Jump to content
BulForum.com

Двд записвачка DVD RW SATA 2 бр.


Recommended Posts

1. LITEON iHAS 124-19 B  10 лв.

 

2. LG GH22ls30                 10 лв.

 

и двете са с черни лицеви панели, свалени са от работещи компютри  и са били по-скоро за пълнеж на кутиите така, че не са ползвани много.

 

Давам един ден а проба защото нямам дискове за запис за да ги пробвам, при четене няма никакви проблеми.

 

При интерес в темата или на лично.

Link to comment
Share on other sites

Вземам 1. LITEON iHAS 124-19 B  10 лв.

На ЛС имаш тел. за връзка.

Пратил си ЛС с телефон, ама на мен ;) . Я вземи прати на продавача.

Link to comment
Share on other sites

tonybadams, on 10 Jan 2015 - 18:20, said:

аз първи ви писах

и какво стана много бързате за бърза печалба !

Тук всички сме прекарани. Този явно е некоректен.

Link to comment
Share on other sites

mikikunc е некоректен.Внимаваите при следващите му обяви!

Направих си труда да отговоря на всички които са ми писали на лично.

Както написах НА ВСИЧКИ НА ЛИЧНО и в темата не успях да вляза във форума за да затворя темата по лични причини, които не засягат никой от вас.

Записвачките се продадоха на следващата сутрин, когато аз вече не бях в града и продажбата се извърши от съпругата ми която не влиза тук. На човек, който няма нищо общо с този форум така, че реда на записване няма значение.

Относно бързата печалба по начина по, който всички се засилиха да купуват няма да коментирам за кого е печалбата в случая и цените на които обикновенно продавам.

И последно това че някой е пуснал обява тук, не значи че е задължително нещата да се продадат тук.

 

Относно коректност смятам, че правото да я коментират имат хората които са пазарували от мен или аз от тях, останалото са събирачи на брой постове по форумите.

С това коментарите ми по темата приключват.

Link to comment
Share on other sites

Цитирам първия пост:

 

mikikunc, on 07 Jan 2015 - 19:53, said:mikikunc, on 07 Jan 2015 - 19:53, said:

1. LITEON iHAS 124-19 B  10 лв.

 

2. LG GH22ls30                 10 лв.

 

и двете са с черни лицеви панели, свалени са от работещи компютри  и са били по-скоро за пълнеж на кутиите така, че не са ползвани много.

 

Давам един ден а проба защото нямам дискове за запис за да ги пробвам, при четене няма никакви проблеми.

 

При интерес в темата или на лично.

Потърсих инфо за моделите и понеже наистина имах интерес - писах в темата около 40 минути след публикуването й.

Личният ти живот никак не ме интересува. Също така, никой не може да те задължи да търгуваш само тук. Погледнато отстрани обаче, думите ти звучат някак несериозно, а ако ги отнеса към себе си - даже и обидно. Не съм търгувал с теб, но в бъдеще дори нещо, което продаваш ми харесва и ми е необходимо, ще се замисля дали пък случайно съпругата ти не го е продала междувременно.

 

Бъди жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...