Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

... оня дето пишеше цифрите с бялата брада (спасителя на Саид) ...

 

... я-я-я-я, дай един flashback, ако обичаш, че ми стана интересно :P

 

иначе сериалчето неизменно окупирва първата позиция в моя листа за тв сапунки :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Значи, Саид беше пленен от американските войски. И го заставиха да преговаря с някви негови хора щото бил отвлекан американски пилот. И Саид отиде и измъчва оня неговия супер жестоко докато не каза кво е станало със заложника. Та тоя с бялата брада дето после се оказа че е в Бункера отговаряше за тази операция. Той убеди Саид да сътрудничи и след всичко го качи на една джипка и го пусна на полето и му даде пари и му каза даже май че вече си имал професия "мъчител" и да се спасява както може. Горе доло така седяха нещата...

Link to comment
Share on other sites

вярно ... ся се сетих.

10х

 

п.п. а бе, тоя сериал ще трябва да се изгледа от началото до края. на един път :D .... когато приключи де

Link to comment
Share on other sites

ми лично на мен взе да ми затъпява доволно :lol: някой на предните страници се беше изказал, че много загадки били разрешени, а аз се чудя кои са тия загадки. 4ти сезон вече не може да се разбере къв е тоя остров, кви са тия хора на острова, какво правят, защо са там, какви са тия облаци дим, които ги преследват. и всяка серийка пускат по някво нищожно зрънце, което да те държи в напрежение до следващия епизод, когато отново нищо не се случва :laughing: :laughing: примерно на 2ра серия тоя Бен вкара лудата реплика "аз имам човек на кораба" и естествено на следващата серия никакво развитие по тоз въпрос. предполагам, че целия сезон ще се проточи с тея "новодошлите" от кораба :rolleyes: не лошо филмче тново почнаха да го развалят - справка PB, който беше с уникален първи сезон, слаб втори и от третия изгледах 4 серии и го оставих.

Link to comment
Share on other sites

Нали затова се нарича сериал ? Ако ти казваха всичко на веднъж кво щеше да гледаш в оставащите епизоди. Аз мисля че до края всичко ще кажат ,поне се знае че ще има край де.

Link to comment
Share on other sites

Кво всички сте безмълвни от 3-тия епизод а ?

Днес и аз го изгледах ама какво да кажа... гледам, но не разбирам какво става. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ама след като се усети, можеш да излезе и да затвори от външната страна, а не да оставя вътре, 'щото доколкото помня ако беше се наводнила станцията, нямаше да може да се осъществи сигнала ... или нещо пропускам? :huh:

 

Аз ще ти кажа защо умря Чарли след като можеше да се спаси. Защото знаеше, че му е писано да умре и в това същото предсказание след неговата смърт, Дезмънд виждаше как Клер се качва на хеликоптер -> бива спасена. Затова той жертва себе си, за да не развали хода на съдбата. Заради любов умря човека. За да спаси Клер.

Link to comment
Share on other sites

Дам ,наистина в последната серия тва накрая шокира малко, но никой не е казал че като се качат на хеликоптера и са спасени :)

Link to comment
Share on other sites

Дам ,наистина в последната серия тва накрая шокира малко, но никой не е казал че като се качат на хеликоптера и са спасени :)

 

главата ми не побира как са измислили толкова объркан филм :blink: , ама ме кефи много. :)

Link to comment
Share on other sites

Това го очаквах! Още от средата на епизода ми стана ясно. Няма как да е била бременна и 9 месеца след това да седнат да я съдят. А друго бебе под ръка няма. Само се чудех как ще намекнат, че е Арън, защото едва ли има някой, който би го познал визуално, но не ми дойде на акъла, че си има име :D

Link to comment
Share on other sites

Това го очаквах! Още от средата на епизода ми стана ясно. Няма как да е била бременна и 9 месеца след това да седнат да я съдят. А друго бебе под ръка няма. Само се чудех как ще намекнат, че е Арън, защото едва ли има някой, който би го познал визуално, но не ми дойде на акъла, че си има име :D

 

интересно как е попаднал при нея :blink: кво е станало с майка му? 1000 въпроса имам след всяка серия, а сериала свършва чак 2010 г. :D

Link to comment
Share on other sites

нямаше да е лошо ако почвахме да разбираме по нещо ... а вместо това във всяка серия има нови неща... и те си се трупат ...и накрая половината даже няма да се споменат :angry1

Link to comment
Share on other sites

Имаме една поредица от числа още от първи сезон, която си стои неизяснена, и какво ли още не от първите епизоди, вече сме на четвърти сезон... Силно се съмнявам шести сезон да бъде само за отговори, защото толкова ще е необходимо. Тъй като до преди една година не се знаеше изобщо колко ще продължава сериала, предполагам че поне на половината от въпросите самите автори все още нямат задоволителен отговор.

Link to comment
Share on other sites

сериала според мен ще продължава докато все още има някакъв интерес и се търгува добре рекламното му време по време на излъчването на епизодите.

лично аз не виждам добре развита дългосрочна сюжетна линия или добра проследимост и връзка с предишните серии сезони, което ме навежда на мисълта че сериала се твори "на парче" и то от хора работещи на "ишлеме", които се сменят постоянно. затова и никой не знае какво щяло да се случи накрая и отговорите на въпросите от другите серии ;)

Link to comment
Share on other sites

... което ме навежда на мисълта че сериала се твори "на парче" и то от хора работещи на "ишлеме", които се сменят постоянно ...

 

според мен така е по-добре, когато става въпрос за сериал, а не за филм ....

Link to comment
Share on other sites

...хора работещи на "ишлеме", които се сменят постоянно. затова и никой не знае какво щяло да се случи накрая и отговорите на въпросите от другите серии ;)

 

Не можеш да навържеш толкова неща, събития и лица във времето и всичко да ти излиза до последния кадър без грешка и това да го правиш със сценаристи които се сменят постоянно. Сценаристите са си едни и същи ,единствено доколкото си спомянм някъде към края на втори сезон единия от тях се отказа да работи повече по този сериал. Други промени не е имало. И не съм съгласен че този сериал може да се сравнява с останалите които се работят на "ишлеме"... Според мен филма е мислен от - до , просто го развиват отзад напред (вместо да започнат с историята на острова и неговите обитатели и да завършат с полет 815)

Link to comment
Share on other sites

затова и никой не знае какво щяло да се случи накрая и отговорите на въпросите от другите серии ;)

още един човек, който мисли като мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ама май ще се окаже,че саможертвата му е била напразна,ако сте гледали последния епизод знаете какво имам предвид :)

 

Tя, че ще се качи на хеликоптер, ще се качи.

 

Това го очаквах! Още от средата на епизода ми стана ясно. Няма как да е била бременна и 9 месеца след това да седнат да я съдят. А друго бебе под ръка няма. Само се чудех как ще намекнат, че е Арън, защото едва ли има някой, който би го познал визуално, но не ми дойде на акъла, че си има име :D

 

А кой е споменал период или изобщо нещо, което да ти подскаже, че делото не се води след 3 години примерно?

 

Детето, което тя взе в ръцете си е поне на 3 годинки. Арън на острова в момента на "спасяването" няма и 1. м?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...