Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
гледахте ли разшерения трейлър на 4ти сезон ?...
Дай линк де. Аз гледах някакъв в youtube, но там нито дадоха Чарли, нито, че Джак е насочил пистолет срещу Кейт. В линка на trifo също не видях такова нещо.

 

Олее, нямам търпение да дойде февруари.

 

За тези, които не харесват сериала и мислят, че е боза - никой не ви кара да гледате! Може да съм тъп във вашите очи, но на мен ми харесва супер много и е един от малките филми от този тип, който ме е карал да разсъждавам за някакви теории. На който не му е повлиял така - негов проблем - да гледа О.С.!

Link to comment
Share on other sites

Дай линк де. Аз гледах някакъв в youtube, но там нито дадоха Чарли, нито, че Джак е насочил пистолет срещу Кейт.

 

Олее, нямам търпение да дойде февруари.

 

За тези, които не харесват сериала и мислят, че е боза - никой не ви кара да гледате! Може да съм тъп във вашите очи, но на мен ми харесва супер много и е един от малките филми от този тип, който ме е карал да разсъждавам за някакви теории. На който не му е повлиял така - негов проблем - да гледа О.С.!

 

бях дал линк по-горе

 

http://trifon.data.bg/Lost.s04.ExtendedTrailer.wmv

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал, че този кадър е от настоящето? Те даваха и как Чарли е в станцията и показва на Дезмънд, че кораба не е на Пени - това означава ли, че това се случва за 2-ри път? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Теорията на bluedog е доста интересна според мен. И се хващам на бас, че от всичко, което каза има нещо вярно, но не вярвам да е всичко. Чарли не вярвам да е умрял. Режисьорите 100% ще измислят нещо и ще го съживят. Не знам какво може да му е бозавото на такав филм. Постоянно има интрига и човек е под напрежения какво ще се случи. Бозави са брезилски серияли, бозави са тийнейджърските драми, но да кажаеш боза на LOST?! :blink: Последните 5 минути от 3-ти сезон не можа да са били настоящо, защото това ще рече, че серияла трябва да свърши. Това е или поглед в бъдещето или сън на някой или нещо от рода. Около острова има няква голяма загадка определено, но кога ще се разбере тя никой не знае. Предполагам, че режисьорите ще оставят отговора на въпроса за накрая. На нас ни остават само догатките. Направи ми обаче впечатления, че на острова всеки реши някакъв свой пролеми може би затова казаха, че не е трябвало да си тръгват. Като започне ще разберем. Датата 16 февруари ли беше?

Link to comment
Share on other sites

колкото повече го гледам тоя филм толкова повече започва да ми прилича на няква психо-комедия :laughing: :laughing: :laughing: цитирам:

- Те идват.

- Кои са те?

- Другите.

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

гледахте ли разшерения трейлър на 4ти сезон ?

ЧАРЛИ Е ЖИВ!!!!

 

Чарли е жив .... суперрр, това е най-хубавата новина, която съм чувала. Почти целия 3-ти сезон бях на тръни защото нали му беше писано да умре охххх. и накрая .... като се жертва ми беше много тъжно. той е моя любимец. :punk

Link to comment
Share on other sites

Сега го тегля ама чух нещо много тревожно - това няма да е асъл 1-ви епизод от 4-ти сезон, ами щяло да бъде някво си там интервюта с артистите, преглед на изминалите сезони и така! Дано да не ми е вярна информацията!

 

/edit: Има 2 епизода - 00 и 01! Т.е. ретроспекцията е в 00, а асъл 1-ви епизод от 4-ти сезон е 01. Густо!

 

/edit2: Чакането свърши ли? Тепърва започва - седмица за седмица. :)

 

/edit3: Ниакакви субтитри няма да чакам - достатъчно чаках половин година!

 

/edit4: Стана още по-заплетено! Вече съвсем не мога да разбера какво става. И с тези flash forwards, съвсем се омотах!

Link to comment
Share on other sites

С 2 думи в този епизод отново само ни зарибиха и нищо повече. Не се разбра нищо общо взето м/д двата главни проблема - flash-овете, които уж са в бъдещето и мистериозния кораб. И така до следващи епизод... :lol:

Link to comment
Share on other sites

а бе, все ми се струва, че има една дупка в сценария ... в първата серия от новия сезон хуго говори, че чарли е искал да ги предупреди за хората, с които са искали да се свържат т.е. един вид да не правят контакт с тях ( :unsure: ), но ако беше така, защо се жертва за да може да се осъществи сигналът? нали това беше целта? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Защото чак когато се осъществи сигналът разбра за какво иде реч. ;-)

 

ама след като се усети, можеш да излезе и да затвори от външната страна, а не да оставя вътре, 'щото доколкото помня ако беше се наводнила станцията, нямаше да може да се осъществи сигнала ... или нещо пропускам? :huh:

Link to comment
Share on other sites

ама след като се усети, можеш да излезе и да затвори от външната страна, а не да оставя вътре, 'щото доколкото помня ако беше се наводнила станцията, нямаше да може да се осъществи сигнала ... или нещо пропускам? :huh:

 

така е ... обаче тук сценаристите могат да кажат ,че на Чарли му е омръзнало Дезмънд да го спасяве и му е било 'писано' все някога да умре ... или пък може вратата да е нямала дръжка от вън :D xaxa

 

а бе можеше да се спаси ама кво да се прави ...

Link to comment
Share on other sites

Присъединявам се в клуба "Изгубих му връзката". :) Според мен малко прекалиха с мистериите и измишльотините. Минало, настояще, бъдеще... нз вече какво става. Сега с този парашутиста нещата още ще се омотат и нз какво ще става, сериал или боза. Щеше да е по-добре ако епизодите бяха по 1 час и нещо! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...