Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

И от къде трябваше да се сетя, че става въпрос за наркотик по-точно, че да добавя ключовата дума за търсенето? :D

Ако трябваше да ходя в гугъл да търся, моето търсене щеше да е само "лютеница", защото аз буквално само това знам. Дори и да бях намерил нещо, нямаше да знам със сигурност кое точно е подтикнало всичките тия снимки и коментари за някаква си лютеница.

 

galaxi го обясни с едно изречение и съм сигурен, че е изгубил по-малко време от теб, plameni. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Ще се изразя в стил от не толкова далечното минало. Даже си е от съвсем скоро.

 

Няма да на ериш информация на тема лютеница защото си lamer. Леймър! Във кажи речи всяка съвременна търсачка можеш да зададеш да ти търси в новините и така да разбереш за какво става въпрос. За теб обаче вероятно съществува само една търсачка: гугъл.

 

Това с търсачката май си е валидно за повечето хора.

Link to comment
Share on other sites

Ти не разбираш. Аз дори не знаех, че е нещо свързано с новините! Все едно да бях започнал да търся за Издислав в новините в деня, когато се появи.

Link to comment
Share on other sites

"Буханката" отдавна е станала легенда! УАЗ три пъти я свалят от производство ,и три пъти я пускат отново, такова търсене има за нея. В мобиле.бг някакъв идиот я нарече боклук  и я сравнява с "Геленваген".  Интересно ще тръгнеш ли да си размразяваш "геленвагена" с бензинова лампа ? :) Отделно,че при под -30 се променя структурата на металът и няма стомана която да издържи много дълго. Отделно ,че и монтьори ,и шофьори я знаят наизуст и могат да я ремонтират с вързани очи  и с подръчни материали. Да не забравяме и прекрасната проходимост.

Съвършенството не може да се подобри.

 

15894237_391895297828764_488393997424860

Link to comment
Share on other sites

Ти май не се сблъскваш много често с Интернет трендове извън Фейсбук...

 

К'ъв фейсбук, к'ви пет лева,

Влез в час... Бяха бяха на същата страница два поста преди въпроса ти.

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че ТРИ дни гърми из всички новини и телевизии тая простотия с лютеницата, така щото всяка баба с телевизор в страната разбра за случая. Който се оказа пълна тъпотия. Невиждана досега тъпотия...  

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че ТРИ дни гърми из всички новини и телевизии тая простотия с лютеницата, така щото всяка баба с телевизор в страната разбра за случая. Който се оказа пълна тъпотия. Невиждана досега тъпотия...  

 

Не гледам телевизия и не чета новини.

Link to comment
Share on other sites

This went too far 1f603.png

 

 

Пристрастен съм към едросмляна от 18 години. Започна като на шега. Бях на 5г., когато един колега от детската градина ме покани на рожден ден с филийки лютеница. Отначало не исках, беше ме срам, но след първия залък почувствах наслада, която не бях изпитвал през целия си живот. На тръгване поисках рецептата от баба му. Първоначално си хапвах тайно от хладилника, когато останех сам вкъщи. След като тръгнах на училище, започнах да заделям от джобните, за да си набавя нужните продукти и приспособления за приготвяне на елексира. В края на втория срок в първи клас успях - снабдих се с мелачка, малка тавичка и дървена лъжичка. Започнах с малки дози финносмляна само от домати и чушки. Не след дълго обаче се наложи да добавям лук, чесън, подправки и други съставки, за да си доставям удоволствие. Джобните започнаха да недостигат и се принудих да взимам назаем пиперки от комшийчето на втория етаж. Но с времето чувствах все по-силен глад и един ден баба Пенка, от къщата в края на улицата, ме хвана да и късам доматите. Хубаво ме ошамари. Отказах лютеницата за седмица, но абстиненцията към червената субстанция беше по-силна от мен. Постепенно загубих приятелите с които си правехме купони с майонеза и горчица. Започнах да бягам от последните часове, за да си опека дозата на едно газово котлонче зад физкултурния салон. Но един ден учителят по геометрия, Дерониев, ме скива и каза на нашите. Забраниха ми да ходя на село и получих ограничителна заповед за зеленчуковия пазар до даскалото. Дълго време успявах да прикривам следите по дрехите и петната по бузите, докато майка ми не намери 1,5 литровия буркан под леглото. Пратиха ме в детски лагер за лютеницозависими под 15 години в Маринка. Бях чист за около 2г., но веднъж влезох в Сарата да си купя марули и видях щанда с лютеници...Всичко започна отначало, всеки ден там, в Болеро , Кауфланд, кварталния хоремаг и тн.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...