Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Сериала наистина е стрхотен! Първо се отнесох скептично - все пак това са няколко човека на остров. Но като изгледах няколко епизода, много се зарибих. J.J. Abrams определено не се е изложил, тоя човек трябва да направи още сериали, той прави и Alias :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Изгледах два епизода от сериала и много ме зариби.Дано с следващите епизоди да става все по интересно.

В уареза са качени само до 12 епизод.Ако има желаещи да се качат до края на първия сезон нека да пишат.Нека някой от админит да го "докачи" сезона или някой друг който знае как се ъплоудва на новия уарез(Ако може да се ъплоудва).Ако някой обясни може и аз да се заема :P

Link to comment
Share on other sites

Изгледах целия първи сезон и мога да кажа че е страшно интересен :D от начало не се заребих много но след като изгледах 3 - 4 сериики се заребих много и започнах да гледам по няколко серии на ден и така го изгледах и с нетарпение чакам да излезе до зимата 2сезон :)

Link to comment
Share on other sites

И аз го глдам сериалчето. Сестра ми тъй като е на квартира в SF и хваща канала дето го дават и се разбиваме :punk но иначе го гледам и на компа

Link to comment
Share on other sites

Някой ще разясни ли за какво става въпрос в общи линии, че да знам дали да го гледам???????

Link to comment
Share on other sites

Някой ще разясни ли за какво става въпрос в общи линии, че да знам дали да го гледам???????

 

група от хора оцеляват след самолетна катастрофа оказвайки се на необитаван остров на който се случват доста странни неща.в по голяма част от сериите оцелелите си спомнят случки преди катастрофата като инфо и чрез които виждаш какви са били и какви стават след като са попаднали на острова.

Link to comment
Share on other sites

изгледал съм първия сезон и с нетърпение очаквам да видя Евангелинка Лили по-съблечена или поне един път да й стърчат зърната през потника...

Link to comment
Share on other sites

Изгледах го с голям интерес за няколко дни.. и съм един от няй-големите му фенове.. но мисля, че сценаристите са големи садисти, нищо да не казват, а и като знам, че ще има още 5-6 сезона и направо незнам. :)

Дори на сайта на океаник ейрлайн трябва да разгадаваш загадки, за да видиш бонус материалите.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз сериала от начало го гледах по AXN и адски много си ме кефеше, ама тази вечер просто не дадоха никаква серия. Ще уточня, че предната серия свърши с разбиването на онзи странен люк... И сега се чудя дали това не е бил краят на филма? :confused Ако някой може да ми каже дали има още серии и къде мога да ги намеря, ще бъда много благодарна!

Link to comment
Share on other sites

Аз сериала от начало го гледах по AXN и адски много си ме кефеше, ама тази вечер просто не дадоха никаква серия. Ще уточня, че предната серия свърши с разбиването на онзи странен люк... И сега се чудя дали това не е бил краят на филма? :confused  Ако някой може да ми каже дали има още серии и къде мога да ги намеря, ще бъда много благодарна!

Да това е последната серия.Разбиват люка и виждат че вътре има една стълба която води на долу и така свършва последната серия от 1 сезон :D :)

Link to comment
Share on other sites

Е, на мен не ми изглеждаше като последна серия, но... Все пак благодаря за информацията :) А къде си намерихте сериите от втория сезон?

 

Edit: Аз обаче не разбрах какво точно стана с онези, които бяха на сала... Отвлякоха детето, а останалите?

Link to comment
Share on other sites

Е, на мен не ми изглеждаше като последна серия, но... Все пак благодаря за информацията  :)  А къде си намерихте сериите от втория сезон?

 

Edit: Аз обаче не разбрах какво точно стана с онези, които бяха на сала... Отвлякоха детето, а останалите?

Ми втори сезон няма.Очаква се :)

А тея на сала си останаха във водата а детето го взеха.

Link to comment
Share on other sites

Ми втори сезон няма.Очаква се  :)

А тея на сала си останаха във водата а детето го взеха.

10х за инфото :) Аз помислих, че има и втори сезон, но съм се объркала... :huh: Сега остава само да чакаме, ако въобще има втори сезон...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...