Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

^ Сигурно са искали да им ги донесеш до тях към 11.30 вечерта..

 

Ниска култура. Всичко опира до това.

Поне се радвам, че са ме възпитали, и в това отношение съм класи над повечето юзъри тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Май съм пропуснал да отбележа, но вече е вкарана една симпатична емотикона относно теми, които са за затваряне. Може да я ползвате смело:

 

:closed:

 

Изписва се :closed+: без плюса

Link to comment
Share on other sites

Май съм пропуснал да отбележа, но вече е вкарана една симпатична емотикона относно теми, които са за затваряне. Може да я ползвате смело:

 

:closed:

 

Изписва се :closed+: без плюса

 

Т.е. така:

  :closed:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много се извинявам ако въпроса ми не е за тази тема, но не знам къде е по-правилно :) искам да попитам някой знае ли модератора Мидекс кога се прибира.Пише че до края на Август, а вече септември мина а него го няма :) мерси предварително и още веднъж се извинявам ако въпроса ми не е за тук :)

Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам ако въпроса ми не е за тази тема, но не знам къде е по-правилно :) искам да попитам някой знае ли модератора Мидекс кога се прибира.Пише че до края на Август, а вече септември мина а него го няма :) мерси предварително и още веднъж се извинявам ако въпроса ми не е за тук :)

 

ако се вгледаш внимателно, ще забележиш, че поста му е писан на 31 Август, т.е. едва ли под "до края на месеца" е имал предвид Август. По-скоро става въпрос за края на септември.

 

моя грешка. не било 31, а 13 август... в такъв случай наистина де се загуби Мидекс?

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Мидекс често има претоварвания и непредвидени задачи. За да отсъства от Форума със сигурност има основателна причина.

 

EDIT: Свързах се с Пламен, жив и здрав е , ще се появи в началото на другия месец.

Link to comment
Share on other sites

Г-н unix, сериозно ли задаваш този въпрос? Кой акаунт ти бе това поред? Изгонен си от този Форум отдавна по ред причини. Правенето на нови и нови акаунти не променя този факт. Както и спаменето в ICQ и Skype. Разговорите с теб са приключени много отдавна.

Link to comment
Share on other sites

предложение, ето как други си решиха проблемите.

 

Правилата ни се препокриват с тези ? Не виждам какво можем да вземем от тях ?

Link to comment
Share on other sites

Правилата ни се препокриват с тези ? Не виждам какво можем да вземем от тях ?

наистина ли не си обърнал внимание от коя година е въпросното предложение, или просто ми се е сторило?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=83219

колко ъпа ще има още ??? 13 ако така върви, то добре че не са повече иначе направо за гинес :confused

дори нарушава и правилото за продажба с комерсиална цел.Не ми се вярва да си е купил 30 памети за лична употреба :confused

Edited by mrdds
Link to comment
Share on other sites

Не че се оплаквам, но мисля че напоследък модераторския контрол е намалял.Никой не мести теми в "приключени сделки", пускат се теми, формулирани по най-безумния начин и всякакви такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Не че се оплаквам, но мисля че напоследък модераторския контрол е намалял.Никой не мести теми в "приключени сделки", пускат се теми, формулирани по най-безумния начин и всякакви такива неща.

 

Като не ти харесва - намери си по-добро място, където без пари да си търгуваш стоките. Някъде, където е така по-подредено по твой вкус и по-безплатно.
Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=83619

 

Теми в които няма почти никаква информация, като тази трябва да се трият директно.

Толкова ли не може една снимка с гсм-а и да пише модела:confused

 

Естествено отдолу се почва:

Ама той еди кой си ли е или от другия модел?

То има и евтини има и скъпи, ти от кои продаваш?

Има ли го в тоя каталог?

Няма го.

Дай снимки.

Който иска да ми пише ЛС.

Имаш ЛС.

 

и тн много безсмислени ъпове...

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Не че се оплаквам, но мисля че напоследък модераторския контрол е намалял.Никой не мести теми в "приключени сделки", пускат се теми, формулирани по най-безумния начин и всякакви такива неща.

 

Намираме се в моментно изоставане, тъй като Мидекс все още не е на линия, а аз съм силно зает с други задачи. За момента се действа предимно по репорти. Всичко си е под контрол, просто се движи с няколко страници закъснение. Положението е временно и всичко ще си дойде на мястото, спокойно.

 

----------------------

 

Онзи "осторумният" по-нагоре при следващо "остроумие" ще получи директно месец почивка. Гледам си води селективен архив - да не се чуди после и да не каже, че не е предупреден.

Link to comment
Share on other sites

Намираме се в моментно изоставане, тъй като Мидекс все още не е на линия, а аз съм силно зает с други задачи. За момента се действа предимно по репорти. Всичко си е под контрол, просто се движи с няколко страници закъснение. Положението е временно и всичко ще си дойде на мястото, спокойно.

 

----------------------

 

Онзи "осторумният" по-нагоре при следващо "остроумие" ще получи директно месец почивка. Гледам си води селективен архив - да не се чуди после и да не каже, че не е предупреден.

 

 

edit:

 

писах писах и накрая реших че не си струва при условие че нямаме равни права тук а нещата е ясно че вече не са на ниво правила.

Edited by lithrone_s
Link to comment
Share on other sites

Нещата винаги са били на ниво Правила и ще си бъдат там. Това че ти не си чел Правилата на Булфорум е друга тема. Отделно гледайки досието ти ми е пределно ясна картинката. И ти много добре знаеш това - няма какво да го описвам тук публично - знаеш си какво съдържа. По принцип би трябвало да те няма тук ако спазваме Правилата - ако ти е позната точка 25, примерно. Обясних ти вече, че след като ти е толкова неприятно тук си свободен да напуснеш. Никой не те държи насила. Ако обаче продължаваш с глупостите си да се правиш на интересен ще напуснеш принудително. Не защото аз съм някакъв, а ти си друг, а защото такива са Правилата. За целта погледни точка 1 и 2 и след това веднага зачети точки 29 и 30.

 

Тази тема е създадена за конструктивни предложения от страна на юзъри, съобщения от тяхна страна относно проблеми, некоректни потребители, нарушения и прочее.

 

------------------------------

 

За информация на останалите Търговският раздел вече е прегледан и модериран основно up to date.

Link to comment
Share on other sites

Моля, някой от модераторите да ми обясни , защо е затворена тази тема :Продавам SDRAM 256MB PC133 CL3 ?

Нито съм уведомен , нито съм писал , че е за затваряне!

Кажете какъв е проблема, ако има такъв , а не тихомълком да я затваряте!

 

Поздрави!

Edited by CecoR
Link to comment
Share on other sites

В ИПБ в админ панела, в менюто за сетване пермишъните на групите, в пост пермишън има опция Can open/close own topics? Ако се разреши на потребителите да я ползват те сами ще си затварят топиците за продажба. При това положение ще е значително по лесно на модераторите да прехвърлят всички затворени топици в "Приключени сделки"

Link to comment
Share on other sites

Добре де нарушил съм правило 13.Грешката е моя не съм го погледнал.

Нямам идея това което съм го написал че има ЛС за непозволен ъп ли се тълкува 30 минути след поста?

Трябваше да напиша:''ок запазвам ти го свържи се с мен да се разберем'' и щеше да е по правилата ли?

Edited by Dumpeg
Link to comment
Share on other sites

Добре де нарушил съм правило 13.Грешката е моя не съм го погледнал.

 

Трябваше да напиша:''ок запазвам ти го свържи се с мен да се разберем'' и щеше да е по правилата ли?

 

 

Правилно си схванал нещата, другият коментар е излишен. :rolleyes: :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...