Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А по-добре да видиш 32245243 обяви на Пенчо ли?

 

 

По-добре да се въведе правилото за което говоря по горе... не ми следиш мисълта , но в крайна сметка не си и длъжен :laughing: важно е да джумолиш нещо си там пък дали има някво съдържание не е важно :laughing:

 

И аз го правя, но поне слагам някакво намаление на другите неща...

 

Съгласен съм за такова правило, но как точно да бъде формулирано (смисъл, над колко предмета в темата да се забранява ъпването)

 

 

Браво , радвам се ,че редуцираш цените .... и аз преди време бях пуснал 2-3 обяви с мн работи и точно като теб при всяка продадена стока ъпвах ,но в същото време свалях цената на нещо друго ...

 

колкото до формулирането... мисля ,че над един ,но модераторите да си преценят...

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

бих ли могъл да попитам защо снощи акаунта ми adrenaline , беше блокиран ? пуснах 2 теми еднакви една след друга по погрешка, понеже не видях съобщението че трябва първо да бъде одобрена темата преди да излезе в раздела , не съм го направил нарочно ако е заради това :) старата тема която имах беше изтрита отдавна, не съм я ъпвал изкуствено :)

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли не знаеш защо? Трябва или да си сляп или да си тотален дебил. Вчера успешно ПОДМИНА 100% уорн, след като ти дадох още една последна възможност, при положение, че си наказван много пъти за това нарушение - пускане на дублираща обява. За ТРЕТИ път беше изпляскал скапаните 3Д очила, повтарям - ТРЕТИ път - или не забеляза? Или не знаеш да броиш? Или колегата не те е предупреждавал и наказвал? Или си малоумен? Кое е вярното? Аз залагам на евтин тарикат. ТРИ пъти една и съща обява, като междувременно си наказван за това 2 пъти и предупреждаван още повече. Това какво говори за случая? Репортите заваляха минути след пускането на ТРЕАТА такава тема, защото и на юзърите им писна вече.

 

ВЪПРЕКИ ТОВА вместо да ти връча банана аз отново те предупреждавам - за последно. Понеже обаче не съм от вчера тук сложих и мод режим за всеки случай. И разбира се интуицията не ме подведе - опита се за ЧЕТВЪРТИ път да пуснеш скапаните 3Д очила в обява, заедно с нова обява за друга стока. И понеже не си си видял обявата, понеже явно не си загрял, че си в мод режим, повтори и нея. Е и това ако не е за бан здраве му кажи - ПОДМИНАЛ 100% уорн, продължава да дублира обяви и след последно предупреждение. Нямаш работа в БУЛФОРУМ. Този акаунт също ще бъде баннат и не те съветвам да правиш трети, защото ще те баннем по ИП. Достатъчно шансове са ти дадени, предостатъчно даже.

 

EDIT: Току що разгледах подробно досието на акаунт adrenaline1 - СЕДЕМ пъти общо е пускана темата за очилата - СЕДЕМ пъти. Както и три пъти пускана обява за часовник Адидас! Къде е гледал колегата, та не те е изгонил досега не знам.

 

EDIT 2:

 

Вижте, уважаеми съфорумци, при какво положение се пита защо е баннат акаунт:

 

68564211.jpg

 

Той нищо от това не е забелязал юзърът... NO COMMENT

Link to comment
Share on other sites

извинявай, но ти явно си малоумен. Темите за очилата бяха трити защото бяха изтекли. Като една тема е от преди 1 месец или там колкото е, я изтривате заради неактивност в тоя раздел ли де да знам закво. и съответно я пускам отново. след като не мога да ъпвам теми по нормален начин и не мога да пускам една тема след като е изтрита (не ви кефи кво продавам ли ?? ) значи една тема като я пусна един път през живота си и край , тя не може да бъде пускана повече , нищо че е изтрита щото е изтекла ? що за глупости говориш - 7 пъти съм я пуснал тая тема , за последните 6(може би 5) ШИБАНИ МЕСЕЦА , не ги пускам тия теми през 3 дена или през 5 дена

 

ти явно си малоумен също защото очевидно ме боли фара че ще ми баннеш ip-то, аз и одеве бях през прокси и сега съм през друго прокси, и другия път ще бъда през трето и не можеш да ми попречиш по какъвто и да е начин ,а тези заплахи ми звучат доста детски, явно мислиш че бана по ip е нещо божествено и то ме кара да не мога дишам и да виждам :)

 

 

П.С. честно , ама ЧЕСТНО, не съм разбрал че съм уорнд или че има някви такива истории , направете си ги да се виждат тези неща защото ако ги пише някъде с дребен текс просто няма как да ги видя. не си следя статуса през 5 минути за да гледам подобни глупости :) пишете там някво лично съобщение или нещо такова , защото въобще не се разбира кво и защо е станало :)

 

П.П.С и не ми обиждай очилата , не са скапани , ти може би си скапан явно щото избиваш комплекси някви тука за власт , но те не са скапани :)

 

айде със здраве

Edited by Adrenaline2
Link to comment
Share on other sites

Темите за очилата бяха трити защото бяха изтекли. Като една тема е от преди 1 месец или там колкото е, я изтривате заради неактивност в тоя раздел ли де да знам закво. и съответно я пускам отново. след като не мога да ъпвам теми по нормален начин и не мога да пускам една тема след като е изтрита (не ви кефи кво продавам ли ?? ) значи една тема като я пусна един път през живота си и край , тя не може да бъде пускана повече , нищо че е изтрита щото е изтекла ?

 

Колко мъка има по тоя свят....

 

Ти прочете ли ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА г-н Тарикат???

 

Хайде да помогна:

 

3. Не е позволено да се създават няколко теми, за един и същ обект на продажба, на покупка или на замяна. Това се наказва с уорн и поставяне под модераторско наблюдение. Правилото дублира вече съществуващо такова от общите правила на форума, но е добавено, заради зачестилите нарушения.

 

И така е от 2004-та насам :laughing:

 

И не - не ми пука какво продаваш, ПРАВИЛАТА важат за всички в този Форум.

 

Стой зад 6 проксита - повечко банани ще раздадем.

Link to comment
Share on other sites

извинявай , но явно наистина си малоумен , как да ти обесня че като е изтрита темата , и съм пуснал друга , то тя не я дублира , защото старата вече я няма. ДОКАТО ИМА СТАРА ТЕМА , НЕ ПУСКАМ НОВАТА! КАТО ИЗТРИЕТЕ СТАРАТА , ТОГАВА Я ПУСКАМ( ЗАЩО ТРИЕТЕ СТАРАТА Е ДРУГ ВЪПРОС). ти ако имаше банан да раздаваш , нямаше да са правиш на бойко борисов тука :) смешна история , явно аз съм единствения проблем , та по невнимание понеже пускам няква тема и вече тряа ме разпнете. така явно се развива форума според теб , със тотален бан на сички :) евалата, ти си най якия пич, така се спира беззаконието в тая даржава. доскиф , чувствай се могъщ.

Link to comment
Share on other sites

Момък, ти верно си кухо парче, извини ме за френския. Темите ти са трити по следните причини:

 

1. Дублират първата

2. Ъпваш ги неправомерно

 

Оригиналната ти тема СИ СТОИ, но е назад по страниците. Сега загряваш ли малко поне? Явно си нямаш никакво понятие от порядките ПОНЕ в този Форум.

Link to comment
Share on other sites

Г-н Елисюмчо пак започна да търси под вола теле.

Няма проблеми да пусна нова тема с една памет господинчо,но ефекта ще е същият.

А относно ЪП-а.

Ако съм искал да ъпвам има толкова хора тук които съвсем резонно могат да ме питат за какво ли не(навярно се досещаш,че могат да го направят поне 100 юзера).

Но както гледаш не го правя,а 30% от ЪП на постовете са такива.

Явно няма с какво друго да се захванеш и си търсиш поле за изява,че доста време беше забравен....

Но на мен не ми пречиш.Отдавна си олекнал с простотиите си,за да ти обръщам внимание.

Edited by nonsan
Link to comment
Share on other sites

А следващия Ви пост може би ще е "Цена на всичко 65 лв." предвидимо е и доста тенденциозно :) Изказвам мнение просто. Преди да започнеш с квалификацииките си направи добре сметката :) Поздрави твой голям фен !!!

Edited by vgz
Link to comment
Share on other sites

Г-н Елисюмчо пак започна да търси под вола теле.

Няма проблеми да пусна нова тема с една памет господинчо,но ефекта ще е същият.

А относно ЪП-а.

Ако съм искал да ъпвам има толкова хора тук които съвсем резонно могат да ме питат за какво ли не(навярно се досещаш,че могат да го направят поне 100 юзера).

Но както гледаш не го правя,а 30% от ЪП на постовете са такива.

Явно няма с какво друго да се захванеш и си търсиш поле за изява,че доста време беше забравен....

Но на мен не ми пречиш.Отдавна си олекнал с простотиите си,за да ти обръщам внимание.

 

 

Ти обаче ми пречиш,затова ще цитирам правилото за ъпване на теми и ще те помоля да ми опишеш кое точно правило спазваш за това си действие:

 

Вдигането на тема може да се осъществи само в случай, че се предлага нова по-атрактивна цена или някакъв бонус към продаваната стока.

 

Или си някакъв VIP?

Link to comment
Share on other sites

Интерсено......

Вдигането на тема може да се осъществи само в случай, че се предлага нова по-атрактивна цена или някакъв бонус към продаваната стока.

 

 

Ако говорим за първият път,е ясно....

Цената е свалена с 5лв по правилата.

 

По горе обясних за малоумници.Дали ще пусна нова тема с нова RAM или ще я добавя в тази тема е все едно,даже и по добре.

Защото ако има въпроси,ще се ЪП-ват 2 теми,не една.

Но и за такива като теб има обяснения:на крива ракета космоса и пречи(имам в предвид вулгарният вариант).

Относно това:

Или си някакъв VIP?

 

Не,не съм,но се стремя да спазвам етиката и нормалните правила.

Ако се прецени,че съм нарушил правилата - има санкции които ще понеса,но тогава драги ми(извинявам се за израза) годподин Елисюмчо,ще ми четеш по правилата темите(които ще са доста)

Не знам колко злоба трябва да има в човек да се захваща с абсолютни простотии.

Живей си спокойно и не прехвърляй толкова негативна енергия,защото се връща.

Послушай ме.......,сам ще го разбереш.........

 

 

 

ЕДИТ:господин мой фен vgz,

А следващия Ви пост може би ще е "Цена на всичко 65 лв." предвидимо е и доста тенденциозно Изказвам мнение просто. Преди да започнеш с квалификацииките си направи добре сметката Поздрави твой голям фен !!!

 

съвсем случайно да си се вгледал в твоите постове:

Според по-горе написаното значи и от теб се получава ЪП като добавяш компоненти.

Добавям:

Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection (Tri-mode 802.11a/b/g) цена 20 лв.

 

Добавям La FONERA+ router - 35 лв.

 

 

Но за да говорим сериозно,тук вече си има доста нагло ЪПване:

Както Ви писах и на PM процесора е договорен в комплект с дъното и рутера. Дори двойно да ми го платиш аз имам уговорка с inherit.hit.bg и държа да си я спазя !!!

Нали си писал на ЛС.

Твоето звучи като:имаш PM.

 

 

Но за да бъде накрая идилията пълна,просто се оля с цената на процесора си.И защо?.....ами да има възможност за ЪП...

Процесора е AM2 Athlon 4200+. Никога нее подлаган на overclock. С оригиналния боксов охладител работи без проблеми !!!

Цената която му търся е 80

То нов е по ефтин......,но смях в залата

 

А защо после орева орталъка,че не можа да купиш 4400 за 50лв?

 

Е....йй,диииииий....,както би казал Андрешко....

 

 

Май правилата са едни за вас,а за другите различни....

 

Интересно защо елисюмчето не го е видял.Бореца за правда.

Май ще излезне истината на един приятел:изяж бобър,спаси дърво.....

Edited by nonsan
Link to comment
Share on other sites

Незнам само аз ли съм притежателя на негативни енергии :laughing: ,ако всеки хвърляше по толкова жлъч колкото ти успя в рамките на 2 поста...евала за което,конкурираш се с онзи неразбралия отгоре.Не ме вълнуват ораторските ти способности отдавна, пуснах си възражението като всеки потребител,пуснах и репорт,оттук-нататак други решават вместо теб.

Link to comment
Share on other sites

Незнам само аз ли съм притежателя на негативни енергии :laughing: ,ако всеки хвърляше по толкова жлъч колкото ти успя в рамките на 2 поста...евала за което,конкурираш се с онзи неразбралия отгоре.Не ме вълнуват ораторските ти способности отдавна, пуснах си възражението като всеки потребител,пуснах и репорт,оттук-нататак други решават вместо теб.

Не те ли е жал за времето, което загуби в писане?

Link to comment
Share on other sites

Незнам само аз ли съм притежателя на негативни енергии ,ако всеки хвърляше по толкова жлъч колкото ти успя в рамките на 2 поста...евала за което,конкурираш се с онзи неразбралия отгоре.Не ме вълнуват ораторските ти способности отдавна, пуснах си възражението като всеки потребител,пуснах и репорт,оттук-нататак други решават вместо теб.

 

Аз лично не виждам злъч от мое име.Просто ми е много интересно....,толкова много теми с реален ЪП,а господинчото иска да си върне,че някой не се е съобразил с него.......

Съжалявам,но не подлежиш на уважение.........

От мен толкова.

Всичко добро.

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=82036

 

Ei brao we brat brao .. prodava6 4anta za laptop... i az imam edna kola za prodan...

 

Do predi nqkolko meseca se 4udih malumni li ste ili na takiwa se praite s tiq ta6ak temi ama ve4e sam ubeden 4e ne e vtoroto !

 

Vreme e moderite da addnat edno prosto pravilo koeto da zabranqwa puskane na temi s ne dostatu4na informaciq( snimka ili link ili kvot 6te da e) ama te si znaqt....ne e nito purviq nito posledniq nedyg na toq razdel...

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

Той обаче е тарикат! В правилата е казано по-атрактивна,не по ниска и човечеца ще си увеличва и намалява:)

Вдигането на тема може да се осъществи само в случай, че се предлага нова по-атрактивна цена или някакъв бонус към продаваната стока.
Link to comment
Share on other sites

Егати и чантата ,тоя си ъпна темата сума си пъти и цената качва......ся ако беше "жив"(шегувам се естествено,много поздрави,не се подвизава последно време насам) моя приятел бат Килеринчо и щеше да му я навре в гъ.а тая пазарска торба с warn,moderated,ban.. и тем подобни атрактивни награди.

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Жив е батко ти килеринчо :) днес го видях да се шляе по "гарата" :)

 

 

ШШШ не знам за батко Ви ама тоя форум заприлича на ей това тук :

 

SNC12275.jpg

 

А тва брато с торбата е бати ракиения магнат xOxOxOXXOox :tongue

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

Ще помоля учтиво аудиторията да прекрати простотиите из темата. Иначе аз ще ги прекратя скоростно. Ако имате някакви реални проблеми, оплаквания и препоръки, дефинирайте ги възпитано и грамотно и ще ги дискутираме.

 

 

ШШШ не знам за батко Ви ама тоя форум заприлича на ей това тук :

 

На теб ти наблюдавам "мъдростите" още от миналата седмица. Ако ти е толкова неприятно в този Форум мога бързо да те отърва от досадата да го посещаваш. И след като лаеш толкова защо така си един от основните "търговци" тука? Някак странно ми се струва. Като не ти харесва - намери си по-добро място, където без пари да си търгуваш стоките. Някъде, където е така по-подредено по твой вкус и по-безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...