Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

и изобщо е една чувствителна душа!?

 

Моята душа пък е груба като месингова телена четка и моа да пиша за квито си лайна искам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моята душа пък е груба като месингова телена четка и моа да пиша за квито си лайна искам.
Не ставаше дума за теб, ама пропуска ли се такава златна възможност за самоизтъкване...
Link to comment
Share on other sites

Не ставаше дума за теб, ама пропуска ли се такава златна възможност за самоизтъкване...

 

Не. По това си приличаме с тебе - все ще се обадим, дето не ни е работа.beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Аеее..., дейба! Пак препих със зелева чорба :tongue

 

Аре, смейте са...

 

Ша са смеем щото не сме до теб. Ако бяхме сигурно щяхме да те заточим на терасата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Млад мъж си вървял по улицата и видял срещу него да върви невероятно красива жена - страхотно гадже!!!

Мхм... - помислил си той - трябва да се запозная с тази жена!

Започнал да върви след нея, докато най-накрая не застанал срещу нея...

- Госпожице, вие сте най-невероятната жена, която някога съм виждал ! Може ли да ви попитам нещо?

?- Разбира се!

- Искате ли точно тук - в центъра на София , в 12:00 ч. на обяд, да ми направите една свирка ?

- Простак!!! Идиот! Ти мене за каква ме мислиш, бе???

- Ооо, много се извинявам госпожице! Или аз не съм се изразил както трябва, или вие сте избързала и сте ме разбрала погрешно... Искате ли точно тук - в центъра на София, в 12:00 ч. на обяд, да ми направите една свирка? След това ще се качим на частният ми самолет и ще отидем до Виена, Париж,Милано ... Ще ви разведа по бутиците и ще Ви купя страхотни дрехи, бижута ...

А отдолу се дочуло :

- И оФуФки ... и оФуФки ...

Link to comment
Share on other sites

Генко казва на приятел:

- Колкото повече опознаваш жените - толкова повече разбираш хомосексуалистите.

- Защо пък тъй?!

- Ами представи си какъв кеф: прибираш се късно пиян. А вкъщи те посреща мъж с бутилка водка!

Link to comment
Share on other sites

Sexy fact #...

 

1.Една клетка на човек съдържа 75Мб генетична информация

2. Един сперматозоид съдържа 37.5Мб

3. Един милилитър съдържа около 100 млн сперматозоиди

4. Средно еякулацията продължава 5 секунди, което прави 2.25 мл сперма.

5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на:

(37.5Мб x 100M x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/мл x 2.25 мл) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт/секунда = 1 687.5 Терабайт/секунда

 

От тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DDoS-атака с 1,5 терабайта в секунда и пропуска само един избран пакет от данни и е най-добрия в света хардуерен firewall...

Link to comment
Share on other sites

1.Една клетка на човек съдържа 75Мб генетична информация

2. Един сперматозоид съдържа 37.5Мб

3. Един милилитър съдържа около 100 млн сперматозоиди

4. Средно еякулацията продължава 5 секунди, което прави 2.25 мл сперма.

5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на:

(37.5Мб x 100M x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/мл x 2.25 мл) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт/секунда = 1 687.5 Терабайт/секунда

 

От тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DDoS-атака с 1,5 терабайта в секунда и пропуска само един избран пакет от данни и е най-добрия в света хардуерен firewall...

Само дето е толкова нестабилна, че единия пропуснат пакет, забива системата за 9 месеца преди да проработи отново...

Само, че защо го нямаше в поста?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Само дето е толкова нестабилна, че единия пропуснат пакет, забива системата за 9 месеца преди да проработи отново...

Само, че защо го нямаше в поста?

Освен това, тази "теория" се публикува в този раздел (на различни езици), само за около 4566839281901-ви път... От които тя беше интересна и забавна някъде до към 3214568-мото публикуване, после стана досадна.

Link to comment
Share on other sites

mIRCata, защото според мен не забива системата изобщо (съществува т.нар. "цветна бременност", която чисто логически отговаря на горните условия за табота на системата), а се мултиплицира, което е висша форма на градация! :)

gado, извинявам се, за мене беше нов лаф... не го знаех; :blush:

Link to comment
Share on other sites

mIRCata, защото според мен не забива системата изобщо (съществува т.нар. "цветна бременност", която чисто логически отговаря на горните условия за табота на системата), а се мултиплицира, което е висша форма на градация! :)

gado, извинявам се, за мене беше нов лаф... не го знаех; :blush:

Да ама какъв е процента на цветните спрямо нормалните? :) И ако се мултиплицира в мъжко? Тогава пакета заразил firewall-а е генерирал нови източници на атаки, като вирус. :)))) По скоро firewall-a става зомби компютър спамещ разни други firewall-и :laughing: :laughing:

 

ДА! на спаменето ( :hump: :hump: ) с пакети :lol: :lol:

И на активните тестове за издръжливост на firewall-те :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Жена ми, ми изпрати един цитат от форума на БГ мама. :laughing:

 

 

Здравейте знам че ще прозвучи смешно но търся една песен която свирят в Шоуто на Слави която се свири нещто такова

Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън тън тън тън тън тън тън тън тънтъъъъъъъъъъъъъън

основния инструмент е китара моля ако някои си сети да ми я каже

Link to comment
Share on other sites

Жена ми, ми изпрати един цитат от форума на БГ мама. :laughing:

 

 

Здравейте знам че ще прозвучи смешно но търся една песен която свирят в Шоуто на Слави която се свири нещто такова

Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън тън тън тън тън тън тън тън тънтъъъъъъъъъъъъъън

основния инструмент е китара моля ако някои си сети да ми я каже

 

Стрелям на сляпо, понеже не гледам слави -> Deep Purple - Smoke on the water

 

opa, прочетох само болднатото :lol: може ли поне да ми кажеш дали съм позналlaughing.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Стрелям на сляпо, понеже не гледам слави -> Deep Purple - Smoke on the water

 

opa, прочетох само болднатото :lol: може ли поне да ми кажеш дали съм позналlaughing.gif

Не е.

Щото той е : тъън тъън тъъъън, тън тън тън тъъъън....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...