Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми учете ги малко тези чужди езици бе. Единия мрънка че едното било на руски, другия че било на английски..

Това сарказъм ли беше?

Ако не: Е, много ясно, че ще науча тоя архаичен език, за да гледам клипче. :) Някой да пусне нещо на Китайски или Френски поне, да имам полза от езика и след като изгледам клипчето. :D

Link to comment
Share on other sites

Внимавай, какво си пожелаваш. Поне още от начало да беше казал, че не си го гледал, вместо да казваш, че е на руски...

 

Link to comment
Share on other sites

Пуснах го. Беше на Руски. Или и това ще отречеш? На мобилно устройство тъпият Вбох не дава възможност за субтитри, а и никога няма да се замисля да потърся подобно нещо, освен ако не е пуснато по подразбиране.

Не виждам защо обаче изобщо трябва да се обяснявам.

Link to comment
Share on other sites

Седи си Мохамед в Берлин и плюе на земята през дупка в зъбите си. 
Изведнъж се появила фея:
- Здрасти! Аз съм либералната фея и ще ти изпълня три желания!
- Искам да ме излекуваш и да имам всички зъби!
Преди Мохамед още да доизрече тези думи, излязъл закон за безплатно лечение и протезиране на безработни чужденци, а на устата му блеснала белоснежна холивудска усмивка.
- Липсват ми четирите съпруги и моите петнадесет деца, както и родителите, братята и сестрите, родителите, братята и сестрите на жена ми! Иска ми се да живея в луксозна вила, както и да имам много пари!
Веднага Мохамед се оказал в красива вила! На масата - текстът на закона за събиране на семейството за социални чужденци и банкови разпечатки с информация за получените ползи. Къщата била напълно обзаведена и оборудвана с електроуреди, в съответствие със закона за подпомагане при покупката на мебели и домакински уреди за безработни чужденци.
Щастливият Мохамед не знаел какво повече да иска и казал:
- Искам да бъда истински немец! Не само по гражданство, а да съм синеок блондин, и името ми да е Фриц Шулц!
Преди още да успее да довърши изречението си, всичко изчезнало и Мохамед се озовал отново сам, седнал и плюещ на земята през дупката в зъбите си.
- Какво се е случи? - попитал той феята.
- Не ви ли е срам, господин Шулц, да просите от държавата! Вие сам трябва да се грижите за себе си! Идете и си потърсете работа!

Link to comment
Share on other sites

Седи си Мохамед в Берлин и плюе на земята през дупка в зъбите си. 

Изведнъж се появила фея:

- Здрасти! Аз съм либералната фея и ще ти изпълня три желания!

- Искам да ме излекуваш и да имам всички зъби!

Преди Мохамед още да доизрече тези думи, излязъл закон за безплатно лечение и протезиране на безработни чужденци, а на устата му блеснала белоснежна холивудска усмивка.

- Липсват ми четирите съпруги и моите петнадесет деца, както и родителите, братята и сестрите, родителите, братята и сестрите на жена ми! Иска ми се да живея в луксозна вила, както и да имам много пари!

Веднага Мохамед се оказал в красива вила! На масата - текстът на закона за събиране на семейството за социални чужденци и банкови разпечатки с информация за получените ползи. Къщата била напълно обзаведена и оборудвана с електроуреди, в съответствие със закона за подпомагане при покупката на мебели и домакински уреди за безработни чужденци.

Щастливият Мохамед не знаел какво повече да иска и казал:

- Искам да бъда истински немец! Не само по гражданство, а да съм синеок блондин, и името ми да е Фриц Шулц!

Преди още да успее да довърши изречението си, всичко изчезнало и Мохамед се озовал отново сам, седнал и плюещ на земята през дупката в зъбите си.

- Какво се е случи? - попитал той феята.

- Не ви ли е срам, господин Шулц, да просите от държавата! Вие сам трябва да се грижите за себе си! Идете и си потърсете работа!

 

 

:bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

12063440_1382408441772875_74679218360975

Link to comment
Share on other sites

Някъде около петото слушане и усетих, че си докарвам мускулна треска на корема.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

П.п. Трябваше да вкарат обаче и онзи пияничкитя образ,дет все се чудят какво пее.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...