Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

То с такива изказвания бих казал, че и внук като тебе не заслужават щом са били хубави хора, ама аре да не им бутаме кокалите много много. Не знам колко трябва да си зле да сравниш комунизма с турското робство, че и да е в темата за смешките.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз много умишлено подминах тоя пост, за да избегна нъли, понеже, защото. Ама той тоя човек си е такъв - това не му е първи път, а годините вече станаха много. 

Link to comment
Share on other sites

Това новия тренд ли е? От какво е породен? Първото го знам.

 

И преди plameni инспектора да се е включил, ДА, написах "Apple жена с очила" в Гугъл и нищо не излезна.

Link to comment
Share on other sites

Това е Илиана Беновска, Ангеле. Псевдожурналистка и нагла нахалница. След като даде веднъж една ябълка на ББ ако не се лъжа, сега се опита да го направи и с палячото Плевнелиев, но охраната я награби. И вземи гледай поне веднъж новините. Или поне направи така, че във ФБ да ги виждаш.

Link to comment
Share on other sites

Не усложнявай допълнително и не смесвай езиците.
Пробвай с по-простички неща:
 

I_have_an_apple.jpg

 

EDIT:

Подари ябълка на Радев на пресконференцията след изборите.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0wFkpenLrMg

 

EDIT2:

Аз пък първото не знаех...

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Това е Илиана Беновска, Ангеле. Псевдожурналистка и нагла нахалница. След като даде веднъж една ябълка на ББ ако не се лъжа, сега се опита да го направи и с палячото Плевнелиев, но охраната я награби. И вземи гледай поне веднъж новините. Или поне направи така, че във ФБ да ги виждаш.

За какво му е да гледа тия новини като там само бълвоч? Всичко важно го има и в онлайн медиите, където тъпотиите просто ги пропускам и няма нужда да им отделям минути от живота си...

Link to comment
Share on other sites

По принцип е така, но виждаш, че нашто момче нищо не гледа. И лютеницата така изтърва. Иначе знае насън какво става по чалгите на Пловдив.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

По принцип е така, но виждаш, че нашто момче нищо не гледа. И лютеницата така изтърва. Иначе знае насън какво става по чалгите на Пловдив.  :grin:

:D Трябва успоредно следене, за което е достатъчно да харесаш 2-3 медии във Фейсбук и ще виждаш всичко. 

И да не съм офф:

 

Снежен монумент на мъжкото достойнство щръкна на детска площадка в Пловдив - някой бая си е поиграл :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Това е Илиана Беновска, Ангеле. Псевдожурналистка и нагла нахалница. След като даде веднъж една ябълка на ББ ако не се лъжа, сега се опита да го направи и с палячото Плевнелиев, но охраната я награби. И вземи гледай поне веднъж новините. Или поне направи така, че във ФБ да ги виждаш.

 

Няма нужда. Нито за новините, нито за Фейсбук.

Чета само технологичните новини, а те не са от България. Такива Български онлайн, телевизионни и радио новини не ме интересуват. Нашата телевизия е само бълвоч. Ако гледам телевизия, гледам само разни канали като Travel, Fox, Fox Life, AXT, MovieSTAR, TV1000, Cartoon Network. Останалите ги прескачам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...