Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

даваха е надя - тя беше в един затвор в Ирак - бунтовничка, в която Саид се влюбва и после се прострелва и убива пазачите и, за да е освободи....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

а тва за времето как тече, онзи физика фарадей каза, че тече по друг начин ;)

Link to comment
Share on other sites

даваха е надя - тя беше в един затвор в Ирак - бунтовничка, в която Саид се влюбва и после се прострелва и убива пазачите и, за да е освободи....

Оооо, да! Сетих се. Мерси! :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен серийката не беше лоша. Вече не се задълбочавам толкова във филма, защото е безсмислено да се опитвам да разбера какво става. :) Кой какъв дим контролира и как, кой какво прави и бла бла... И аз съм на принципа на sandman => "гледам на този филм като на развлекателен сериял, с който да си прекарам добре 45 мин. от времето"

Link to comment
Share on other sites

Като се замислите, никой не е казал колко време е минало откакто са напуснали острова. Според мен са минали към 3-4 години. Обаче пък, Сън точно раждаше, значи са минали няколко месеца само. Да ама Арън беше пораснал. Или нещата от бъдещето, които дават не се случват по едно и също време, или Сън е забременяла 2-ри път, или нещо на мен ми убягва.

Link to comment
Share on other sites

Оффф, предпочитам да изчакам сценаристите да обяснят, защото съвсем се обърках от тази теория, особено от схемата най-долу... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ето една теория, която може да хвърли светлина по някои въпроси. :)

 

http://timelooptheory.com//the_timeline.htm

Абе сигурно нещата наистина стоят по този начи, защото вичко изглежда логично, смислено и дава отговор на въпросите. Ме съм го чел цялото, защото първо ме мързи и второ не мога да си преведа всичко. Даже потърсих програма за превод, но са мудни е некъдърни. Както и да е въпроса е там, че режисьорите трябва да го обеснят това нещо, а не хората да се мъчат и да правят такива сайтове.

Link to comment
Share on other sites

Гледах туко що новия епизод. Това, че няма нищо ново под слънцето няма какво да го споменавам то винаги си е било така. Като цяло доста постен епизод дори повече от нормалното. Аз и попринцип не харесвам епизодите с flash-ове от живота на Джак. Той ми е доста безинтересен. Явно се разбра в този епизод защо бебето не е останало при Клеър. Най-важното нещо в този епизод беше загатването отново на прослувутия пушек. Явно той им скрива топката на всичките. Забелешете, че когато Джак "видя" баща си датчика за пушек пищеше. И така до следващия епизод... :lol:

Link to comment
Share on other sites

хубаво е че намесват на Джак дъртия...

супер много ще ми е тъпо ако Джак и Клер не разберат, че са 1/2 брат сестра...

Link to comment
Share on other sites

Аз очаквах поне накрая да вкарат няква интрига за следващата серия. И ебати пушека ,уж ги мажеше там и накрая целия отряд живи ,само един ранен. Преди за 24 серий можеше 5-6 да са баластра ,ама сега на 16 да има скучни не е добре това.

Link to comment
Share on other sites

Аз очаквах поне накрая да вкарат няква интрига за следващата серия. И ебати пушека ,уж ги мажеше там и накрая целия отряд живи ,само един ранен. Преди за 24 серий можеше 5-6 да са баластра ,ама сега на 16 да има скучни не е добре това.

 

сезона е от 13 епизода и мисля че си е супер. следващите 3 епизода ще са напрегнати :)

Link to comment
Share on other sites

Коя серия излезе тази седмица :blink: т.е вчера, ако не се лъжа, че баща ми ги следи, а аз омотах нещо сериите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

аз гледах последните 2 серии, но не бяха много интересни, спокойно можеха да ги обединят в една ...

Link to comment
Share on other sites

Коя серия излезе тази седмица :blink: т.е вчера, ако не се лъжа, че баща ми ги следи, а аз омотах нещо сериите :bgrin:

още 3 серии има освен вчерашната които всъщност са една цяла голяма

 

Title: S4E12- There's No Place Like Home - Part One

Backstory:

Original Air Date: 5/15/2008

 

Title: S4E13- There's No Place Like Home - Part Two

Backstory:

Original Air Date: 5/29/2008

 

Title: S4E14- There's No Place Like Home - Part Three

Backstory:

Original Air Date: 5/29/2008

 

а 5 и 6 сезон както чувам ще ги пуснат по 17 вместо 16 серии заради 4-ти сезон които беше намален от 16 на 14 заради стачката на сценаристите

Link to comment
Share on other sites

11 епизод беше този петък и ми хареса най-много от 4ти сезон... лудница

 

Mда! Уникална. Спокойствието на Клеър ме разби отвсякъде! :D

Link to comment
Share on other sites

Mда! Уникална. Спокойствието на Клеър ме разби отвсякъде! :D

 

тази седмица ще бъде още по добра :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз! Понеже съм тъп и прост! И по този повод гледам "лайна"!

 

/edit: Eiii maa mu stara mnoo typo postypih pak - izgledah 12-ti epizod prekaleno rano i sega cqla sedmica...Predi pone go gledah kym Nedelq - ponedelnik i se qdva6e! Mnogo e interesen epizoda, no mislq, 4e sledva6tiq 6te e po-interesen!

Link to comment
Share on other sites

доколкото помня в един от първите епизоди дадоха клеър и гаджето и, което и направило бебе и се уплашило...правилно ли си спомням, защото сега дадоха нещо съвсем различно за бебето на клеър :wacko:

Link to comment
Share on other sites

E kakvo razli4no?

доколкото помня приятеля и беше някъв млад пич, дето искаше да се гледа работата, а не нея и я заряза...а ся казаха, че бащата на джак е баща на ерън...те това :blink:

 

едит: :D ми толкова го и следя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...