Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Асене, то и аз съм патрулирал, ама с един пълен в автомата, нищо, че другите три в сумката бяха празни ;)

 

Сите пълни ги носех язе...  :grin:

 

Ами в различните служби явно е било различно. При нас беше задължително в сумката да са четирите пълнителя пълни, но в автомата да няма пълнител. Явно е било от съображение за безопастност, че знаеш на времето...сЕкви малоумници имаше в казармите. Аз също съм служил в България във времето 93-95-та.

Ако щеш вярвай, но в Израел наистина така се разхождат и снимката въобще не е по сценарии.

 

Аз мисля, че баш след "навремето" сЕкви малоумници взеха да пускат дето не им е мястото. когато служих аз в нашето поделение началникът поясни, че за пръв път в историята му сред новобранците има неграмотни, а имаше и едно шиптърче дето и български не знаеше, та ротата спа в едно класно 4 часа по чиновете докато убедя ст. л-та да го остави на мира. Ама това вече е история за маса. 

 

Инак за Израел изобщо не се съмнявам ,че такива картинки може да са реалност. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Виждам, че не си много наясно как стоят нещата в Израел. Ще ти подскажа - всички млади жени служат военна служба ТРИ ГОДИНИ. 

Link to comment
Share on other sites

:wtf: :laughing:  :laughing:  :laughing: ... и все пак нещо искат да покажат по тоя начин. Просто няма как на нормална жена и мъж да им хрумне подобно нещо

 

Какво според теб искат да покажат в държава, в която всеки ден стават атентати и терористични актове. Пък и както ти каза Раптора, службата при жените е задължителна 3 години.

Link to comment
Share on other sites

хм,,, и като швейцарците си носят автоматите вкъщи "след работа"?!

 

Е, значи всичко е по устав - няма мърдане тогава :)

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

:wtf: :laughing:  :laughing:  :laughing: ... и все пак е някакъв вид демонстрация. Просто няма как на нормална жена и мъж да им хрумне подобно нещо

 

Служат си мацките та се късат.... Между двете си жени имах гадже еврейка... Отслужила си като пич, че биля и с белези от ранявания (ама това го видях на по-късен етап). В интерес на истината не съм я питал дали са си ходили с пушките по време на отпуск. Ама в държава с такова високо ниво на напрежение е малоумщина според мен да носиш оръжие с вързан за цевта пълнител! Както и да е... Няма какво да ги мислим ние тия, понеже хората от пустинята успяха да направят градина, а ние от градина успяхме да сътворим пустиня....

Link to comment
Share on other sites

Влюбена двойка в Израел.

 

15747590_682578158590102_465229634451404

Струва ми се, че Снимката е направена в Йерусалим пред стената на плача. На този площад се влиза само като минеш през скенер за метал, подобен на този по летищата. Момичето очевидно е част от охраната на площада. Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Както и да е... Няма какво да ги мислим ние тия, понеже хората от пустинята успяха да направят градина, а ние от градина успяхме да сътворим пустиня....

 

То има една приказка по тоя случай - с пари и баба ми го може...

 

Не че са за подценяване качествата им, ама леееко да не са направили кой знае какво, ако не бяха всяка година милиардите доларчета и марки оттук оттам.

 

giphy.gif

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Това няма значение... И тук си имаме милиардчета, ама не отиват за поддържане на градината, ами за яхтички, самолетчета и изборчета ;) Ако ми разбираш правилно френския....

Link to comment
Share on other sites

То има една приказка по тоя случай - с пари и баба ми го може...

 

Не че са за подценяване качествата им, ама леееко да не са направили кой знае какво, ако не бяха всяка година милиардите доларчета и марки оттук оттам.

 

Да де, ама ние това го имахме, но без всичките "милиарди доларчета и марки". Въпроса не опира само до имането ;)

Link to comment
Share on other sites

То и при нас господарите бяха направили подобно проучване сред хората... И то не мургавите хора. И резултатите бяха не по-малко забавни :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...