Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако вече напълно сте се разорили заради предстоящите празници, а все още нямате подарък за любимия мъж, то има поне 10 неща, с които може да го зарадвате, без да похарчите и стотинка.Освен че са безплатни, тези коледни подаръци, предложени от списание "Glamour", не изискват кой знае какви усилия. Ето и идеите:

 

1. Никога повече не го караш да гледа с теб някое риалити шоу или сълзлив сериал.

 

2. Правиш му вечеря преди мача на любимия му футболен отбор, след което тихомълком напускаш къщата.

 

3. Никога повече не го питаш дали си дебела.

 

4. Спираш да говориш за Джъстин Тимбърлейк все едно ти е съпруг. (В български вариант Тимбърлейк може да се замени с Калин Врачански или Димитър Бербатов).

 

5. Опитваш някоя поза от Кама Сутра по негов избор.

 

6. Оставяш го да си играе на компютърни игри, колкото му душа иска, без да сипеш подигравки и жлъчни подмятания.

 

7. Спираш да правиш намеци за брак, деца... въобще за бъдещето.

 

8. Съгласяваш се безропотно да излезе по мъжки някоя вечер. И без въпроси след това!

 

9. Оралният секс е безценен подарък за всеки мъж. Важно условие при подаряването е да се прави с желание.

 

10. Самата ти „облечена“ само с червена коледна шапка.

 

 

source: http://www.dnes.bg/mish-mash/2011/12/23/10-podaryka-koito-myjete-iskat-i-sa-za-bez-pari.147172 beer.giflaughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Камион с фъстъци се обръща на пътя и разпилява товара...

(на преден план на снимката и някой друг май е забелязал произшествието)

 

 

 

auto-001.jpg

 

 

.....след 2 седмици пак там е направена и друга снимка: :lol:

 

 

auto-002.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

.............

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Откъде го изкопа това?? Ако не беше печатано на машина, щях да си помисля, че някой е съставил текста на майтап, но ми изглежда съвсем автентично. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Откъде го изкопа това?? Ако не беше печатано на машина, щях да си помисля, че някой е съставил текста на майтап, но ми изглежда съвсем автентично. :bgrin:

От фейсбука . С дата , напечатано само входящия номер му липсва . А колко се смях въпреки , че 3 пъти го четох докато осмисля всичките роднински връзки :lol:

EDIT : Всъщност най-отгоре се виждат остатъци от букви . Май май си е автентично :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Автентично е, понеже съм печатал на пишеща машина някъде по времето на Христа. :P Там като объркаш буква, имаш 2 възможности - или да ползваш коректор и да се опиташ да повториш сгрешената буква на същото място, или ако нямаш коректор подръка...да ползваш brute force attack :bgrin: - връщаш на сгрешеното и отгоре повтаряш няколко пъти с правилния клавиш (както гледам са правили на преснетото горе)...а иначе роднинските връзки ги изгубих някъде по средата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми нали тоя др. Енчев, прави пластични операции за разкрасяване на дамите, срещу маса пари. И тая един вид се фука, че се е родила красива.

Link to comment
Share on other sites

ей тва ме чупи :

 

Как да разберете кой ви е гледал профила във Фейсбук в 9 лесни стъпки

 

1. Застанете на челна стойка.

 

2. От тази позиция направете задно салто - 4 пъти.

 

3. Харесайте 452 тъпи групи "Кой-по-дяволите-ми-гледа-профила"

 

4. Потвърдете присъствие на поне още толкова "Събития" от този вид.

 

5. Поканете всичките си приятели да участват в тъпите групи, за да не се чувствате прецакани.

 

6. За нищо на света не спирайте да спамите с публикации и покани.

 

7. Игнорирайте псувните по ваш адрес.

 

8. Вийте срещу луната при пълнолуние.

 

9. Ако изпълните всичко това, очаквайте факс от космоса с пълен списък на обсебените от вашата личност хора.

 

Ако вече сте активирали брояча на посещенията на профила ви, от днес може да активирате и брояча на посещенията на анфаса ви, а от утре по същото време и брояча на посещенията на мъжа ви в кръчмата или на жена ви в мола

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...