Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

а бе, и на мен много познат фейс (от сериала) ми се стори ... ама аз не съм толкова наблюдателен като вас :P

иначе кой е 6-ия човек?! аз до сега преброих 5 - доктора, кейт, хюго, корейката и саид. :unsure:

Джинчо, нали жена му отиде до гроба му заедно с дибелия...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

И ся к'во се оказва? Тия на кораба казват, че постановката със самолета е дело на Бен, а Бен казва, че е постанаовка на Уидмор. Доволно! :blink: Където и да е истината опреедлено такава постановка не е лесна. И този остров е наистина много специален щом го къткат и пазят така. Оцелелите от полет 815 са само пионки намесили се неочаквано в една голяма игра! :)

Link to comment
Share on other sites

И ся к'во се оказва? Тия на кораба казват, че постановката със самолета е дело на Бен, а Бен казва, че е постанаовка на Уидмор. Доволно! :blink: Където и да е истината опреедлено такава постановка не е лесна. И този остров е наистина много специален щом го къткат и пазят така. Оцелелите от полет 815 са само пионки намесили се неочаквано в една голяма игра! :)

 

брато никои никога не е твърдял че постановката е от Бен... дори и на кораба знаят че е Уидмор ;)

 

сега 32 дена пауза ;(

 

гадно

 

иначе отказвам да коментирам епизодите... прекалено са лични, мисля че всеки трябва да ги разбира така както той чувства.

Link to comment
Share on other sites

брато никои никога не е твърдял че постановката е от Бен... дори и на кораба знаят че е Уидмор ;)

 

сега 32 дена пауза ;(

 

гадно

 

иначе отказвам да коментирам епизодите... прекалено са лични, мисля че всеки трябва да ги разбира така както той чувства.

Хмммм, странно. Аз разбрах, че някой твърдеше, че Бен е зад постановката, за да не се търси самолета, за да не се намери острова. И каква е ся тази 32 дневна пауза?! Тия ненормални ли са?! Малко ли чакахме?! :sayjin А и т'ва с личното не го зацепих. :blink:

Link to comment
Share on other sites

:D

имам предвид че всеки трябва да разбира сериала по свой собствен начин...

а тия 31 дни вече пауза бяха казани точно преди началото на 4ти сезон...

ся ше чекаме пак

 

между другото има един страхотен билборд на Васил Априлов посока София след ОМВ :)

Сезон 4 по АХН страшен е

Link to comment
Share on other sites

New episodes return

thursday april 24th 10/9c!

 

Ne stiga 4e cqla godina 4akahme za noviq sezon, posle sedmica za sedmica 4akahme za vseki epizod, ami sega 6te mi pravqt ednomese4ni pauzi. Teq ot ABC ne sa hora!

Link to comment
Share on other sites

New episodes return

thursday april 24th 10/9c!

 

Ne stiga 4e cqla godina 4akahme za noviq sezon, posle sedmica za sedmica 4akahme za vseki epizod, ami sega 6te mi pravqt ednomese4ni pauzi. Teq ot ABC ne sa hora!

луди са нали

и накрая пак нищо няма да се разбере :wacko:

за какво ли голедам още този сериал :tongue

Link to comment
Share on other sites

thursday april 24th 10/9c!

Извинявам се за офтопика, но от бая време се чудя какво означава 10/9c ?

Сигурен съм , че е някакво просто обяснение.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Niamam tarpenie da se pribera i da si drapna noviq epizod!

Аааа съвсем бях забравил. Мерси за подсещането! :)

Не искам да дразня ама аз вече си го свалям. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа съвсем бях забравил. Мерси за подсещането! :)

Не искам да дразня ама аз вече си го свалям. :lol:

:cry

4 hours to go!

Link to comment
Share on other sites

ТОТАЛНО ДЕБИЛСКО ИЗПЪЛНЕНИЕ

 

Как може толкова малко мисловна дейност да протича през главата ти! Ей затова избягвам по принцип да чета темата! Все ще се намери някой умник да съсипе удоволствието на тези, които още не са гледали серията. То па бива бива ама тва на нищо не прилича.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо мислих тези дни да ви питам какво стана със серияла и той взе, че се появи. То забравих всичко вече. Не стига, че е толкова замотано всички, ами и с тези паузи. Утре ще я гледам серията, че ако я пусна сега ще заспя. Раптор между другото мисля, че няма друго решение на проблема освен да си пише в темата след като се гледа дадения епизод, защото все пак това е тема свързана с него и се коментира епизода. Не може хората да чакат всички да я изгледат серията и тогава да пишат. Такаче, ако не искате да си разваляте кефа си гледайте новия епизод и тогава четете/пишете в темата. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен епизода ми хареса! Може би, защото гледам на този филм като на развлекателен сериял, с който да си прекарам добре 45 мин. от времето, а не като на послание за смисъла на живота, като всеки епизод да съчетава поуките от всички басни и поговорки+спецефекти от матрицата+Брус Уилис. Или може би съм прекалено тъп и се наслаждавам на прости и малоумни неща...

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми хареса. Не виждам как някой като каже "мноо тъпа серия" и тва трябва да ти подскаже нещо за филма и да ти развали удоволствието ? Всеки си има право на мнение ,не е като да ти е разказал всичко или пък "убиеца е пощальона" :lol: Лека полека взеха да измират и си мисля че лост ще свърши като умрат всички герои във филма. Па дали ще е от естествена смърт или от друго предстои да разберем.

Link to comment
Share on other sites

1000 нови въпроса - 0 нови отговора. Иначе серията беше добра. Може ли някой да ме светна за жената на Саид - Надя. Давали ли са до сега нещо за нея или се чува за пръв път. Направи ми впечатление, че Саид каза, че я е търсил 8 години това означавали, че са се чупили от острова преди 8 гидини? :blink: И също не знам кой предположи, че нещо с времето на острова и извън него не е както трява и мисля, че ще се окаже прав. Има нещо гнило в теченето на времето на този остров.

 

ПС: Много се накефих как Бърнард го контрира ония. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...