, достойна за челната страница на някой жълт вестник-парцал :D :D :D

 

Така че това е до възпитание (прословутите "първи седем години") и нито ще се промени с една тема във форум, нито с 1001 теми в 1001 форума.

Link to comment
Share on other sites

 

Е-е-е-е-х, Миро.....динозаврите-романтици са вече на изчезване... :(

 

Повечето сегашни млади са от втората група .... не са лоши момчета, но, явно, и окото им няма да мигне ако отнякъде изкочи далаверка...

За някой лев са готови са да те прегазят както автобус - стари бабички ( сори за черния хумор ).

Link to comment
Share on other sites

Тези дни щях да вземам един кард риидър, дребна работа - не е холова гарнитура, но човека се отнесе също много пед@лски:

5.25" панел кард рийдър и други портове

Цена: 15лв

Тествал ли си скорости на четене? Принципно имам интерес стига да не е много бавен.

Нареждам се за 3. 5.25"... ако Overdrive се откаже и няма други кандидати преди мен. :D

Той не ми е писал да го запазвам, не ми е писал и че ще го купува....ако до 00:00 тая вечер не ми пише ЛС или тук че го иска 100% остава за теб....за повече инфо на ЛС

"Имам интерес, стига да не е много бавен" значи "Имам намерение да го купя, ако ми върши работа" ;)

Естествено аз не кисна по цял ден във форума и на другия ден му писах просто да пусне един тест и да го вземам и получих следния отговор:

до към 18-19 часа съмс е разбрал с едно момче да дойде да го вземе...акос е откаже твой е...сри че не те изчаках но нищои не каза дали да ти го пазя или нещо...така че...

Е как да кажа да ми го пази, като дори не знам какво продава (бърз ли е или бавен) :confused

Пускането на теста щеше да отнеме 30 секунди, можеше да напише резултата и да изчака до другия ден.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Постъпката на Connect за мен е без коментар, радвам се, че лично аз досега съм попадал само на хора от първия тип по класификацията на firmajiq и нявярно (поне тук) хората от тип 2 не са толкова много. И е много хубаво да се дискутират такива постъпки, защото някои хора като гледам дори не съзнават защо се ядосват другите и не разбират "какво толкова е станало". А въпроса наистина е принципен. Мисля, че модераторите/администраторите би могло да помислят за някакъв начин на оценка за потребителите от самите потребители - да има възможност са се дава "+" или "-" и брояч да ги брои - като видиш няколко "минуса" и николко "плюса" ще се замислиш преди да се захванеш изобщо с някого.

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно и се зачетох в коментарите за продажбата на холовата гарнитура на connect. Аз също мисля, че connect е постъпил некоректно. При положение, че си се разбрал с купувача за стоката и цената - това е! Няма значение, че изникват други клиенти и плащат повече. Според мен connect не е прав като казва, че цитирам "... Прди да си платил нещо, не можеш да имаш претенции към него нали?...". Напротив - щом веднъж си се разбрал -значи има сделка и имаш и своите претенции. Плащането е само формалност, пък ако ще и да става въпрос за 50 - 100 - 250 лв. Това се отнася за точни хора, за каквито се имаме във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересна тема :)

 

Като гледам - най-четената в последните три дена. Явно тук стана принципен спор, няма начин едната страна да убеди другата (нещо като Ботев срещу ЛокоПд).

 

Моята гледна точка е, че има два основни вида хора:

 

Първите са по-романтичните (в 99% по-добре възпитани, пишат грамотно и на кирилица, не употребяват силно обидни думи и т.н.). Те уважават думи като "чест", "гордост", "мъжка дума" (да извиняват жените в тази група, просто такъв е изразът). Като кажат нещо, после държат на думата си, независимо какво се случва. Условно казано, такива са европейските и азиатските традиции. Основната философия им е "прави каквото си искаш, стига да не пречиш на другите"

 

Вторите са по-прагматичните. Пишат на шльокавица, защото "който не го харесва, да не го чете". Пишат с правописни грешки, защото "тук не е училище, а е форум". Обиждат другите, защото "форумите са за свободно изказване, а не за философски спорове". И т.н., и т.н., аргументите им сме ги чували достатъчно много. Философията им е "Аз съм най-важният, ще правя каквото си искам, другите ще се съобразяват с мен". Тези хора "запазват" нещо във форума, а после не се обаждат; задължително първата им реплика е "колко ще намалиш", без изобщо да са видяли за какво става въпрос - просто принципът им е, че щом търговецът е определил цена, значи 100% ще намали; няма значение, че стоката може да струва 5 пъти повече, важното е да има "коментар". Това е американската агресивна бизнес стратегия.

 

Естествено, това са двата гранични случая - всички сме някъде по средата, т.е. случвало се е да правим неща и от двете групи. Аз лично се стремя да съм колкото може по-близо до първите. Това си е мой избор, нямам право да съдя тези, които са избрали другия. Поне десетина пъти съм имал подобен случай - обещал съм нещо, после на някой много му е трябвало и ми е предлагал даже по-висока сума. Нито веднъж не съм давал нещо на по-високата цена, и да не си спазя "обещаното". Считам, че човек не знае какво губи, когато печели; както и какво печели, когато губи. Затова не си спомням някой да се е оплаквал от мен във форума (ха-ха, вече съм на години и може и склерозата да има намеса в случая :D :D :D)

 

Интересното става, като се сблъскат представители на двете групи :). Винаги финансовият резултат е в полза на втория, след това първият започва да го убеждава, че "не е прав", вторият се защитава с по-горе посочените аргументи, и накрая се получава тема като тази...

 

Затова гледам да избягвам контакти с хората от втората група. Затова и connect отпада от списъка с хора, с които бих имал алъш-вериш. Той пък, като разбере, ще си върже черна панделка :D :D :D

 

А най-интересното става между двама от втората група - създава се тема, достойна за челната страница на някой жълт вестник-парцал :D :D :D

 

Така че това е до възпитание (прословутите "първи седем години") и нито ще се промени с една тема във форум, нито с 1001 теми в 1001 форума.

 

 

Драго ми става, когато чета такива постове - смислени, граматически и пунктуационно издържани. Колкото до темата - конект не е постъпил коректно, а ако говорим за сделката, тя се осъществява в момента, в който двамата души са се разбрали и са си стиснали ръцете.

Link to comment
Share on other sites

Абе ей :D

 

как може.... :laughing:

 

Що не си гледате работата и не спрете да коментирате човека......той си е направил така както му е изгодно на него....хубаво говорили сте по телефона разбрали сте се ....

 

 

 

Ами ти докъто се наканиш може и 2 месеца да минат

 

 

точно така го юркаш и го караш да чака.....

 

пък и както казаха по-горе 100 лв не малко пари че да се хвърлят с лека ръка.......ти ако взимаш заплата 4-5 хиляди и не ти е проблем да си "мъжкар" и да хвърлиш така 100 лв хубаво.....ние не взимаме толкова и не става дума 5-10 лв че да се правим на мъжкари.....и като не ти трябва защо вдигна толкова шум?

и мен преди 2-3 дни продавач не ми обърна внимание като му писах 6 минути след като си отвори темата... но кво да се прави?

Не съм тръгнал да оревавам форума :)

 

 

 

Аз докъто се наканя някой друг е доста вероятно да купи стоката ама че си недосетлив( исках вместо недосетлив, др да напиша ама правилата не ми позволяват ;) )

колкото до това дали ми трябва или не... къщата мие голяма .. нямаше да ми е излишна но не ми и липсва... това имах в предвид пот "не ми трябва" а шум вдигам щот си искам примерно ;)

 

относно мъжкарството... не става въпрос колко ти е месечния доход ноооо ти едва ли ще го разбереш някога :laughing:

 

"Абе" свиркай си и си прави квото искаш ... я я ...те ще ти кажат кво да правиш :P

 

 

----------------------------------

 

хахха а оверман направо обра точките с тая критика към джеронимо хах ... тва си го вълнува човека ... тва си пише :laughing:

е по темата беше де :rolleyes:

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

Нека си го кажем така - 80 кинта са по важни от някакъв си lithrone_s :D . Ся щи дам един пример мъжкарино преди 2 години един футболист на име Давид Суазо играеше в Каляри и бяха постигнали договорка с Милан да бъде купен за сумата от 13 милиона и след като двата клуба се договориха футболиста отляте за Милано да договори личните си условия но в същото време Интер предложи 16 милиона с коеот се подписа договор под носа на Милан на които даже не им беше казано .... та кво викаш българска му работа а ?

Link to comment
Share on other sites

Нека си го кажем така - 80 кинта са по важни от някакъв си lithrone_s :D . Ся щи дам един пример мъжкарино преди 2 години един футболист на име Давид Суазо играеше в Каляри и бяха постигнали договорка с Милан да бъде купен за сумата от 13 милиона и след като двата клуба се договориха футболиста отляте за Милано да договори личните си условия но в същото време Интер предложи 16 милиона с коеот се подписа договор под носа на Милан на които даже не им беше казано .... та кво викаш българска му работа а ?

 

 

 

викам да празнувате заедно 8-ми март ;)

 

наздраве за вашите бедни душици :laughing:

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

...................Първите са по-романтичните (в 99% по-добре възпитани, пишат грамотно и на кирилица, не употребяват силно обидни думи и т.н.). Те уважават думи като "чест", "гордост", "мъжка дума" (да извиняват жените в тази група, просто такъв е изразът). Като кажат нещо, после държат на думата си, независимо какво се случва. Условно казано, такива са европейските и азиатските традиции. Основната философия им е "прави каквото си искаш, стига да не пречиш на другите"

 

Вторите са по-прагматичните. Пишат на шльокавица, защото "който не го харесва, да не го чете". Пишат с правописни грешки, защото "тук не е училище, а е форум". Обиждат другите, защото "форумите са за свободно изказване, а не за философски спорове". И т.н., и т.н., аргументите им сме ги чували достатъчно много. Философията им е "Аз съм най-важният, ще правя каквото си искам, другите ще се съобразяват с мен". Тези хора "запазват" нещо във форума, а после не се обаждат; задължително първата им реплика е "колко ще намалиш", без изобщо да са видяли за какво става въпрос - просто принципът им е, че щом търговецът е определил цена, значи 100% ще намали; няма значение, че стоката може да струва 5 пъти повече, важното е да има "коментар". Това е американската агресивна бизнес стратегия....................

Не съм в Пловдив от известно време и днес, включвайки се във форума попаднах на зародилата се продължителна дискусия тук. Като модератор и представител на първата група от цитата по-горе :P , ще споделя накратко някои мои разсъждения по темата.

Често съфорумци са ме занимавали на ЛС точно по такива проблеми - да вземем (аз и колегите) отношение при възникнала подобна ситуация. И сега ще го повторя - това са чисто морални взимоотношения, касаещи двете страни и нефигуриращи никъде като точка от правилата. Точно затова е създадена тази тема - да споделяте случките си, за да може останалите потребители да си направят извода кой какъв е, в зависимост от техните разбирания за живота...видя се и в тази случка, че и едната, и другата страна си имат поддръжници. Някой ще каже - ама няма как човек да се ориентира за някого, с когото иска да извърши сделка какъв е, защото не може да изчете всичко написано. Така е, но си има търсачка, която може да ограничите само в търговския раздел и едновременно с това да търси само писаното за дадения човек...така лесно ще намерите какво е писано в тази тема за някой си.

Личните ми разбирания са, че когато някой е определил цена - силно препоръчително за него е (а за мен си е абсолютно задължително) да спази продаването на стоката на тази цена, независимо кой колко му е предложил впоследствие.

Тъй като и аз съм продавал/купувал доста неща в раздела - мога да изкарам поне 5 мои теми, в които съм обявявал цена на нещо си, впоследствие някой в самата тема или на ЛС ми предлага повече (дори двойно), но аз го продавам на първия, с който съм се уговорил.

Също така мога да изровя и чужди теми, в които съм писал първи (1-2 мин, след пускането на темата) с желанието да закупя стоката и впоследствие ми се казва, че току що някой си бил звъннал по телефона (без да е даден телефон за връзка) и бил преди мен. В този случай отговарям - "ОК, няма проблем - ти си продавачът, ти си решаваш на кого ще продадеш стоката си и дали изобщо ще я продадеш..."...тегля вътрешно една майна и имам едно наум за продавача ако реша друг път пак да купувам от него.

 

Та такива ситуации обикновено са много "на кантар", в зависимост от мирогледа на конкретния човек. Аз, дори и неистово да ми трябват пари, няма да се отметна от първоначалното си обещание към съфорумец, дори и друг да ми е дал двойно, но едновременно с това се опитвам да разбера и приема обратното на моето мислене...в крайна сметка хората сме различни...има 'търговци' и 'нетърговци'...

Така че не очаквайте в скоро време в правилата да бъде добавено нещо, третиращо подобни ситуации... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...