Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Не, не, нормално е да е се изтрият коментарите, все пак си бяха чист спам както и да е погледне. Не съм от вчера във форума и знам, че не се толерират тези неща. 

Не знам вие как намирате темата и идеята, но аз се смях със сълзи като го прочетох това, не ми се беше случвало от поне 10 години. 

Вероятно хората имат различни представи за подарък за деня на жената и затова се получават тези недоразумения. За един е нормално, за мен е повече от абсурдно и е на границата с подигравка с обекта, на който ще се подари. Даже си помислих първоначално, че авторът на темата се бъзика. Ама не, не би, истина било. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е аз си имах повод за такъв подарък,но не сметнах за нужно да обяснявам защо се спрях на такъв артикул.

Към розовата колонка подарих ваучер за латино танци понеже половинката ми от доста време искаше да

се запише в един такъв курс.Всъщност тя е с мен понеже винаги казва,че никога не спирам да я изненадвам :)).

Които ме е виждал сигурно няма да повярва,но за да я впечатля аз уших един гоблен понеже тя е фен на това

изкуство и беше смаяна как мъж (бивш щангист) може да направи това за нея.

Подарих и гоблена Св. Илия и от тогава сме заедно.

Правил съм и други нестандартни подаръци,но е жалко ако за повечето хора това се вижда странно.

За миналият 8-ми март и подарих скок с бънджи и тя беше впечатлена.

Все пак нека не забравяме,че именно чудаците движат света.

Мислех да дам идея и на други хора като мен,но щом повечето от вас искат нека си стоят в сивото ежедневие.

Лично за себе си не мисля,че съм направил нещо абсурдно.

Link to comment
Share on other sites

Спрете се, аз изтрих коментарите=глупостите, спестил съм заслужени наказания. Тук не е раздел за хумор и сатира. Нито продавачът ви дължи обяснение защо продава това, което продава, нито вие имате право да му се подигравате. Ако искате да остроумничите - има си място за това във Форума. Правете го там. 

Link to comment
Share on other sites

Виж, ще бъде добре да не си позволяваш да ме наричаш глупак! 

Като ти е толкова на сърце, налагай "заслужени наказания", банове, каквото решиш.

Аз съм в този форум от поне 10 години, явно е време да се отстъпи място да новата чета продавалци. 

Нямам никакво намерение да "остоумнича", обявата беше подигравка, ако за теб не е - предполагам е активна още - купи го ти! 

Link to comment
Share on other sites

Според мен обявата си е обява...такава каквато я иска авторът и.А който не я харесва...ми да я поднине...к'во само си чешете езиците!!!

Link to comment
Share on other sites

vkirov,

не се взимай толкова на сериозно.Това е меродавно за политиците.....

И аз, предполагам и други юзери имаме чувство за хумор.Посмях се и какво от това....?

Защо мислиш,че ти ще движиш света,а не другите с ДРУГОТО мислене...?

...повод за моите размишления са не това,че се правиш на интересен,оригинален и всички трябва да се съгласят с теб,а следващото което е:

 

аз изтрих коментарите=глупостите

и послесловието ти:

 

Виж, ще бъде добре да не си позволяваш да ме наричаш глупак!

едно е коментар-глупост,друго е ГЛУПАК!!!

..нима ти не си правил глупави коментари..- не тук,в живота???

...нима в темата да нямаше глупости???

 

Аз лично следих цялата тема и никой тук от другите не се е разпознал като "ГЛУПАК"...освен ти....!!!!

...предполагам знаеш думата ФОРУМ...

....предполагам виждаш колко други са харесали и коментират твоето мислене!

....предполагам,че 3-ма души не сте  множко за форума..(оставили коментар по случая)

.....от 2007 година до 2014 не са 10години (или аз не мога да смятам)

......никога не коментирай човек който не познаваш!...в живота всичко се връща!

 

tango

е един чудесен човек,независимо какво продава...за мен това не е измерение за личностни характеристики...да оставим преценката на Личен Състав или сега модерното Човешки Ресурси!!!!

Link to comment
Share on other sites

nonsan, аз всъщност не разбирам ти как се вписваш в спора? 

 

Все пак ще си направя труда да ти отговоря:

...предполагам знаеш думата ФОРУМ... - да знам, затова си позволих коментар под обявата. Понеже е форум, не дъска за обяви. 

....предполагам виждаш колко други са харесали и коментират твоето мислене! - това изобщо не ме интересува. 

....предполагам,че 3-ма души не сте  множко за форума..(оставили коментар по случая) - същото като горното!

.....от 2007 година до 2014 не са 10години (или аз не мога да смятам) - ами добре, седем са явно. Не си ги броя. И какво следва от това?

......никога не коментирай човек който не познаваш!...в живота всичко се връща! - Напротив! Ако става дума за автора на темата - познавам го! 

не се взимай толкова на сериозно - това е лично мой избор! 

 

Сега ще си позволя да напиша и друго, понеже явно се обсъжда личността ми. 

Откакто съм в този форум /не 10, ами 7 години явно/ - никога, никога и пак казвам - никога не съм излъгал никой и с нищо. 

За сметка на това - от всичките ми покупки от раздел Продава, 90% от нещата, които са ми пробутали, са били боклуци и е използвана един или друг вид измама. 

Купувал съм телефон - продавачът спести да каже, че слушалката работи отвреме навреме. 

Купувал съм лаптоп - в обявата перфектен - реално - с диск с bad сектори.

Купувал съм акумулатор - в обявата - в отлично състояние - реално - издъхна на следващия ден и замина в кофата. 

Купувал съм части разни, разкарваха ме цял ден, за да се окаже, че нещата нямат нищо общо с обявата .... 

и така нататък и така нататък. 

С това искам да кажа, че кой е по-полезен за форума е избор на модераторите разбира се, не на коментиращи потребители, 

но вероятно има много повече проблеми във форума, отколкото да се слагат нарицателни и определения на изказванията на потребители. 

Повече отношение по този въпрос няма да взема, кой както е решил да ме наказва. 

Link to comment
Share on other sites

Добре,предлагам да спрем вече с тези глупости и да не обръщаме форума на детска градина,

където някои се прави на сърдит,а друг харесал някоя тема и се смял от сърце.

Повода за този спор беше моя тема и мисля,че е редно аз да сложа край на всички тези глупости.

vkirov - какво значение има,кои от кога е в този форум?Дали си нов или стар потребител,реда и

правилата трябва да се спазват от всички.

Нека спрем до тук и да уважаваме труда на хората,които се грижат за сайта.

Link to comment
Share on other sites

Добре,предлагам да спрем вече с тези глупости и да не обръщаме форума на детска градина,

където някои се прави на сърдит,а друг харесал някоя тема и се смял от сърце.

Повода за този спор беше моя тема и мисля,че е редно аз да сложа край на всички тези глупости.

vkirov - какво значение има,кои от кога е в този форум?Дали си нов или стар потребител,реда и

правилата трябва да се спазват от всички.

Нека спрем до тук и да уважаваме труда на хората,които се грижат за сайта.

 

Абсолютно съм съгласен с колегата, аз също го познавам и мога да кажа че е много точен човек, форума не е място за избиване на комплекси, всички сме били прецаквани поне веднъж, но за това сме си виновни ние, че не тестваме това което купуваме на място.

А относно обявата, и аз бих купил на жена ми такава, понеже взе моята която е по-голяма и кафява на работата си да слуша музика. 

Нищо странно не виждам в обявата.

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако не беше тооолкова розаво и имаше таймер да се самоизключва - аз бих си го взел, че моето се случва да остане цяла нощ да работи :)
Не, честно, тази тема я задръстихте с глупости - и аз с вас току-що. Обява като обява. Когато попаднах на не ми направи впечатление хумористичен елемент вътре, знам ли може да съм "опериран", но какво толкова се впрегнахте...

Link to comment
Share on other sites

 Добре де като сте заключели темата как да добавя цената която съм забравил неумишлено понеже в сайтовете за продажба се въвежда в друга графа?

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=128406

 

Имаш няколко възможности (неволно даже си използвал една от тях):

 

- пускаш си нова тема с цена

- питаш в тази тема как да постъпиш

- пускаш ЛС до съфорумец с повече стаж, като го питаш как се постъпва в такъв случай

- питаш модератор

- пускаш рапорт

- пускаш тема за продажба на друг продукт, като в същата тема на втора позиция добавяш и продукта от заключената тема

- и др. подобни

Link to comment
Share on other sites

Виж, ще бъде добре да не си позволяваш да ме наричаш глупак! 

Като ти е толкова на сърце, налагай "заслужени наказания", банове, каквото решиш.

Аз съм в този форум от поне 10 години, явно е време да се отстъпи място да новата чета продавалци. 

Нямам никакво намерение да "остоумнича", обявата беше подигравка, ако за теб не е - предполагам е активна още - купи го ти! 

 

Лично аз не съм забелязал някъде някого  да наричам нещо. Всъщност никой не забелязва, вероятно защото не се е случило....

 

Какво е добре или зле преценявам сам за себе си. 

 

Обявата не е подигравка, а е нормална обява за продажба. С нищо не нарушава Правилата. Личното ти мнение не ме интересува.

 

да знам, затова си позволих коментар под обявата. Понеже е форум, не дъска за обяви. 

 

Тук много силно си се объркал. Явно за седем години не си прочел Правилата на Търговския раздел. Добре е да го направиш.

 

11. Могат да бъдат продавани и купувани всякакви стоки и услуги, стига тези стоки и услуги да не са в разрез със законите които се прилагат в България към този момент. Коментари по отношение качество и продаваемост на стоката/услугата ще бъдат наказвани с 'уорн' ! Имайте предвид, че безсмислените шеги/постове в раздела са крайно нежелателни!

 

 

това изобщо не ме интересува. 

 

същото като горното!

 

Интересно защо си решил че другите ги интересува какво теб те интересува. Форумът и Търговският раздел имат Правила, които е необходимо да се спазват. Това е важното нещо, което ни интересува. 

Link to comment
Share on other sites

c5421276e3e818af.jpg

 

Това е въпросният Атанас Узунов 0897586799. Преди няколко месеца диска, който трябваше да ремонтира беше пуснат в продавалник за продажба. На въпроса какво се случва, отговора беше, че го е взел само, за да свали електрониката, но се оказало, че не е същата партида. 

Ако някой има информация за местонахождението на въпросният индивид моля да пише тук или на л.с. На хард диска на моя приятел има важна за него информация и се надявам да си го получи. 

П.С. Ако проверите номера в google.bg ще видите в колко още форума и сайтове за търговия се подвизава.

Здравей Митко .    аз можеше да ти донеса хардиска на Авксентий велешки 56 в МОСТ ..   но впредвид че съм взел даден предмет от даден човек .  аз н емога да го вурна на някой друг случаен . и да казвам случаен защото ти с този пост ме обеси на бесилката .  (харда бил се продава  в продавалник ) харда бил изчезнал . и така на татак.   НЕ харда е тук и при мен в момента прилагам серийните номера с цел спекулация на по късен етап.   с/н WXH0AA9M8384.

ДОВЕЧЕРА ЩЕ НАПРАВЯ И ЯСНА СНИМКА НА ХРДДИСКА.   

 

 
Link to comment
Share on other sites

Midex,

 за мен,този човек е абсолютно некоректен.Не е проблема за някакви си пари,а идеята,че нито си вдигна телефона,нито писа а и да те притесняват допълнително от Еконт - това е жива гавра...

И то цяла седмица....

Коректно изчаках 2 дни преди да му пиша.Всеки може да има проблем-дали финансов,дали здравословен,може и да отсъства от града...Всеки може да не си вдигне телефона един ден,но цяла седмица...Телефонът звъни....съобщенията са приети...

Без значение е за мен дали ще е под МОД или БАН,но идеята е че не виждам никакъв смисъл какво ще му е мнението...да те и на осъдените на смърт дават последна дума...

Важното е да се разбере от хората,че с този тип има проблем...другото не е чак толкова важно!

.... сега се сещам,че преди 2месеца купих 5процесора за различни сокети да имам за тестове от него.

...ще взема да тествам тези за които имам дъна,да не би пък да вземат да работят :punk

nonsan здравей пратих ти 10 лева  . за разходите по транспорта на харддиска .  както вече ти обясних на лично  че клиента се отказа от харддиска . той беше уведомен за проблемите които  се случиха в последствие и си заплати сумата от 10 лева която ти пратих . 

по въпроса с процесорите Работят ли ???? 

Link to comment
Share on other sites

c5421276e3e818af.jpg

 

Това е въпросният Атанас Узунов 0897586799. Преди няколко месеца диска, който трябваше да ремонтира беше пуснат в продавалник за продажба. На въпроса какво се случва, отговора беше, че го е взел само, за да свали електрониката, но се оказало, че не е същата партида. 

Ако някой има информация за местонахождението на въпросният индивид моля да пише тук или на л.с. На хард диска на моя приятел има важна за него информация и се надявам да си го получи. 

П.С. Ако проверите номера в google.bg ще видите в колко още форума и сайтове за търговия се подвизава.

b5a48827dcfa1bd0.jpg

Link to comment
Share on other sites

до колегата SVDIABLO

 

Здравей Митко .    аз можеше да ти донеса хардиска на Авксентий велешки 56 в МОСТ ..   но впредвид че съм взел даден предмет от даден човек .  аз н емога да го вурна на някой друг случаен . и да казвам случаен защото ти с този пост ме обеси на бесилката .  (харда бил се продава  в продавалник ) харда бил изчезнал . и така на татак.   НЕ харда е тук и при мен в момента прилагам серийните номера с цел спекулация на по късен етап.   с/н WXH0AA9M8384.

ДОВЕЧЕРА ЩЕ НАПРАВЯ И ЯСНА СНИМКА НА ХРДДИСКА.   

Link to comment
Share on other sites

 

nonsan здравей пратих ти 10 лева  . за разходите по транспорта на харддиска .  както вече ти обясних на лично  че клиента се отказа от харддиска . той беше уведомен за проблемите които  се случиха в последствие и си заплати сумата от 10 лева която ти пратих .

Къде ги прати,защото ги няма...

Link to comment
Share on other sites

Относно ония nonsan

 

Първия път се сдържах, но...

може ли да се заяжда с човека за глупости. 

Ctrl+C, Ctrl+V---> отне ми 1 секунда да разбера точно какво се продава.

Видях снимки, спецификация, всичко.

Колко му отне на него да се заяжда?

и кой всъщност е автора на "излишните ъпове" досега?

Възможно ли е един потребител да казва на друг какво и как се прави или това е функцията на модераторите?

Link to comment
Share on other sites

...ония,тия,тоя - все тази.

Нищо лично но ако в самото заглавие даже пише една дума в повече(за компютър),а не:

..изобщо няма и да влизам в темата,камо ли да се ровя,търся и т.н.

В други теми на автора и снимки има ако трябва да покажем нещо по-скъпичко!!!

И вместо да се каже:в бързината съм пропуснал или нещо подобно,се почва търсене на вина в другият!

Link to comment
Share on other sites

Нема страшно,  nonsan заминава за Англия да се труди там. Съвсем скоро ще се отървете от него и неговите 1236 модула рам, 380 хард диска, 49 лаптопа и още едно ремарке чарколяци, които са му за лично ползване.

 

В тоя форум винаги е имало наши и ваши. Някои могат да продават по един вагон електроника за лично ползване, а на други им затварят темите, че продавали 100 кила картофи.. 

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

....еххх,защо хората са толкова жалки - всеки съди сам по себе си!

Лошо е да завиждащ ...- тези хора нищо не постигат в живота.За тях е кофти,че канчето на другият е пълно....

...някои отиват да работят - някои да си харчат парите...За Англия говоря...де!

Подценил си ме...над 3000 модула РАМ,над 800 харда,лаптопи над 400 съм продал....и тези милиони изкарани от тук ще харча!!!

И не се срамувам....Имам 2заведения и там работя...ГОРДЕЯ се...С ремонт на лаптопи се занимавам-Гордея се!

Работя по 20часа-Гордея се!

Доставил съм на 90% от клиентите си от Пловдив до място удобно за тях поръчан артикул - Гордея се!

...и когато на един не свириш по гайдата му,или не му изпълниш прищявките,или не му угодиш за цена...няма как....лош ще си!

..пошло,много пошло!

Нищо..манталитет!

И с този манталитет...претенции!!!!

Бедни хора,но с душа има милиони,но бедни по душа са милиарди!

 

...и не се притеснявай толкова за мен...скоро ще се върна с един ТИР чарколяци!

 

Link to comment
Share on other sites

nonsan, радвам се за теб и аз, честно, хубаво е че има работещи хора и не ги мързи - жалко, че и те не успяват та искат да бягат, това е друга тема.

Но и аз съм съгласен, че си легално изключение във форума. От доста време съм тук, наблюдавам, и наистина има леко двоен стандарт. Да, форума е направен да продажба на лични вещи и често се виждат хора, които всякак се опитват да заобиколят това. И някой го правят някак, други го отнасят. Още не знам на какъв принцип. Някой продадоха по 20-30 та и повече лаптопа, ножчета, апаратчета и т.н., та и гаранции дават - е, няма как да са лични вещи, чисто и просто бизнес, ако реша да си купя и фирмата ще науча (а и повечето купували тук знаят къде имат магазин/офис). И ти си в този кюп. И за тях проблеми няма. Не е лошо, не казвам това. Обаче вярно някой преварил ракийката, изкарал мед от кошерите или му дошли повече картофите - решил да продаде 10-20 кила, и ... балтията през врата. Та за това предполагам jijane е прав(а) - стандарта е двоен. И за да е ясно - четем допълнение към правило Някое Си:

 

Право на модераторите е да определят дали в конкретен случай става дума за масова продажба, както и дали умишлено не се заобикалят правилата с включване на повече бройки в позициите, определени от точка 12Б.

 

И приключваме спора, 'щото няма смисъл...

 

Успех в Англия, емиграцията не е приятно нещо, дано е за добро :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...