Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

КАто гледах тази серия, вече се надявам да свършва този сериал. Изтъпя, ако мога да се изразя така. Никаква логика не откривам и тези виждания от бъдещето са най тъпи. Поне да спрат с тях и да дават само какво става на острова, защото определено там е по интересно от лудостта на Хюго

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
КАто гледах тази серия, вече се надявам да свършва този сериал. Изтъпя, ако мога да се изразя така. Никаква логика не откривам и тези виждания от бъдещето са най тъпи. Поне да спрат с тях и да дават само какво става на острова, защото определено там е по интересно от лудостта на Хюго

бая време има докато свърши. :)

Link to comment
Share on other sites

Щом си го пуснал една седмица по късно значи е ясно колко ти е голям интереса към него. Да не би да си очаквал друг резултат след като си го изгледал ?

Link to comment
Share on other sites

абе ясно е, че рано или късно нещата щяха да започна да се збозват, въпросът за мен беше кога. сега изгледах първи и втори сезон, които въпреки пълния абсурд като сюжет бяха интересни и наистина ме караха да гледам серия след серия. е, това беше до края на 2-ри сезон, сега честно казано едва гледам по една серия. същото беше с PB, уникален първи сезон, по-слаб втори и вече третия тотално се развали и даже спрях да го гледам. щом за 3 сезона не се е случило нещо, което да даде поне малка представа за какво става въпрос на острова, започвам да си мисля, че даже и сценаристите не знаят какво става на тоз остров :lol: кофтито от цялата работа е, че сериала се разваля, интереса намалява значително и краят се претупва набързо :(

Link to comment
Share on other sites

За мен сериала все още си е на топ ниво. Последните 2 серии от 3 сезон в подводната база бяха супер, а първата от новия е на обичайното добро ниво. Ако гледате серията, която прави ретроспекция на всичко досега, ще видите колко загадки от първите два сезона са разгадани, естествено има и много неясни неща. Края е фиксиран, дано да са си преценили правилно броя на серийките. В това ми е надеждата да не го разтеглят до безкрайност и наистина да го развалят.

 

Незнам дали ще продължава да бъде добър, но за момента просто не виждам от какво да се оплача, просто няма по-добър сериал от към съспенс от Туйн Пийкс насам. Смешно ми е изобщо да се сравнява с PB.

Link to comment
Share on other sites

много мудно взе да се развива действието, 1-ва серия от новия сезон се разказва с полвин изречение , като локум го разтягат, дано поне малко да живне в следващите серии

Link to comment
Share on other sites

Продължава да не ме разочарова този сериал. Току-що изгледах двете серии и просто няма равен. Все по-интересно и заплетено става.

Link to comment
Share on other sites

И аз сега го изгледах 2-рия епизод. Абе по-добре е 100 пъти от първия. Понаучихме за тези хора, разбрахме за какво са дошли, по-динамични бяха нещата. Абе поотвориха ни очите с 2 думи. Направиха ми специално 2 момента много впечатление. Първа полярната мечка в пустинята с нашииника "Дармна" и това, че мъртвото тяло на пилота няма пръстен. Това означава, че всички трупове вътре са фалшиви от което следва, че всичко това е нагласено от някой. Но такова нещо не се нагласява лесно. От, което разибвам, че нещата са от много по-отгоре командвани. Абе ше гледаме до 2010 и т'ва е... :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз сега го изгледах 2-рия епизод. Абе . Абе ше гледаме до 2010 и т'ва е... :lol:

по последна информация сериала ще се излъчва и след края на живота на сценаристите. те вече били почнали да си търсят здрави жени, които да ги дарят с потомство, достатъчно умно да заплете още повече сериала :laughing:

Link to comment
Share on other sites

болна работа...

епизода... хм...

вече имам чувството, че и Господ ще намесят...

бях чел някъде, че в този 4ти сезон щяло да се обърне голямо внимание на Дезмънд.

Link to comment
Share on other sites

болна работа...

епизода... хм...

вече имам чувството, че и Господ ще намесят...

бях чел някъде, че в този 4ти сезон щяло да се обърне голямо внимание на Дезмънд.

Ами дано! То в миналия сезон се загатна нещо голямо за него, но така и не се разбра много, много за какво става въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Ами дано! То в миналия сезон се загатна нещо голямо за него, но така и не се разбра много, много за какво става въпрос...

 

 

той си пътува напред назад , а приятелката му е дъщеря на един тип дето има някво участие в цялата тая работа с острова ... приятелката му го търси в момента и не се отказва ,защото вярва ,че той е жив ,а в последният епизод на миналият епизод и го разбра :) a бащата май го прати на острова ,защото искаше да се оттърве от Дезмънд и да е далече от дъщеря му ...

Link to comment
Share on other sites

той си пътува напред назад , а приятелката му е дъщеря на един тип дето има някво участие в цялата тая работа с острова ... приятелката му го търси в момента и не се отказва ,защото вярва ,че той е жив ,а в последният епизод на миналият епизод и го разбра :) a бащата май го прати на острова ,защото искаше да се оттърве от Дезмънд и да е далече от дъщеря му ...

Благодаря за инфото. Това за бащата не го знаех. От сериала ли си го разбрал или си го прочел някъде? Ако е от серряла пак съм блял някъде сигурно... :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

не не

по време на околосветското състезание с яхти, в което Дезмънд се състезава срещу гн. Уидмор има буря

и така и двамата се разбиват на острова... само където Дезмънд оживява а Уидмор умира ;)

 

също в 4и сезон ще има и flashbacks за Русо, много интересен герой според мен...

Link to comment
Share on other sites

Аз що не си спомянам такова нещо за Дезмънд. Той се състезаваше в околосведското но никъде не са казали че Уидмор е умрял и че е било в този период. Просто лодката на Дезмундо се разби в бурята и той се озова на острова и оня дето пишеше цифрите с бялата брада (спасителя на Саид) го прибра в бункера...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...