Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Няма такъв филм, тва е ,след поредната добра серия се убеждавам че това е сериала ! Верно е че вече малко преминаха към научна фантастика но все пак си остава интересен. Макар, че като се замисля това че нещо не е доказано в живота още незначи че не може да бъде реалност :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

остана ли сфера от научната фантастика, която да не е засегната в сериала? :D

имам чувството, че сценаристите са опитни зайчета на доктори, които им е платено да компилират по добра дрога от картон и мескалин взети заедно :lol:

Link to comment
Share on other sites

If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant. В случай, че нещо се обърка, моята константа ще бъде Дезмънд Хюм!

 

Между другото сега като го спрях на стоп-кадър да го препиша се загледах във формулата на другия лист: DS^2-(1- 2ne/(знака за сума)DT^2..... в знака за сума не е означено сума от какво? :) А в серията, в която Лок вижда картата имаше формули, които си бяха напълно коректни и то специално от закони за електромагнитни полета, уравнения на Максуел и т.н. Този път не са се постарали!

 

/едит: Сега видях, че отгоре е изразен (знакът за сума), сигурно е използван символа само като величина, а не като сума.

Link to comment
Share on other sites

след като се появи дезмънд като персонаж и след като представиха историята му в един от епизодите (един от най-добрите в сериала), си казах "това е моят човек". след последна серия вече няма никакво съмнение - that's ma' man :punk

5-a епизод на IV-и сезон - може би един от най-силните и смислени досега!!! .... ако не и най-добрия!!!

 

няма такъв сериал, закле'ам се :lol:

Link to comment
Share on other sites

За тези които си мислят че сериала се прави епизод за епизод,като бозата призън брейк,сценаристите още в началото са казали,идеята за острова е ясна,единствената променлива е броят на епизодите в които ще я разкрият(това е предпоследен сезон,ясно е че другият ще е последен).Сериалчето е супер свежо,следя го от първи сезон и смея да кажа,че не е загубило нито капка от чара си.

Link to comment
Share on other sites

За тези които си мислят че сериала се прави епизод за епизод,като бозата призън брейк,сценаристите още в началото са казали,идеята за острова е ясна,единствената променлива е броят на епизодите в които ще я разкрият(това е предпоследен сезон,ясно е че другият ще е последен).Сериалчето е супер свежо,следя го от първи сезон и смея да кажа,че не е загубило нито капка от чара си.

 

другата година ще е предпоследния сезон. бяха определени 3 сезона по 13 епизода.

 

последната серия беше наистина много добра :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая някакво развитие на действието извън този остров! Тъкмо взе пак да ми става интересно и епизода свърши... Трябва да ги правят по-дълги епизодите. :)

Интересно, че не показаха кой е агента на Бен и дали той наистина им отвори вратата или пак има някаква уловка.

Link to comment
Share on other sites

LOST си завръща силата.... :)

 

btw, Дезмън не за първи път пътува във времето - когато беше избухнал реактора, нали пак пътуваше напред/ назад и не знаеше къде се намира....

Link to comment
Share on other sites

Според мен е пилота :) Прекалено елементарно да е той но това си е мое мнение :lol:
And what about Charlie? Мисля, че пак ще изгрее, макар и мъртав!
Link to comment
Share on other sites

Чарли го няма вече... Виж оня едноокия може да се появи. В най-скоро време очаквам да намесят и Майкъл по някав начин в сюжета. Уолт го видяхме вече така че нищо не се знае.

 

Едит: Обаче ми стана интересно ,пилота следваше някав курс 305 за да не се загуби , а на майкъл му казаха 325. Някой ако е по наясно с морските ширини и посоки да обесни по компетентно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В най-скоро време очаквам да намесят и Майкъл по някав начин в сюжета

 

:woot

 

Иначе пълна лудница филма ,много съм доволен,само дето незнам дали да вярвам на Капитана или не :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Направи ли ви впечатление датата на смъртта на Джин? - 22 Септемви 2004. А по интересното, е че в епизода за Дезмънд(05-ти епизод накрая), когато е на кораба има календар и е отбелязано 23 ДЕКЕМВРИ 2004 :bgrin:

 

@Ael нацели право в десятката с Майкъл :D

Link to comment
Share on other sites

Да, то вече се разбра че за пред всички 6-мата оцелели са само 6 и всички останали са умряли още при самата катастрофа а не на острова. Интересното е защо лъжат ?!

Link to comment
Share on other sites

Оцелелите лъжат за да прикрият техните приятели на острова - причина поради която Саид изввършва убииствата.

 

Бен е изцинирал смърта на останалите за да скрие острова

Link to comment
Share on other sites

...В най-скоро време очаквам да намесят и Майкъл по някав начин в сюжета...

Евалата! От много гледане на тоя сериал виждате ли какви екстрасенски възможности се добиват. :D :D :D

 

Сега имам няколко въпросчета. Начи първо може ли да ми припомните какво се случи с Майкъл? Айде вече за Уолт ясно. Второ това за дататите какво ще рече? Че на гроба на Джин пише няква дата на която той е бил жив?! А и това с двамата китайци не го схванах. Тя си мисли, че е мъртав, а той не е?! Може би не ми достига пипи за тоо сериал... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ael сигурно е чел някакъв spoiler.

Детето на Джин се роди в бъдещето.

Пандата, която подари Джин е в миналото.

 

Според мен Джин е загинал на острова или при неговото напускане - всеки случай не е сред 6-мата оцелели в настоящето - след някой ден ще пробва и игричката да видим как е :D

Link to comment
Share on other sites

Аз спойлири не чета. За нищо не бих си развалил удоволствието от филма с някви преразкази с елементи на разсъждение.Тва за Майкъл се очакваше, от това което съм видял до сега във филма няма герой който да са го оставили просто така без да покажат кво става с него. Или умира или се появява ненадейно. Абе тази дето се хвърли от лодката с веригите не е ли онази жената от Другите дето китайката я застреля и даже и дадоха погребението ?

Link to comment
Share on other sites

... Абе тази дето се хвърли от лодката с веригите не е ли онази жената от Другите дето китайката я застреля и даже и дадоха погребението ?

а бе, и на мен много познат фейс (от сериала) ми се стори ... ама аз не съм толкова наблюдателен като вас :P

иначе кой е 6-ия човек?! аз до сега преброих 5 - доктора, кейт, хюго, корейката и саид. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

иначе кой е 6-ия човек?! аз до сега преброих 5 - доктора, кейт, хюго, корейката и саид. :unsure:

бебето :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...