Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...и която междувпрочем е единствената хубава, българска бира към този момент.... Но това недорасляците няма как да го знаят, понеже никога не са опитвали истинска бира.

 

П.п. Важното е хейт да има, а тъповатите опити за иронизиране са си съвсем в реда на нещата, предвид неосъзнатата глупост на иронизиращите.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Някой май се обиди :lol: То си е въпрос на вкус де, аз като обикновен консуматор намирам всичко излезнало от Загорка за противен пикоч. А и цялата тая носталгия и възхваляване на соца малко ми идва в повече :)

Link to comment
Share on other sites

Че кой ти говори за носталгия и възхваляване на соца бре, момко!?!

А и както вече казах:

 

 

Важното е хейт да има, а тъповатите опити за иронизиране са си съвсем в реда на нещата, предвид неосъзнатата глупост на иронизиращите.
Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

П.П. Гадински, чешката бира брои ли се за истинска?

Сега пък ставаш лумпен елитарист. То ясно, че чешката бира е №1 ама пък струва поне 2но колкото загорката

Че кой ти говори за носталгия и възхваляване на соца бре, момко!?!

 

Ами Загорка говорят. От времето когато.. тва и онва колко било убаво при Бай Тошо. 

 

То ясно, че все някой трябваше да бъзне носталгиците и да извлече полза някаква от това, ама като вземат да се прехласват колко 'убаво било 'ино време някак естествено си идва и бъзика (или хейта - зависи от коя страна си и как го приемаш)

 

Някои хора ще си купят тази загорка именно от носталгия да пробват същата ли е, други пък казаха, че след емнайстата подобна реклама те са решили повече загорка да не пият именно заради рекламата. Хора всякакви.

 

Аз тъй или иначе я пробвах само 1 път - ми чешката ми хареса повече, ама виках да не се обаждам, че пак ще ме насметете, че от моята камбанария нещата били по-различни

Link to comment
Share on other sites

:D Един колега работи в Каменица и пие загорка. А не е като да не знае кво е бира... Все пак е бил в поне 3 пивоварни на карлсберг.  

 

Разбира се като отиде в Пловдив е първи в Йегерхоф ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

youtube.com/watch?v=wRRsXxE1KVY

Ъъъъ... абе и аз съм със странно чувство за хумор, ама туй... не знам, става ли смешно по-нататък? Издържах до 1вата минута...

Link to comment
Share on other sites

12091238_1650201415264533_47033331814319

 

От State printing до Zholio Kyuri, от Hristofor Columb Blvd. до Dzeyms Baucher, ако Законът за транслитерацията предвиждаше наказания за неспазването, Център за градска мобилност щеше да се сбогува с дизайнерите си.

А за undergrAund... не знаем какво да кажем, защото не знаем какво е това.

А какво ще разбере един чужденец от Letishte Sofia или Tsentralna gara не е ясно... — at Sofia International Airport, Terminal 2.

 

12132645_1650201411931200_45090490919594

 

aaiie?aoii iuooaaia е най-новата услуга на Център за градска мобилност. — at Sofia International Airport, Terminal 2.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...