Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

доколкото помня приятеля и беше някъв млад пич, дето искаше да се гледа работата, а не нея и я заряза...а ся казаха, че бащата на джак е баща на ерън...те това :blink:

:lol: :lol: :lol: Ne sa kazvali 4e ba6tata na Jak e ba6ta na Aeron :laughing: a 4e e ba6ta na Klear :tongue filma stava unikalen :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Последните 2 серий от този сезон са след 2 дена на 21-ви а не на 29-ти. Онова на ръката на Кими според мен е радио детонатор на бомбата на кораба им. Тия последните 2 серий ша са лудница.

Link to comment
Share on other sites

аз пък разбрах, че последните два епизода ще ги излъчат заедно на 29-ти, а пък последните два сезона 5 и 6 ще ги излъчват без почивки пролетта на '09 и '10

поне според уикипедия

Link to comment
Share on other sites

Педали ,от ABC сайта даваха 2 дена когато проверих в понеделник ,сега го дават другата седмица. Големи мошеници!

Link to comment
Share on other sites

Abe, nqkoi znae li ot kade moga da si svalq angliiskite subtitri za noviq epizod? Shtom ima hora, koito go prevejdat, zna4i imat i subtitrite na english, ina4e trudno samo po sluh, ama ot kade gi svalqt..?

Link to comment
Share on other sites

Незнам някой може да го възприемат като спойлер така че ако не сте гледали последния епизод на 4-ти сезон не четете следващите ми разсъждения..... Значи, Джерами Бентън доколкото разбрахме е нещо като никнейм на Лок. Навързаха цялата история от flashforword-ите през целия сезон, мисля че добре се получи нямаше бъгове като изключим един два режисьорски. Мисля че Бен и той сега незнае къде е острова и затова търси начини да се добере до него. Като цяло обаче не съм доволен от филма ,много измислено взе да става (тва с изчезването на острова беше ...) Не завързаха голяма интрига с края на сезона предишните финали бяха къде къде по добри и шокиращи. Най тъпото е че не отговарят на нито един въпрос който са си поставили зрителите и накрая се чудиш дали сценаристите ще имат логично подробно обяснение на нещата или просто ни държат в безсмислено напрежение ...

Link to comment
Share on other sites

Като свърши последната серия стоях 2 мин и гледах в точка черния екран и единственото което ми се въртеше в главата беше "What the f*ck?????????????". Сега предполагам 1,2 сезона ще бъдат "В търсене на острова" ... :) Казаха че ще е 6 сезона, аз ги виждам като 20

Link to comment
Share on other sites

тря да го прекръстат "Лост -разтягане на локуми" :lol:

познатия ....до болка познатия стил....милярди въпроси и малко отговори

слаб финал на фона на целия 4 сезон които определено беше наи-добрия досега

а и мисля че сценаристите малко се одалечават от реалноста ,незнам пияни ли са го мислили или некви дроги са шмъркали обаче взехме да навлизаме в зоната на научната фантастика !!!

няма да се учуда ако 6 сезон открият някоя нова база с космически кораби :lol:

до нови срещи 2009г ;)

Link to comment
Share on other sites

Научна фантастика казваш :) Нещата които преди 50 години бяха научна фантастика сега са част от ежедневието ни, това което в момента смятаме за фантастика след по-малко от 50 години ще бъде ежедневие на следващото поколение, така че ако гледаме от тази позиция - всичко във филма (както и във всички подобни филми) е ОК, това че в момента не го можем е лично наш проблем (и на мозъците ни :) )

 

Телепортират остров - защо не

Преминават във време-пространството - защо не (по тази логика всички срещи с "умрели" хора може да са просто пространствени дупки където се преплитат различни времеви линии, освен ако не смятате все още че времето е праволинейно )

 

всъщност науката ни доста напредна и започнаха малко по-малко да доказват неща които преди няколко години ни се стуваха невъзможни

 

 

... така че, защо пък не ?

Link to comment
Share on other sites

сценаристите бяха казали че всяка мистерия в сериала си има научно обяснение...

 

до някъде...

 

иначе аз съм потресен, може би по различен начин от края на 1ви 2ри и 3ти сезон но все пак...

аи Джон не може да умре

тва е лъжа няква

 

помните ли епизода с Майкъл?

 

всеки който е бил на Острова не може да умре, не го убиват куршуми и т.н.... тогава как Лок ще умре?

но факин уей...

 

п.с. може би горното наистина няма научно обяснение :)

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за един сериозен списък от хора дето умряха живеейки на острава (че и Майкъл даже). Може би острова не им дава да умрът ако има още за какво да жиеят , тоест трябва на свършат още нещо което е останало недовършено. Аз така го разбрах тва с отскачащите куршуми. Интересно ми е дали Джин е успял да скочи от лодката която се взриви?

Link to comment
Share on other sites

Da syglasen sym! Ne e kazano, 4e nikoi ne moje da umre! Ama az sym bil mnoo prost - vyob6te ne vidqh, 4e tova e Lok! A za6to ne spomenavat istinskoto mu ime - ne stava qsno... Vse o6te me zaribqva serial4eto - koito i kakvoto i da govori...

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за един сериозен списък от хора дето умряха живеейки на острава (че и Майкъл даже). Може би острова не им дава да умрът ако има още за какво да жиеят , тоест трябва на свършат още нещо което е останало недовършено. Аз така го разбрах тва с отскачащите куршуми. Интересно ми е дали Джин е успял да скочи от лодката която се взриви?

Нали преди да гръмне бомбата се появи онзи и каза на Майкъл, че вече може да върви. Един вид е изпълнил задачата си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...