Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

аз да попитам стигнал съм до сезон 2, 16 серия мисля

интересува ме да ли става нещо интересно понататък или всичко е една мистерия и до сегашния нов сезон

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
аз да попитам стигнал съм до сезон 2, 16 серия мисля

интересува ме да ли става нещо интересно понататък или всичко е една мистерия и до сегашния нов сезон

 

Стават много неща ,гледай и ще разбереш.

Link to comment
Share on other sites

аз да попитам стигнал съм до сезон 2, 16 серия мисля

интересува ме да ли става нещо интересно понататък или всичко е една мистерия и до сегашния нов сезон

мистериите остават и до сега и сигурно на хиляди въпроси няма да се даде отговор ако питаш мен ;)

Link to comment
Share on other sites

То така или иначе се случват неща, които явно не могат да бъдат обяснени по законите на физиката...

 

Нещо което до сега не се е случило или не може да бъде обеснено със сегашните закони на физиката не значи че е измислица :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май сега Джак, Кейт и Хърли са във 1974-та заедно със Сойер, Фарадей, Джулиет и Джин, а Лок е в настоящето заедно с останалите от екипажа на самолета.

Link to comment
Share on other sites

Май сега Джак, Кейт и Хърли са във 1974-та заедно със Сойер, Фарадей, Джулиет и Джин, а Лок е в настоящето заедно с останалите от екипажа на самолета.

Лок е пак на острова обаче в настоящето с нова група оцелели от друга самолетна катастрофа. А, Хърли, Джак и Кейт се върнаха в 1974 и майче там ще си останат. През целия си живот не съм гледал такъв сериал. Каквото и да гледам за напред никога няма да го забравя тоя сериал, чесно. Очарова ме вски път и след всяка серия ме кефи все повече и повече. Гледам и други сериали, които също ми правят удоволствие, но Lost-а не нещо вълшебно. Изпитвам душевен оргазъм като го гледам. :lol: Като свърши просто незнам какво ще правя... :cry

Link to comment
Share on other sites

Именно.

А за тези, които са забравили кой е Хоръс - това е човекът, който качва бащата на Бен, Бен и умиращата му майка в колата си и ги кара в болницата. Също така, той предлага работа на бащата на Бен на острова. И най-интересното - той се явява в съня на Лок, когато търсят бараката на Джейкъб. Там той сече едно дърво и обяснява, че строи нова барака и, че е мътръв от 12 години. Но явно е заседнал във времето, защото го дават няколко пъти как сече това дърво и се представя на Лок.

Link to comment
Share on other sites

Следя Lost и Heroes и мога да кажа, че Lost вече е по-фантастичен и от Heroes :lol: В последните епизоди на Heroes тук таме показват някаква сила, а в Lost изкъртват положението :)

Link to comment
Share on other sites

Именно.

А за тези, които са забравили кой е Хоръс - това е човекът, който качва бащата на Бен, Бен и умиращата му майка в колата си и ги кара в болницата. Също така, той предлага работа на бащата на Бен на острова. И най-интересното - той се явява в съня на Лок, когато търсят бараката на Джейкъб. Там той сече едно дърво и обяснява, че строи нова барака и, че е мътръв от 12 години. Но явно е заседнал във времето, защото го дават няколко пъти как сече това дърво и се представя на Лок.

Верно бе! :notify:

 

Следя Lost и Heroes и мога да кажа, че Lost вече е по-фантастичен и от Heroes :lol: В последните епизоди на Heroes тук таме показват някаква сила, а в Lost изкъртват положението :)

Абе, вярно е. Олигавиха доста вече нещата и се чудят к'во още да исмучат от тоя сюжет. Противоречат си и повтарят много неща отново. Малки тайни ги разкриват 2 сезона и т.н. Обаче всичките тия глупости ги правят по уникален начин и слабо ме дразнят. Не могат да се мерят с магията около тоя сериял, която ме е завъртяла главата... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще ви помоля, когато пишете спойлери, да ги слагате в бял цвят или поне да предупреждавате!

Спойлер: Статуята с четирите пръста, която показаха в този епизод направо изби рибата. Като видях тази сцена и си казах "уоу". :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ви помоля, когато пишете спойлери, да ги слагате в бял цвят или поне да предупреждавате!

Спойлер: Статуята с четирите пръста, която показаха в този епизод направо изби рибата. Като видях тази сцена и си казах "уоу". :)

А каква беше тя, че ми е позната??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Още във 2-ри сезон май, когато Саид, Джин и Сун тръгнаха с яхтата на Дезмънд, за да изненадат "другите" и да си върнат Джак, Кейт, Сойер и Хърли, забелязаха крак от статуя на брега на острова. И тогава Саид казва - не знам от какво да се притеснявам повече - от това какво правят останките от статуя тук, или от това защо е с 4 пръста. И сега в началото на епизода, при поредния проблясък видяха статуята цяла, т.е. толкова назад са се върнали, че са стигнали до времето, когато статуята е била цяла. И мен тази сцена ме изкефи отвсякъде.

 

Sothbiss, а това от 2-ри сезон спойлер ли се води? Щото може да има хора, които да не са го гледали. В тоя ред на мисли, всички трябва да пишем в тази тема с бяло. Аз като не съм гледал последния епизод - не влизам в темата. А в началото, като имах да наваксвам 2 сезона и половина, изобщо не бях я отварял тази тема. Ама както искате. Като искате с бяло - с бяло ще пиша. На мен не ми пречи, макар, че ми се струва ненужно.

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss, а това от 2-ри сезон спойлер ли се води?

Естествено, че не :) Говорех за това:

 

Май сега Джак, Кейт и Хърли са във 1974-та заедно със Сойер, Фарадей, Джулиет и Джин, а Лок е в настоящето заедно с останалите от екипажа на самолета.

Това е спойлер.

Link to comment
Share on other sites

Това, според мен, не е спойлер, защото аз предполагам. Не съм го чул от някакъв достоверен източник или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

а аз се каних да питам - жената, която ги върна на острова кога са я давали преди ?

Link to comment
Share on other sites

Когато Дезмънт започна да предвижда бъдещето и прескачаше ту в миналото си, ту в настоящето. И тогава отиде да купи пръстен на Пени и тази жена му го показа, но му каза че не е писано да го вземе. После започна да му разказва как не може да промени бъдещето, може само да отложи неизбежното. И дадоха един човек с червени кецове как го затрупва разрушена сграда.

Link to comment
Share on other sites

Season 5, Episode 9: Namaste - Original Air Date—18 March 2009

Next US airings:

Season 5, Episode 10: He's Our You - Original Air Date—18 March 2009

Season 5, Episode 11: Whatever Happened, Happened - Original Air Date—1 April 2009

Season 5, Episode 12: Dead Is Dead - Original Air Date—1 April 2009

Season 5, Episode 13: Some Like It Hoth - Original Air Date—8 April 2009

Season 5, Episode 14: The Variable - Original Air Date—15 April 2009

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...