Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Предполагам Лок като го върнат на острова, ще оживее или нещо подобно (както се излекува), или по-скоро не е точно "мъртав" както бяха Дезмънд в една от сериите когато ума ми прескачаше на 2 различни места, като на едното беше войник ... предполагам и с Лок нещо подобно може да са замислили сценаристите, но и аз до последно смятах, че е умрял Бен (нарочно са сложили на Лок име близко до това на Бен да останеш с пръст в устата като видиш кой лежи в ковчега :) )

 

Сериала е готин определено, макар че имаше слаби моменти и определено искам да видя края на цялата история (ако не я разтеглят 40-50 години, че с тези темпове) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Е*и му майката! WTF?! Тия за пореден път ми обраха точките. Гледах как се приближават сладко сладко към онова островче с азиатците и всичко изглеждаше толкова перфектно и си мисля как точно след 5 мин ще ме одрежат тия ненормалници и така и стана. :lol: Очаквах кой ли не да е в тоо ковчег ама Лок никога. Дори и острова да му е "позволил" да умре как подяволите се е махнал от самия остров. Сега и идея си нямам как ще завъртят следващия сезон и някак си не мога да повярвам, че всичко свърши за 1 година напред. Имайки предвид, че епизодите бяха малко и някак си толкова навързани, че се едно бяха 2-3 и се едно миналата седмица започна новия сезон. Определено тия режисьори са на нещо по-тежко. Слабо ги слуша главата. Сега с т'ва връщане на острова те спокойно могат да си направят още 5-6 сезона... Според мен от тук нататък трябва да почнат да дават повече отговори на гилядите въпроси. Я кажете, че ми е интересно кой епизод най ви накефи? Лично за мен епизода с това "умствено телепортиране" на Дезмънд ме сбърка от сякъде. И сме на така - :woot до 2009 г. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Някой ще ми кажели дали си заслужава филма че съм стигнал до 2 сезон 18 серия !

интересува ме дали става някаква развръзка някво напрежение интрига или са си все още такива мудни и бавноразвиващи се сериите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Манията започва отново.

 

 

Утре е първи епизод, който ще е двоен:)

Link to comment
Share on other sites

много интересни епизоди, на мен в началото на миналия сезон ми беше поомръзнал, ама ме върнаха пак към феновете :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах първите две серий. Малко изкривиха досегашната представа ,но пък все пак се борят да запазат аудитория. Не знам кво стана с приказките на режисьорите "няма да има фантасмагорий" и "всичко ще бъде обеснено". Въпреки всичко ми хареса доста ,доволен съм :) Последно 16 епизода ли остана този сезон или ще ни пуснат повече ?

Link to comment
Share on other sites

Аз познах, тази под църквата в края на 2-ри епизод преди да я дадът в лице! Good for meeee!!! :D

Накефих се! Бях забравил какво е да гледаш сериял, който като натиснеш да видиш колко остава до края на епизода, с ужас да установиш, че остават 2мин.! Е и с Хаус е до някъде така... Стигнах до извода, че пак трябва да гледам предния сезон целия, защото съм забравил доста неща!

Link to comment
Share on other sites

Новият сезон е страхотен просто! Наистина много добре се справят сценаристите. На последната серия направо бях страхотно изненадан и циклещ в една точка след като се разбра, че ония буйния младок е всъщност Уидмор. :) Само едно ме притеснява. Още в началото като тръгна сериала, сценаристите обещаха и увериха зрителите, че няма да има фантастика, нищо извън границите на въможното и т.н. Само, че тва летене във времето и другите странни неща не подкрепят казаното от тях. Вярно, че може накрая да се окаже, че всички са умрели и това никога не се е случвало, ама знае ли се нещо в тоя сериал ... B)

Link to comment
Share on other sites

Само едно ме притеснява. Още в началото като тръгна сериала, сценаристите обещаха и увериха зрителите, че няма да има фантастика, нищо извън границите на въможното и т.н. Само, че тва летене във времето и другите странни неща не подкрепят казаното от тях. Вярно, че може накрая да се окаже, че всички са умрели и това никога не се е случвало, ама знае ли се нещо в тоя сериал ... B)

От както се появи дупката с Дезмънт в нея и копчето, което се натиска на 108 минути и после черният пушек всички разбрахме, че целият сериал е фантастика и сценаристите не са в ред :lol:

Link to comment
Share on other sites

... започва да заприличва на сапунка (лично мнение)

 

Кажи ми една сапунка дето в 5-ти сезон навръзват нещо дето се е случило в първи още ?

Link to comment
Share on other sites

Мда .. Lost е доста различен и разчупен сериал .. има от всичко по малко ... ама серийте са навързани и няма как човек които не го е следил от начало да го усети както тря .. интересното е това дали сценаристите още отначало са имали предвид как ще се развие и свърши сериала или в течение на серийте да са променяли и доразвивали сценария драстично ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...