Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

да го излъчват. хубаво е че няма да има прекъсване, но е жалко че са само 16 епизода.

Какво?! Само 16 епизода?! Абе тия пичове гавра ли си правят със милионите зрители по света? Да не говорим, че почва на февруари...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Да тя е излезнала вече. А иначе сезона ще е с повечко ретроспекции на Джак. Хората от екипа бяха казали и че 2010 ще е финала на сериала.

Link to comment
Share on other sites

Какво?! Само 16 епизода?! Абе тия пичове гавра ли си правят със милионите зрители по света? Да не говорим, че почва на февруари...

 

сезоните ще бъдат 3 по 16 епизода. 2010 г. сериала свършва

Link to comment
Share on other sites

Така е по добре че започва февруари и че ще е 16 епизода. Сценаристите си знаят работата. Това което искат да ни покажат ще го направят по добре в 16 епизода без почивки от колкото да разтеглят локуми за 24 серий (виждали сме доста нулеви епизоди в които нищо реално не се случва).

Link to comment
Share on other sites

Така е по добре че започва февруари и че ще е 16 епизода. Сценаристите си знаят работата. Това което искат да ни покажат ще го направят по добре в 16 епизода без почивки от колкото да разтеглят локуми за 24 серий (виждали сме доста нулеви епизоди в които нищо реално не се случва).

Дано си прав!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пичове преди време бях се зарибил много по Lost,но след 2-ри сезон спрях да го гледам!Наскоро изгледах 3-ти сезон по Нова ТВ обаче сега почнаха да излъчват някъв друг сериал!Та въпроса ми знаете ли до коя серия са излъчили Нова 3-ти сезон за да си сваля останалите серии,че отново много се зарибих!

Link to comment
Share on other sites

Пичове преди време бях се зарибил много по Lost,но след 2-ри сезон спрях да го гледам!Наскоро изгледах 3-ти сезон по Нова ТВ обаче сега почнаха да излъчват някъв друг сериал!Та въпроса ми знаете ли до коя серия са излъчили Нова 3-ти сезон за да си сваля останалите серии,че отново много се зарибих!

целия сезон излъчиха

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Хах, в епизода, в който Майкъл и Сойер са върху останките от сала и идват акули, когато Сойер плува към единия понтон, дават във водата как минава една акула. И на тялото й познайте какво има?...печат, на който е изобразена емблемата на Дарма.

 

Не е логото на Дарма, а на една от станциите. Тази, която се занимава с експерименти върху животни.

 

Какво?! Само 16 епизода?! Абе тия пичове гавра ли си правят със милионите зрители по света? Да не говорим, че почва на февруари...

 

През 1 мненията на последните 2 страници са твой. Това не е чат. Не е и Скайп. Като нямаш какво да кажеш, по-добре недей. Правиш лошо впечетление.

 

@midas: това е сцената от края на филма, а останалото е монтаж (очевидно). И все пак Българите не могат да го разберат това клипче, така както е било замислено, защото Американците си имат слабост към Дейвид Хаселхофф. Както и към Чък Норис.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тоя сериал е много глупавичак нещо, да де говорим че деиствието се развива супер бавно ,. Сюжета е пълна боза. ]

(това си е мое мнение) :punk

Link to comment
Share on other sites

Сериала е много як, 4-ти сезон излиза края на Януари. 3-ти сезон завърши по много странен начин, с нетърпение очаквам да видя развитието.

Link to comment
Share on other sites

Сериала е много як, 4-ти сезон излиза края на Януари. 3-ти сезон завърши по много странен начин, с нетърпение очаквам да видя развитието.

От толкова много чакане аз вече забравих как свърши трети сезон :D

Link to comment
Share on other sites

тоя сериал е много глупавичак нещо, да де говорим че деиствието се развива супер бавно ,. Сюжета е пълна боза. ]

(това си е мое мнение) :punk

 

Ами явно само ти си на такова мнение. Твоя любим сериал кой е? Prison Break?

Link to comment
Share on other sites

Теория за времето,пространството

и края

 

 

Както красноречиво според мен показва името на теорията, става дума за времето и пространството.Според мен на острова времето тече по-бързо(знам ,знам че сценаристите са казвали че не е така,но може да е просто трик да ни изненадат). Фактът които ме накара да се замисля беше едно изявление от форумите на АBC - "But the problem is that Sam is looking for his girlfrien for 3 years,but on the island-80days". Замислих се кой е този Сам и потърсих информация за този Сам . Предположих че е от някоя ретроспекция.Потърсих ,но никъде нямаше това име. накрая попаднах на нова игра - www.find815.com играеш от лицето на Сам Томас-бивш служител на Оceanic , който търси приятелката си .Приятелката му е била на Полет 815. Играта няма да коментирам . Вижте я .Другото нещо е че попаднах на нещо много странно. "4 години от както Сам Тоум се самоуби". Така...комбинирайки тези три факта излиза ,че Сaм Томас търси приятелката си 4 ,а може би и повече години ,а на острова са изминали само 80 дни=>че на острова тече по-бавно времето.НО,с огромно НО , това е така само ако Сам Toum=Sam Томас. Излиза ,че острова е някаква "машина на времето" или поне пренася обитателите му в бъдещето.Логичния въпрос "Защо?" е трудно обясним , но мисля че имам някакво обяснение.четох ,че в реалния свят има Армагедон .Това е непотвърдена информация.Повтарям , Непотвърдена.Така... ако приемем че това е истина , нека продължим.Да кажем че има Армагедон ,само на острова не ,защото е в бъдещето .Но отнова-Защо?Да кажем че Армагедона е заплануван от много време и Дaрма е операция чиято цел е да вземе индивиди от различни раси ,националности и професии да продължат човешката раса.Армагедона ,според мен, е да "прочисти" земята,аналогично на Библичния потоп а в такъв случай Острова играе ролята на Ноевия ковчег.Въпросът е щом островът е в бъдещето , то тогава как Наоми попадна на него? Ами да речем че острова е обграден от времева порта.Това обяснява идването на Полет 815 , които са били нежелани . Все пак прекъсват експеримент за спасяването на света .А колкото до Наоми , същата причина - Кораба -майка на Наоми е преминала през времевата порта. Да кажем че кораба-майка е избягал на време в океана преди Армагедона .Но кой може да причини Армагедон в световен мащаб? И кой може да пренесе толкова много хора в бъдещето? Не мога да отговоря на този въпрос, но според мен е някой мнооооооого по-нагоре от Дaрма. Много по-извисен в йерархията.Сучетано с споменаването ми на Ноевият ковчег ,това извисено над хората същество е Бог . Много напомня на Библията . : | Колко много неща може да напише човек като се обоснови само на едно име...тц тц тц ... Е едва ли има нещо вярно ..Здраве да е . Е,какво мислите? чакам критика ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами пропускаш нещо - как си обясняваш, тогава, последните 5 минути от последния епизод на 3-ти сезон? Определено това, което дават там се случва в бъдещето и определено не е на острова!

Link to comment
Share on other sites

Теорията издиша и от друга страна. Дарма не участва в това което се случва на острова. Или поне не в момента. Каквато и идея да са имали Дарма, тя е развалена, а тези на острова - знаят всичко за оцелелите от полета.

 

И кой по дяволите каза, че това на края на епизода е поглед в бъдещето? Ами ако не е? Никой ли не се е замислял. Признавам, че не си го спомням в детайл, защото положението при което го гледах не беше много комфортно и гледах просто, колкото да гледам какво става. Та може да ми обягва нещо.

 

Ами ако това което се случва на края на епизода, също е ретроспекция?

Link to comment
Share on other sites

И сценаристите казват, че е в бъдещето! И от тук нататък ще има много такиява "flash forwords". A и освен това, няма как да са се познавали и в 1-вия епизод, когато са само двамата, да се правят на непознати - би било тъпо.

Link to comment
Share on other sites

гледахте ли разшерения трейлър на 4ти сезон ?

ЧАРЛИ Е ЖИВ!!!!

в един момент Хърли се гмурка и във следващия си говорят двамата...

Джак е насочил пистолет срещу Кейт...

Джон казва сбогом на Бен и насочва пистолет срещу него...

един от "спасителите" казва че спасяването на хората не е основната им цел...

дават стола на Jacob и познайте кой е вътре... бащата на Джак...

 

charlieinLOST.jpg

 

Season 4

 

72. The Beginning of The End

First aired: 1/31/2008 Production Code: 401

 

They thought they had met the enemy. They thought they had seen evil. They thought wrong. The new season begins. And as the death of Charlie reverberates around the island, another form of death approaches the island. Unlikely alliances are formed, as the enemy of their enemy becomes their friend. But who can be trusted? And is rescue really as close as it seems? Season Four: Defend The Island, Or Die.

Writer: Damon Lindelof, Carlton Cuse

Director: Jack Bender

Guest star: L. Scott Caldwell (Rose Henderson Nadler), Mira Furlan (Danielle Rousseau), Tania Raymonde (Alex), Blake Bashoff (Karl), Jeremy Davies (Daniel Faraday), Fisher Stevens (Minkowski), Ken Leung (Miles), Jeff Fahey (Frank Lapidus), Sam Anderson (Bernard Nadler), Rebecca Mader (Charlotte), Lance Reddick (Arthur Stevens)

 

 

 

http://www.tv.com/lost/show/24313/episode_...down;dropdown;3

Link to comment
Share on other sites

гледахте ли разшерения трейлър на 4ти сезон ?

ЧАРЛИ Е ЖИВ!!!!

в един момент Хърли се гмурка и във следващия си говорят двамата...

Джак е насочил пистолет срещу Кейт...

Джон казва сбогом на Бен и насочва пистолет срещу него...

един от "спасителите" казва че спасяването на хората не е основната им цел...

сложи едни спойлери бе приятелю, развали кефа на сумати зарибени по ''проста" :lol:

добре, че вече не съм един от тях и честно казано не ми пука дали джак ша чука кейт или джон ша си отреже крака да покаже признателност към острова :lol:

бтв колко още трябва да се забози сериала, за да разберат основната група гледащи, че няма какво толкова да му мислите теории. просто се забавлявайте :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...