Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не е заради онези очила с мартениците, защото не е писал че са имитация, макар и на всеки да е ясно като ги види. Интересното е, че и другият му профил /Swype/ е баннат, а третият му /N-series/ не е баннат, но не го ползва

Link to comment
Share on other sites

kennyg, благодаря за включването. Предполагам, че причината е множеството профили, но очаквах някой от модераторите да даде информация. Не виждам какво толкова има да се крие.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Здравейте, в тази тема:
 

Хард диска е без забележка просто изгоря дъното на лаптопа.

 

Seagate Momentus 5400.4 ST9250827AS 250GB 5400 RPM 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 2.5"

 

Цена: 50 лв.

 

 

 

Аз написах мнението си в темата, но исках да допълня че това за мен :

Харда го бях взел аз, но го върнах поради тези причини.

20140928_141641.jpg

 
Въобще не е : БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКА, и че продавача не дава реална и коректна информация за продукта който продава.
Link to comment
Share on other sites

Колегата е писал че харда имал само 2 лоши сектора?!! Явно не е догледал че първо харда има 15 релокейтнати  сектора , след това два лоши и 2 който чакат да станат такива(слаби сектори) и здравето затова му е на 82% . Ако това е хард без забележки здраве му кажете!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@inherit.hit.bg, да не се заяждам в темата:

Това с антиките взе да става досадно. Чиста спекулация, която позволява да държите някакви намерени до кофата за боклук машини на безумни цени и да сваляте от тях дълго, само и само да седи на първа страница, докато капне някой лев? Колко реално може да му вземеш? 10-15 лв... Максимум. Лично не бих толерирал такова ценообразуване - това, че стоката не се продава в момента не значи, че струва нещо... Реално тук няма нищо уникално. Пусни 286, 386 или някой лачен 486, и Пентиум Про е също нещо интересно, някое рядко АМД или о, чудо: NextGen! Но това.... Пентиум на 60, полуработещ? 60 лв? Левче на мегахерц ли е ценообразуването? Сериозно? Поне да беше от онези сбърканите, и аз бих искал да имам такъв, що да не си платя за мерака, само не разбрах тук какво струва толкова пари... Правилата имат нужда от малко изясняване кое колко може да струва или първа страница ще се зарине от такива обяви.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с колегата. Много се продават антики на измислено завишени цени. Е*ати златните дъна, къртят мифки лепят плочки. Нормално ли е дъно с478 с цена над 40 лева. За 40 лева трябва да е дъно + видео карта агп + поне 512мб рам + процесор.... че да не кажа и кутия с захранване. А за още по-старите неща направо нямам какво да кажа. И как за тези цени 40~60 лева за "антики" се намират дъно с процесор с775 че и двуядрени. Вземал съм за 60 лева дъно + 2гб рам + двуядрен процесор.... както ам2 така и 775 сокети.

Моля модераторите помислете как да се формулират нещата и как да се ограничи преоценяването на боклуци.... не случайно не е в кавички думата боклуци.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@inherit.hit.bg, да не се заяждам в темата:

Това с антиките взе да става досадно. Чиста спекулация, която позволява да държите някакви намерени до кофата за боклук машини на безумни цени и да сваляте от тях дълго, само и само да седи на първа страница, докато капне някой лев? Колко реално може да му вземеш? 10-15 лв... Максимум. Лично не бих толерирал такова ценообразуване - това, че стоката не се продава в момента не значи, че струва нещо... Реално тук няма нищо уникално. Пусни 286, 386 или някой лачен 486, и Пентиум Про е също нещо интересно, някое рядко АМД или о, чудо: NextGen! Но това.... Пентиум на 60, полуработещ? 60 лв? Левче на мегахерц ли е ценообразуването? Сериозно? Поне да беше от онези сбърканите, и аз бих искал да имам такъв, що да не си платя за мерака, само не разбрах тук какво струва толкова пари... Правилата имат нужда от малко изясняване кое колко може да струва или първа страница ще се зарине от такива обяви.

 

 

+1 даже незнам от къде ги намира тия всичките антики  боклуци.....

макар че го прави от както се помня в тоя форум 

Link to comment
Share on other sites

Siemens Nixdorf се продаде за 40 лв + човекът даде още 17-18 лв за куриерски разходи. Благодаря ви за интереса.

Edited by inherit.hit.bg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Продавам железни джанти 14" 4х100 ЕТ 49 с зимни гуми в перфектно състояние. Гумите са DEBICA FRIGO 175/65/14.

4 броя.

 

Цена 200 лв комплект.

0898 367735

Пловдив

 

 

 

Перфектни са за БОСТАНА!!!! Зимни гуми карани 8 години ?!?!?!?!?! ДОТ5506! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички колеги сега не е добре да разплачеш дете съгласен съм и искам да попитам колегата бат Ицо имали интерес към тая патка че нещо не виждам да го е написал или го е написал на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Вероятно защото посещавам форума за забавление, а не за препитание. Но иначе си прав. Коментара ми трябваше да е тук, а не в темата. Предвид разликата от няколко минути от предния пост, не мисля, че съм успял да я повдигна в ущърб на останалите на които живота ви зависи от този раздел. Извинявам се. Но вече така се получи с този раздел, че човек го е срам да предложи нещо непотребно му, а за друг потребно... 

Link to comment
Share on other sites

Кой за какво го посещава този форум си е право на личен избор но си има правила те са за това създадени да се спазват. За забавлението ок има според мен други места по добри но щом твоето е тук за мен е жалко. С препитанието не съм съгласен защото се предлагат стоки за лична употреба а не в големи количества с цел печалба това че ще вземеш лев два или 5 ако е препитание за теб добре ти явно си баровец и си хвърляш не нужните неща в боклука.

Edited by best.deals.bg
Link to comment
Share on other sites

С този подпис, с този ник.... И като ще правиш на другите забележки за спазване на Правилата на форума  да вземеш и ти да ги прочетеш и спазваш, особено в тази им част:

 

 

 

 

Сигнатури (Подписи)


27. Ограничението за ползване на сигнатури е 100 пиксела по височина и достатъчно по ширина за да не разпъва страницата хоризонтално при разделителна способност от 800x600. Размерът 100 пиксела не включва допълнителен текст. Ако искате и текст и картинка тогава във всички случаи картинката трябва да е по-малка от 100 пиксела и текстът да е с обем, който в комбинация с картинката да не надхвърля 100-те пиксела ако сигнатурата е съставена само от една картинка. На неизпълнилите това правило сигнатурите ще се изтриват без предупреждение. При връщане на сигнатурата ще се налагат по-сериозни наказания. Все пак форумите са за дискусии, не за показ на картинки и текст под всеки пост. За тази цел има други полета, в които можете да пишете за вашите интереси, които се показват в страниците за всеки отделен потребител.
Подписи с фалшиви и подвеждащи линкове, водещи директно до ID-то на потребителя, участващ в някаква онлайн игра с награди или трупане на точки, ще бъдат изтривани без предупреждение. При връщане на такъв подпис се налагат наказания по усмотрение на конкретния модератор.
(Настоящото правило за подвеждащите линкове важи с пълна сила както за нови теми, така и за пуснати мнения в друга тема).
Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=131682&do=findComment&comment=1495658152Ти с този спектрален анализатор шегуваш ли се? Въобще в час ли си с предлагането на спектрални анализатори на светлинни години пред този и с пъти по ниска цена, да не говорим за теглото им от 400 грама :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...